Τελικές Εκτιμήσεις Βάσεων 2016

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

marietaki22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η marietaki22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 169 μηνύματα.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Λογικά Δημήτρη μου πρέπει να την έχασες για ελάχιστα μόρια γιατί αδυνατώ να πιστέψω ότι το Χημικό Πάτρας θα είναι πάνω από 15.600
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιωάννα#$&

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα#$& αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Εγώ ρώτησα κάποιον που έχει γνωστό στο Υπουργείο και του είπε 22 τι να πω μακάρι γιατί μας έχουν σπάσει τα νεύρα :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
παντως χρηστο εχασες το πεδιο ορισμου της βασης του Χημικου Πατρων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ν.Χ.

Δραστήριο μέλος

Ο Ν.Χ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Εγώ ρώτησα κάποιον που έχει γνωστό στο Υπουργείο και του είπε 22 τι να πω μακάρι γιατί μας έχουν σπάσει τα νεύρα :hmm:

... δε νομίζω, θα είχαν βγάλει ήδη ανακοίνωση, Τετάρτη ή Πέμπτη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιωάννα#$&

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα#$& αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
... δε νομίζω, θα είχαν βγάλει ήδη ανακοίνωση, Τετάρτη ή Πέμπτη...


Τι να σου πω έτσι είπαν μακάρι να ισχύει να σας ρωτήσω κάτι δεν έχω καταλάβει πως δουλεύει το chat έστειλα ένα μήνυμα και μου λέει Μη επιβεβαιωμένη λήψη προσωπικών μηνυμάτων ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

st2000

Νεοφερμένος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
παντως χρηστο εχασες το πεδιο ορισμου της βασης του Χημικου Πατρων
περιμενε να βγουν οι πραγματικες βασεις και μετα βλεπουμε αμα το εχασε :Pπαντως μικρες αποκλισεις απο τις εκτιμησεις ειναι φυσιολογικο να υπαρχουν!η δουλεια του χρηστου ειναι τεραστια σε ποιοτητα και αξια σεβασμου δεν νομιζω οτι ειναι σωστο με το παραμικρο να την κακολογουμε και μαλιστα χωρις λογο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
παντως χρηστο εχασες το πεδιο ορισμου της βασης του Χημικου Πατρων

1) Όταν τα δω επίσημα τότε θα δεχθώ οποιαδήποτε κριτική, εδώ θα είμαι. Ενώ οι άλλοι εκτιμητές όχι.
2) Εννοείται ότι κάνεις δεν είναι η Πυθία ώστε να μην πέσει έστω και σε κάποια έξω.
3) Προσωπικά, για την αυτοαξιολογηση μου θα κάνω πίνακα με τις διαφορές από τις κεντρικές τιμές των εκτιμησεων μου παραθέτοντας και γενικούς σχολιασμούς των βάσεων και της επιτυχίας/αποτυχίας μου και εκεί απλά θα τελειώσει από τη μεριά μου. Από τη μεριά σας , πείτε ότι θέλετε.
4) Ευχαριστώ όσους με στήριξαν και όσους μου μετέφεραν θετική ενέργεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
Εννοειται παντως οτι περιμενουμε τα επισημα στοιχεια απλως εξεταζουμε το ενδεχομενο να ισχυει
Κακοπροαιρετα δεν το ειπα ισα ισα και εγω χαιρομαι να εχεις πεσει μεσα και ουτε αρνητικη ενεργεια δε μεταφερω απλως ΑΝΕΦΕΡΑ ΜΙΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ ΟΥΤΕ ΘΕΤΙΚΟ ΟΥΤΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΤΟΝΟ ΕΙΧΕ Η ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ ΜΟΥ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis_7

Νεοφερμένος

Ο panagiotis_7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Χριστο καλησπερα μηπως θα μπορουσες να μου απαντησεις αυτο που σε ειχα ρωτησει πιο πριν κυριος για το δευτερο.
Ευχαριστω πολυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ν.Χ.

Δραστήριο μέλος

Ο Ν.Χ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
δεν το περιμενα να ανεβει η βαση στο χημικο...λογικα θα το χασες οριακα, αλλα σκεψου οτι το τμημα της κρητης ειναι συμφωνα με πολλους το καλυτερο στην ελλαδα...μηπως γνωριζεις κατι περισσοτερο για το ποτε θα ανακοινωθουν οι βασεις;

... αν και δεν είμαι 2ο πεδίο, μπράβο του που μοιράστηκε αυτό που έμαθε (δεν έβλαψε κάποιον), γιατί ίσως και άλλα παιδιά μπορέσουν να βγάλουν τα δικά τους συμπεράσματα, πάντως αν είχε δηλώσει και Ιωάννινα και δεν τα έπιασε θα σημαίνει πολύ μεγάλη άνοδο στο 2ο πεδίο ή κάνω λάθος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιωάννα#$&

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα#$& αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Εννοειται παντως οτι περιμενουμε τα επισημα στοιχεια απλως εξεταζουμε το ενδεχομενο να ισχυει
Κακοπροαιρετα δεν το ειπα ισα ισα και εγω χαιρομαι να εχεις πεσει μεσα και ουτε αρνητικη ενεργεια δε μεταφερω απλως ΑΝΕΦΕΡΑ ΜΙΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ ΟΥΤΕ ΘΕΤΙΚΟ ΟΥΤΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΤΟΝΟ ΕΙΧΕ Η ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ ΜΟΥ

Ναι δεν το παραξηγησα καταλαβα οτι δεν το ειπες ετσι αλλα και κακοπροαίρετα να το ελεγες σε καταλαβαινω γιατι όλοι μας έχουμε άγχος και δεν θέλουμε τσάμπα ελπίδες και έχουμε διαβάσει τα πάντα μέχρι να δούμε επιτέλους τις βάσεις :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marietaki22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η marietaki22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
... αν και δεν είμαι 2ο πεδίο, μπράβο του που μοιράστηκε αυτό που έμαθε (δεν έβλαψε κάποιον), γιατί ίσως και άλλα παιδιά μπορέσουν να βγάλουν τα δικά τους συμπεράσματα, πάντως αν είχε δηλώσει και Ιωάννινα και δεν τα έπιασε θα σημαίνει πολύ μεγάλη άνοδο στο 2ο πεδίο ή κάνω λάθος...

απο τι ειδα γιαννενα κρητη ειχαν την ιδια βαση περσυ περιπου ,οποτε δεν μπορουμε να βγαλουμε συμπερασματα.κ διαφορα 500μοριων μεταξυ τους!γιαννενα/πατρα αρα...κανεις δν ξερει ποσο θα χει παει ηβαση πατρας παντως οχι μεγαλυτερη ανοδο απο 500μορια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παν16

Νεοφερμένος

Η Παν16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
απο τι ειδα γιαννενα κρητη ειχαν την ιδια βαση περσυ περιπου ,οποτε δεν μπορουμε να βγαλουμε συμπερασματα.κ διαφορα 500μοριων μεταξυ τους!γιαννενα/πατρα αρα...κανεις δν ξερει ποσο θα χει παει ηβαση πατρας παντως οχι μεγαλυτερη ανοδο απο 500μορια?

Αφου η βαση στο χημικο πατρας ηταν 15503 περσυ, μπορει να την εχασε κ για 60 μορια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Χρησταρα καποια εκτιμηση για οικ8νομικων επιστημων εκπα απθ πατρας 10 τοις εκατο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
Μετα απο αυτο το μαριετακι το ζωνουν τα φιδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Καλά μπορεί να την έχασε και για 1 μόριο.
Το θέμα είναι ότι επειδή πολλοί βγαίνουν και λένε ανυποστατα πράγματα. Απλά θα περιμένω τα επίσημα αποτελέσματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ν.Χ.

Δραστήριο μέλος

Ο Ν.Χ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
απο τι ειδα γιαννενα κρητη ειχαν την ιδια βαση περσυ περιπου ,οποτε δεν μπορουμε να βγαλουμε συμπερασματα.κ διαφορα 500μοριων μεταξυ τους!γιαννενα/πατρα αρα...κανεις δν ξερει ποσο θα χει παει ηβαση πατρας παντως οχι μεγαλυτερη ανοδο απο 500μορια?

.. α οκ, ευτυχώς, είπα είμαι άσχετος με 2ο...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marietaki22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η marietaki22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
ρε πανουλη δεν εχεις κανενα μεσο κ εσυ αν μαθουμε για ημμυ ποσο παει κ αν μπηκες θεσ με 17950?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
17955 εβγαλα το μονο μεσο που εχω ειναι ο φαδερ μου αλλα τη να σε κανει ενας μαθηματικος απο την εδεσσα; το μονο που μπορω να κανω ειναι να τις μαθω 1-2 μερες νωριτερα αν επικοινωνησω με τον διευθυντη(εχει παιδι για ιατρικη φετος οποτε καταλαβαινεις....) ή απο την ΔΙΔΕ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top