Τεχνολογία Τροφίμων: Υπάρχει στην Κρήτη τέτοιο Τμήμα;

BioChemical

Νεοφερμένος

Ο BioChemical αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Καλησπέρα σας.. ξέρετε αν στο Ελληνικό Μεσογειακό Πανεπιστήμιο Κρήτης υπάρχει τμήμα επιστήμης και τεχνολογίας τροφίμων? Έχω ψάξει στο ίντερνετ αλλά βρίσκω μόνο τμήμα τεχνολόγων γεωπόνων
 

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Καλησπέρα σας.. ξέρετε αν στο Ελληνικό Μεσογειακό Πανεπιστήμιο Κρήτης υπάρχει τμήμα επιστήμης και τεχνολογίας τροφίμων? Έχω ψάξει στο ίντερνετ αλλά βρίσκω μόνο τμήμα τεχνολόγων γεωπόνων
Δεν υπάρχει. Έλεγαν να ιδρύσουν αλλά νομίζω ακυρώθηκε ή έστω δεν έχει γίνει ακόμα.
 

BioChemical

Νεοφερμένος

Ο BioChemical αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 88 μηνύματα.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.

BioChemical

Νεοφερμένος

Ο BioChemical αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Υπάρχει η σχολή γεωπόνων και η διατροφολογίας στη Σητεία αν ενδιαφέρεσαι πάντως. :)
Κοίτα...εγώ θέλω τεχνολογία τροφίμων..αν δε περάσω στη πρώτη Μ επιλογή..το χημικό..απλά δε μπορώ να φύγω από Κρήτη λόγω οικονομικών...και ήλπιζα ότι θα υπήρχε όντως το τμήμα τεχνολογίας τροφίμων στο Ελμεπα
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top