Τελικές Εκτιμήσεις Βάσεων 2016

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

vas.z

Νεοφερμένος

Ο vas.z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Αγαπητε Κυρ.Πατση καλησπερα.Αυτο ειναι το τριτο μηνυμα που σας στελνω και δεν εχω λαβει καμια απαντηση.16492 μορια.Τι πιθανοτηητες εχουμε για Χημ.Μηχ Πατρας?Σας ευχαριστω εκ των προτερων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κυρ Νίκ

Νεοφερμένος

Ο Κυρ Νίκ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Εντωμεταξύ τη δημοσιογράφο του Ελεύθερου Τύπου τη λένε ΕΛΠΙΔΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikhon

Νεοφερμένος

Η nikhon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
για ΔΠΘ έμαθες με τον ίδιο τρόπο ή εσυ υπολογιζεις το 18650;:confused:

εχω 18679 .Αν εισαι σίγουρος να ησυχάσω........

Ν Χ Που είσαι; Απάντησέ μου........:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto 18676

Νεοφερμένος

Η myrto 18676 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Ν Χ Που είσαι; Απάντησέ μου........:redface:


Συγνώμη, αλλά ποτέ κανείς στο παρελθόν δεν γνώριζε τις βάσεις πριν την ανακοίνωσή τους. Μόνο με εσωτερική πληροφόρηση σε ποια σχολή περνάει. Νομίζω ότι αποτελεί εκτίμηση του Ν.Χ. το 18650. Ωστόσο αυτό σημαίνει διαρροή κάτω από 10% δηλαδή λιγότερα από 100 άτομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ν.Χ.

Δραστήριο μέλος

Ο Ν.Χ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Συγνώμη, αλλά ποτέ κανείς στο παρελθόν δεν γνώριζε τις βάσεις πριν την ανακοίνωσή τους. Μόνο με εσωτερική πληροφόρηση σε ποια σχολή περνάει. Νομίζω ότι αποτελεί εκτίμηση του Ν.Χ. το 18650. Ωστόσο αυτό σημαίνει διαρροή κάτω από 10% δηλαδή λιγότερα από 100 άτομα.


... sorry παιδιά δεν ήμουν μέσα και γι΄ αυτό δεν απαντούσα, δε μου αρέσει να παίζω με τους άλλους... όπως δε θα μου άρεσε να μου κάνουν το ίδιο... ειδικά με άτομα που έχουμε μοιραστεί όλο αυτό τον καιρό τόση αγωνία και προβληματισμούς...
... λοιπόν αυτό που ξέρω (σύμφωνα με αυτό που μου είπαν ξαναλέω, δεν το είδα ο ίδιος, οπότε μη με κράξετε ή οτιδήποτε άλλο αν φανεί στο μέλλον σαν ψέμα ή ανακρίβεια, αλλά και εγώ αυτό περίμενα...) είναι η βάση του Ηρακλείου (σας το είχα πει και παλιότερα ότι ήταν η πρώτη μου επιλογή) και από αυτό εκτιμώ τη βάση Δ.Π.Θ...., παράκληση επειδή όλοι είμαστε κάπως αυτές τις μέρες μην αρχίσουν οι αμφισβητήσεις ή οι ειρωνείες... ξαναλέω δεν είδα ούτε έβγαλα τις βάσεις μου είπαν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
μαριετακι λεει βαση ημμυ απθ >17982 εγω δε το πιστευω παντως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marietaki22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η marietaki22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
μαριετακι λεει βαση ημμυ απθ >17982 εγω δε το πιστευω παντως...

χμμ αν ειναι ετσι ετοιμασου γ πατρα;εγωσκεφτομαι αν δν περασω επδ ειμαι ηδη πολιτικων μηχ πατρας να καθισω εκει σπιτι εχω να παρακολουθω κανονικα κ να περιμενω μεχρι τ χρονου να περασω με 10%.δν θελω να παω βολο και να ξαναρχισω απο την αρχη.τουλαχιστον στο ημτυ θα με εβαζαν στο δευτερο η τριτο ετος μιας κ εχω κανει ηδη 2χρονια εκει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
μπα.α... ουτε που θα χρειαστει να παω θα κανω εγγραφη ηλεκτρονικα και μετα θα χρησιμοποιησω το δικαιομα της μεταγγραφης γ@@@@η ΦΙΛΗ θα το πληρωσεις που δεν αφησες ελευθερες μεταγγραφες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
τελικα δυο ατομα θελαν ημμυ τα αλλα πως ξεφυτρωσαν;;;;χμμμ μαλλον ηταν σιγουρα οτι θα περασουν με τα μορια που ειχαν και δεν μπηκαν στο κοπο να δικτυοθουν...και εμεις χαιρομασταν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikhon

Νεοφερμένος

Η nikhon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
... sorry παιδιά δεν ήμουν μέσα και γι΄ αυτό δεν απαντούσα, δε μου αρέσει να παίζω με τους άλλους... όπως δε θα μου άρεσε να μου κάνουν το ίδιο... ειδικά με άτομα που έχουμε μοιραστεί όλο αυτό τον καιρό τόση αγωνία και προβληματισμούς...
... λοιπόν αυτό που ξέρω (σύμφωνα με αυτό που μου είπαν ξαναλέω, δεν το είδα ο ίδιος, οπότε μη με κράξετε ή οτιδήποτε άλλο αν φανεί στο μέλλον σαν ψέμα ή ανακρίβεια, αλλά και εγώ αυτό περίμενα...) είναι η βάση του Ηρακλείου (σας το είχα πει και παλιότερα ότι ήταν η πρώτη μου επιλογή) και από αυτό εκτιμώ τη βάση Δ.Π.Θ...., παράκληση επειδή όλοι είμαστε κάπως αυτές τις μέρες μην αρχίσουν οι αμφισβητήσεις ή οι ειρωνείες... ξαναλέω δεν είδα ούτε έβγαλα τις βάσεις μου είπαν...

Εκτός και αν έχει δίκιο ο Καραγιαννης ....οπότε τη βάψαμε:(:(:(:(....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ν.Χ.

Δραστήριο μέλος

Ο Ν.Χ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Εκτός και αν έχει δίκιο ο Καραγιαννης ....οπότε τη βάψαμε:(:(:(:(....

sorry, πόσο έχεις - με ποιο σύστημα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marietaki22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η marietaki22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
τελικα δυο ατομα θελαν ημμυ τα αλλα πως ξεφυτρωσαν;;;;χμμμ μαλλον ηταν σιγουρα οτι θα περασουν με τα μορια που ειχαν και δεν μπηκαν στο κοπο να δικτυοθουν...και εμεις χαιρομασταν

ημουν σιγουρη γι αυτο..!αποκλειεται βρε συ σε ολη την ελλαδα να μασταν εμεις μονο κατι γινοταν .απλαδν εμπαιναν ειτε επδ απογοητευτηκαν ειτε εοδ δν ασχολουνται ειτε επδ ειχαν πολυ πιο ψηλα.και γω στην ηλικια σας παντως δν εμπαινα εντου την πρωτη χρονια .δν ειχε σημασια πιστευα οτι ειχα γραψει ειχα γραψει.βασικαγ ιατρικες κοιτουσα τ εθνος δν πιστευα κ πολυ σ εκτιμησεις πολυ!ουτε οτι αν κοιταω κτσυνεχεια θαλλαξει κτ ηξερα περιοου τι γινεται.αλλα τρ εχω αλλαξει:ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikhon

Νεοφερμένος

Η nikhon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 89 μηνύματα.

Ν.Χ.

Δραστήριο μέλος

Ο Ν.Χ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Με το νεο 18679

... δε νομίζω ότι πρέπει να αγχώνεσαι (ξαναλέω με βάση αυτό που μου είπαν - δε θέλω να παίζω με κανέναν, γιατί το θεωρώ απάνθρωπο), να σε ρωτήσω κάτι πόση πιστεύεις ότι θα μπορούσε να είναι φέτος η διαφορά Ηρακλείου - Αλεξανδρούπολης;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikhon

Νεοφερμένος

Η nikhon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
... δε νομίζω ότι πρέπει να αγχώνεσαι (ξαναλέω με βάση αυτό που μου είπαν - δε θέλω να παίζω με κανέναν, γιατί το θεωρώ απάνθρωπο), να σε ρωτήσω κάτι πόση πιστεύεις ότι θα μπορούσε να είναι φέτος η διαφορά Ηρακλείου - Αλεξανδρούπολης;
Δεν μπορώ να υπολογίσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto 18676

Νεοφερμένος

Η myrto 18676 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
... δε νομίζω ότι πρέπει να αγχώνεσαι (ξαναλέω με βάση αυτό που μου είπαν - δε θέλω να παίζω με κανέναν, γιατί το θεωρώ απάνθρωπο), να σε ρωτήσω κάτι πόση πιστεύεις ότι θα μπορούσε να είναι φέτος η διαφορά Ηρακλείου - Αλεξανδρούπολης;


N.X. Kαλησπέρα,
Νομίζω 60μ το πολύ, εσύ τι πιστεύεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΑΝΑΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ ΤΩΝ ΕΚΤΙΜΗΣΕΩΝ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΑ ΠΡΙΝ ΚΑΤΙ ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΟΛΑ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΤΙΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΣΟ ΠΟΤΕ ΑΛΛΟΤΕ ..ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ 25 ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΕΚΤΙΜΗΣΕΙΣ ΒΑΣΕΩΝ 2016 ..ΟΡΙΣΤΕ:

ΗΜΜΥ ΕΜΠ 18,750 ΜΗΧ.ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΕΜΠ 18,450 ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΕΜΠ 17.800
ΗΜΜΥ ΑΠΘ 18.100 ΜΗΧ.ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΑΠΘ 17.800 ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΑΠΘ 17.250
ΗΜΜΥ ΠΑΤΡΑ 17,600 ΜΗΧ. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΠΑΤΡΑ 17,200 ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΠΑΤΡΑ 16.950
ΗΜΜΥ ΒΟΛΟΣ 16,850 ΜΗΧ.ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΒΟΛΟΣ 16.700
ΗΜΜΜΥ ΞΑΝΘΗ 16.400 ΜΗΧ.ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΚΟΖΑΝΗ 15,900
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Επειδή όσο περνάει ο καιρός, αντιλαμβάνομαι ότι τα τρολλς και τα επιθετικά-κακοπροαιρετα σχόλια αυξάνονται δεν πρόκειται να κοινοποιήσω ξανά κάτι. Έχοντας ευθύνη των όσων λέω, μια μέρα μετά από την ανακοίνωση των βάσεων,θα κοινοποιήσω ένα αρχείο με την αυτοαξιολογηση μου. Αυτά από εμένα. Καλή επιτυχία σε όλους.

Είμαι ανοιχτός σε οποιαδήποτε ιδιωτική συζήτηση με καλοπροαιρετα άτομα.

Καλή επιτυχία σε όλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto 18676

Νεοφερμένος

Η myrto 18676 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Επειδή όσο περνάει ο καιρός, αντιλαμβάνομαι ότι τα τρολλς και τα επιθετικά-κακοπροαιρετα σχόλια αυξάνονται δεν πρόκειται να κοινοποιήσω ξανά κάτι. Έχοντας ευθύνη των όσων λέω, μια μέρα μετά από την ανακοίνωση των βάσεων,θα κοινοποιήσω ένα αρχείο με την αυτοαξιολογηση μου. Αυτά από εμένα. Καλή επιτυχία σε όλους.

Είμαι ανοιχτός σε οποιαδήποτε ιδιωτική συζήτηση με καλοπροαιρετα άτομα.

Καλή επιτυχία σε όλους.


Καλή επιτυχία και σε σένα Χρήστο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marietaki22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η marietaki22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΑΝΑΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ ΤΩΝ ΕΚΤΙΜΗΣΕΩΝ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΑ ΠΡΙΝ ΚΑΤΙ ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΟΛΑ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΤΙΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΣΟ ΠΟΤΕ ΑΛΛΟΤΕ ..ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ 25 ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΕΚΤΙΜΗΣΕΙΣ ΒΑΣΕΩΝ 2016 ..ΟΡΙΣΤΕ:

ΗΜΜΥ ΕΜΠ 18,750 ΜΗΧ.ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΕΜΠ 18,450 ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΕΜΠ 17.800
ΗΜΜΥ ΑΠΘ 18.100 ΜΗΧ.ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΑΠΘ 17.800 ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΑΠΘ 17.250
ΗΜΜΥ ΠΑΤΡΑ 17,600 ΜΗΧ. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΠΑΤΡΑ 17,200 ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΠΑΤΡΑ 16.950
ΗΜΜΥ ΒΟΛΟΣ 16,850 ΜΗΧ.ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΒΟΛΟΣ 16.700
ΗΜΜΜΥ ΞΑΝΘΗ 16.400 ΜΗΧ.ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΚΟΖΑΝΗ 15,900

τις πιστευεις ?κατσε ποιανου εκτιμησεις ηταν αυτες?σιγουρα δν συμφερει ουτε εμενα ουτε εσενα ομως φαινονται αληθινες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top