Τηλεόραση

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Και που να το φανταστώ ότι βλέπεις κανονικές; Εσύ δεν είχες πει ότι σου αρέσουν ταινίες Β παγκόσμιου;

Qwerty για τα γενέθλια σου θα σου κάνω δώρο μια γάτα! Που θα με πεις και βλήτο:P


Ta ντοκιμαντέρ Β' Π.Π. είπα ότι μου αρέσουνε.


Πάρε τη γάτα και κάνε της ότι έκανες στο ραδιόφωνο σε αυτό το βλακώδες βίντεο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Αντώνης:
δεν μπορώ να καταλάβω τι στο καλό βρίσκεται όλοι στον Λάκη και τον παρακαλουθείτε ανελειπώς(λάθος το γ΄ραψα ε ; ). .....
ΙΕΡΟΣΥΛΙΑ...αίσχος...ντροπή σου...Μα κρίνει τους πάντες και τα πάντα, χωρίς να τον νοιάζουν οι συνέπειες...έχει πλάκα. Μιλάει καθαρά και ξάστερα, δεν επηρεάζεται από κόντρες και συμπάθιες ή αντιπάθιες...Αυτά...(πρέπει να έκανα αρκετά ορθογραφικά:P)
Ούτε εγώ βλέπω πάρα πολύ τηλεόραση...Μαρία η άσχημη, λαζόπουλο κάθε φορά, καμιάαα φορά ευτυχισμένοι μαζί και λατρεμένοι μου γείτονες, ειδήσεις σταρ, κανένα κουτσομπολιό...Αυτά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick29

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Δεν βλέπω σχεδόν καθόλου τηλεόραση. Μου τη σπάνε οι διαφημίσεις. Ωστόσο, έχω κολλήσει με το Ίντερνετ!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ώρα να ξεθάψουμε τίποτα!

Βλέπετε τηλεόραση; Τι θεωρείτε χρήσιμη; Τι έχετε να πείτε για τα όσα προβάλει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Σκατα,σκατα,σκατα.
Εχω σταματησει να βλεπω τηλεοραση εδω και καιρο.
Αρνουμαι να δω ''Big Brother'',Παρατραγουδα και λοιπα ποταπα προγραμματα.
Βεβαια για να υπαρχουν καποιοι τα βλεπουν;)
Οπως λεγανε και οι εβραιοι ''Για ο,τι υπαρχει πανω στον πλανητη,υπαρχει και ο καταλληλος αγοραστης του''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
"Είστε η τέταρτη εξουσία...ΟΙ ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ ΜΕ ΠΤΥΧΙΑ!!!" (Βανδαλούπ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
ελαχιστα, λιγο ραδιο αρβυλα οποτε το θυμηθουμε και καμια σειρα απο αυτες που βαζει για 100η φορα στην τιβι, βλεπε κων/νου και ελενης :P
ειδησεις δ βλεπω ποτε γτ εχω βαρεθει ν ακουω λαλακιες και φαμφαρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Astrophysicist

Νεοφερμένος

Ο Astrophysicist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Δράμα (Δράμα). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Τίποτα σχεδόν. Κανένα ράδιο αρβύλα και γω και που που πρωταγωνιστές, εμπόλεμη ζώνη και άμα βάλει κανα ενδιαφέρον ντοκιμαντέρ στην ΝΕΤ ή στο ΣΚΑΙ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top