Τελικές Εκτιμήσεις Βάσεων 2016

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ιωάννα#$&

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα#$& αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Την άλλη Πέμπτη ή Παρασκευή (25 ή 26 Αυγούστου) θα ανακοινωθούν οι βάσεις εισαγωγής και τα ονόματα των επιτυχόντων στα ΑΕΙ,εκτός απροόπτου, σύμφωνα με την τελευταία ενημέρωση που είχε το esos από τη Διεύθυνση Εξετάσεων του υπουργείου Παιδείας.

Τι εννοείς των επιτυχόντων στα ΑΕΙ ? :hmm: :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guitaramateur

Νεοφερμένος

Η guitaramateur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Τι θα γίνει με τις βάσεις επιτέλους;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Δημητρης Παπ

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης Παπ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
χρηστο παντως εγω περασα χημικο κρητης τελικα με 15526
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παν16

Νεοφερμένος

Η Παν16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 72 μηνύματα.

-Merlin-

Νεοφερμένος

Ο -Merlin- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Μηπως γνωριζεται πως θα κινηθουν οι βασεις εισαγωγης στο 5ο επιστημονικο πεδιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guitaramateur

Νεοφερμένος

Η guitaramateur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Μηπως γνωριζεται πως θα κινηθουν οι βασεις εισαγωγης στο 5ο επιστημονικο πεδιο

Πτωτικά κατά βάση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Κύριε Πατση υπάρχει πιθανοτητα αν δεν πιασω την πρώτη μου επιλογή(παιδαγωγικο δημοτικης) να πιασω με 12.050 την δεύτερη επιλογη (Τμήμα Ελληνικής Φιλολογίας?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis_7

Νεοφερμένος

Ο panagiotis_7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Καλησπερα παιδια το ξερω οτι εχω ξαναρωτησει αλλα το αγχος μου δεν με αφηνει μηπως θα μπορουσατε να μου πειτε ποσο πιθανον ειναι να πεσει η στατιστικη του παπει κατα 285 μορια η να ανεβει η στατιστικη του οπα πανω απο 22 μορια (το ξερω ακουγεται γελοιο) εχω γραψει 13510 αν και λενε ολοι οι εκτιμητες για μεγαλη πτωση στο 5 πεδιο και μαλιστα ο Χρηστος παρομιαζει τις βασεις σαν του 2013 το αγχος μου ομως δεν με αφηνει.
Και δευτερον Χριστο μιλησες για τις διαροες που υπαρχουν σε αυτο το πεδιο(μαζι με τα παιδαγωγικα αν δεν κανω λαθος) μηπως θα μπορουσες να μου πεις ποσο εκτιμαται οτι θα ειναι.Εγω απο τη εχω καταλαβει ειναι οτι αν παιδι πχ ζει Θεσσαλονικη και δεν περασει εκει τοτε δηλωνει Κομοτηνη,Βολο κλπ δηλαδη σχολες κοντα στον τοπο κατοικιας του η με το extra μαθημα που ανοιγει αλλο ενα πεδιο:hmm:
Παρακαλω οποιος μπορει να μου απαντησει.:)
Ευχαριστω εκ των προτερων!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημητρης Παπ

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης Παπ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
ειχα μεσο

Μηπως γνωριζεται πως θα κινηθουν οι βασεις εισαγωγης στο 5ο επιστημονικο πεδιο

εε το εμαθα φιλε ειχα μεσο κριμα ηλπιζα πολυ για πατρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παν16

Νεοφερμένος

Η Παν16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
ειχα μεσο



εε το εμαθα φιλε ειχα μεσο κριμα ηλπιζα πολυ για πατρα

δεν το περιμενα να ανεβει η βαση στο χημικο...λογικα θα το χασες οριακα, αλλα σκεψου οτι το τμημα της κρητης ειναι συμφωνα με πολλους το καλυτερο στην ελλαδα...μηπως γνωριζεις κατι περισσοτερο για το ποτε θα ανακοινωθουν οι βασεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

st2000

Νεοφερμένος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
χρηστο παντως εγω περασα χημικο κρητης τελικα με 15526
δηλαδη μπορει να εχουμε ανοδο στο 2?:hmm: μιας και ανεβηκε το χημ πατρων ε παιδια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

panosaris

Νεοφερμένος

Ο panosaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
ισως στις μεσαιες βαθμολογιες να εχουμε μια πολυ μικρη ανοδο γιατι ολοι συσσωρευονται στην κλιμακα 13-16
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

st2000

Νεοφερμένος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
ισως στις μεσαιες βαθμολογιες να εχουμε μια πολυ μικρη ανοδο γιατι ολοι συσσωρευονται στην κλιμακα 13-16
ναι ισχυει ελπιζω να συμβαινει αυτο:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosaris

Νεοφερμένος

Ο panosaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
ισως ηθελες να πεις : ελπιζω να μην συμβαινει. Απο την αλλη το τμημα της πατρας θεωρειται κεντρικο οποτε και μπορει να ειχε πολυ ζητηση. Αλλωστε η κεντρικη και στερεα η αθηνα ή πατρα θα απει (ειδικα η πελοπονησος). Εσυ τι λες με 18122 να πιανω βιολογικο απθ? Το χρηστο τον ρωτησα και μου ειπε τη γνωμη του θα ηθελα και οι υπολοιποι, Επισης, ενας φιλος μου με 16850 πιστευετε να πιασει το χημικων μηχανικων ή το χημικο ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

st2000

Νεοφερμένος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
ισως ηθελες να πεις : ελπιζω να μην συμβαινει. Απο την αλλη το τμημα της πατρας θεωρειται κεντρικο οποτε και μπορει να ειχε πολυ ζητηση. Αλλωστε η κεντρικη και στερεα η αθηνα ή πατρα θα απει (ειδικα η πελοπονησος). Εσυ τι λες με 18122 να πιανω βιολογικο απθ? Το χρηστο τον ρωτησα και μου ειπε τη γνωμη του θα ηθελα και οι υπολοιποι, Επισης, ενας φιλος μου με 16850 πιστευετε να πιασει το χημικων μηχανικων ή το χημικο ?
ναι πιστευω πως πιανεις βιολογικο απθ και ο φιλος και τις δυο σχολες το χημικο σε ολες τις πολεις και το χημικο μηχ σιγουρα σε πατρα μπορει και στο απθ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιωάννα#$&

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα#$& αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Μου αρέσει που όσοι βάζουν μέσο κάθονται και το λένε λίγη ντροπή ρε φίλε... το μέσο σας μέσα που καταντήσαμε... Και κάθεστε και μας το λέτε σε εμάς τα χαϊβάνια που περιμένουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosaris

Νεοφερμένος

Ο panosaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
ναι πιστευω πως πιανεις βιολογικο απθ και ο φιλος και τις δυο σχολες το χημικο σε ολες τις πολεις και το χημικο μηχ σιγουρα σε πατρα μπορει και στο απθ
Σε ευχαριστώ. Τουλάχιστον να είναι απθ να είμαστε μαζί εκεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-Merlin-

Νεοφερμένος

Ο -Merlin- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
εχω 15856 μορια λετε να εχω περασει Οικονομικης Επιστημης σην ΑΣΣΟΕ η στο χρηματοικονομικο του ΠΑΠΕΙ;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
εχω 15856 μορια λετε να εχω περασει Οικονομικης Επιστημης σην ΑΣΣΟΕ η στο χρηματοικονομικο του ΠΑΠΕΙ;;
Νομίζω ότι είσαι οριακά(μέσα) στην ΑΣΟΕΕ και σίγουρα μέσα στα Τραπεζικά του ΠΑΠΕΙ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

julia P

Νεοφερμένος

Η julia P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Καλά έκανε και το είπες. Ετστ ξέρουμε περίπου τι γίνεται. Thanks

Καλά έκανες και το είπες έτσι μαθαίνουμε που θα κυμανθούν οι βάσεις. Thanks
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top