Τελικές Εκτιμήσεις Βάσεων 2016

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ν.Χ.

Δραστήριο μέλος

Ο Ν.Χ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Είμαι σίγουρος ότι θα βρούν κάτι για να με κράζουν.
Το έχω αποδεχτεί πλέον.

Σε ευχαριστώ πάντως! Καλή επιτυχία ολόψυχα και περιμένω για το ευχάριστο αποτέλεσμά σου!

:)

Chris,
Ε και ... ο καθένας ας κάνει ό,τι θέλει και ό,τι του υπαγορεύουν οι τρόποι και ο χαρακτήρας του (είναι εύκολο εξ΄άλλου να ψάχνουμε εξιλαστήρια θύματα σε μια δική μας πιθανή ατυχία ή αποτυχία...),
εσύ έκανες μία ολοκληρωμένη και φιλότιμη προσπάθεια που, καλώς ή κακώς - αλλά αναπόφευκτα, στηρίζεται και σε αρκετές υποθέσεις ή στοιχεία προηγούμενων ετών (π.χ. ποσοστά διαρροών, κλιμάκωση βαθμών κ.λπ.), με αποτέλεσμα - πιστεύω - σε κάποιες εκτιμήσεις να πέσεις τελικά μέσα, σε άλλες κοντά ή σε κάποιες εκτός, αν εμείς είμαστε πιο μάγκες ή πιο έξυπνοι ας είχαμε υπολογίσει μόνοι μας τις βάσεις που μας αφορούν και να μην περιμέναμε από εσένα να το κάνεις, εξ΄άλλου πολλές φορές εκφράσαμε τις παρατηρήσεις μας ακόμα και τις διαφωνίες μας,
λοιπόν σε ευχαριστώ για όλα, για τη στήριξη, το ενδιαφέρον, ακόμα και για τυχόν διαφωνίες που πάντα όμως ήταν εποικοδομητικές και με σεβασμό ο ένας στον άλλον,
καλή επιτυχία και σε σένα!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ευλιγιστούλης

Νεοφερμένος

Ο Ευλιγιστούλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
οι βασεις θα ανακοινωθουν παρασκευη 26 αυγουστου ή και αργοτερα λογω καθυστερησεων κατα τη διαδικασια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evapar123

Νεοφερμένος

Η evapar123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Χρηστο καλημερα.Για τα καινουρια δεδομενα στο εθνος τι λες ;Μοιαζουν σωστα;Για ημμυ Βολου ποσο λες να παει;Ευχαριστω για τις προηγουμενες απαντησεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hercret

Νεοφερμένος

Ο Hercret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Ας τις ανακοινώσουν τον Σεπτέμβριο να τελειώνουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dragon2097

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dragon2097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Ας τα βγάλουν και Σεπτέμβριο. Τι περιμένουν??Αυτό είναι αδιανόητο. Όλα τα παιδιά θέλουν να προετοιμαστουν, να ξέρουν που έχουν περάσει. Δεν γίνονται όλα τελευταία στιγμή. Ειδικά αυτοί με το παλιο συστημα δεν έχουν ούτε εκτιμήσεις. Δεν γνωρίζουν αν μια σχολή θα έχει 17000 17500 18000 18500, τίποτα. Αυτό είναι δικαιοσύνη??Ολο υπομονή και υπομονή κάνουμε. Ελεος πια!!!!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
παιδια εχω ασχημα νεα..ο θειος της κοπελας μου ειναι στο υπουργειο παιδειας καθαριστης..(ξερω θα γελασετε)..οι βασεις θα ανακοινωθουν 29-30 αυγουστου με πιθανοτερη μερομηνια της 30..ααα ρε κρεμασμα που θελει ο φιλης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παν16

Νεοφερμένος

Η Παν16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
δεν το αφηνουν να τα ανακοινωσουν μαζι και με τις εγγραφες στα τμηματα καλυτερα;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aprosarmosti

Νεοφερμένος

Η aprosarmosti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Ας τις ανακοινώσουν τον Σεπτέμβριο να τελειώνουμε...
εε εσυ τι ανησυχεις ρε; σιγουρα μεσα εισαι και εισαι και απ την πολη οποτε δεν θα ψαχνεις και σπιτια! χαλαρααα
εμεις να δουμε τι θα κανουμε που μολις βγουνε θα τρεχουμε σαν τους τρελους τελευταια στιγμη... :redface:
δεν μπορω αλλο εχω σκασει τοση αναμονηηη :( :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ευλιγιστούλης

Νεοφερμένος

Ο Ευλιγιστούλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
πρωτη φορα αριστερα :D 4 τα μαθηματα αντι για 6 η 7 και θα ανακοινοσουν τις βασεις πιο αργα απο τις αλλες χρονιες. αυτο στην ελλαδα γαμω το. πουθενα αλλου, μαθητης δεν περιμενει ολοκληρο το καλοκαιρι μεσα στο αγχος για να δει που περασε, δεν υπαρχει αυτοο το πραγμα. μπουρδελο συστημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
αυτο ακριβωςς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitrapapaman

Νεοφερμένος

Η Dimitrapapaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Νταξει ολα αυτα είναι υποθέσεις εγω πιστευω πως 26 θα τα εχουν καταφέρει! Αμάν κι αυτο το δελτίο τύπου δεν μπορουσε να βγαίνει λιγο νωρίτερα;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Matinoui97

Νεοφερμένος

Η Matinoui97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
ας μας πουν εστω μια ημερομηνια,αυτη η μυστικοπαθεια τους μας βασανιζει ακομα περισσοτερο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aprosarmosti

Νεοφερμένος

Η aprosarmosti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
πρωτη φορα αριστερα :D 4 τα μαθηματα αντι για 6 η 7 και θα ανακοινοσουν τις βασεις πιο αργα απο τις αλλες χρονιες. αυτο στην ελλαδα γαμω το. πουθενα αλλου, μαθητης δεν περιμενει ολοκληρο το καλοκαιρι μεσα στο αγχος για να δει που περασε, δεν υπαρχει αυτοο το πραγμα. μπουρδελο συστημα

ακριβως! εντωμεταξυ ασχετο αλλα επειδη εχω στο fb φιλους απο το κομενιους και στην τουρκια και στην βουλγαρια εχουν βγει ηδη τα αντιστοιχα αποτελεσματα εδω και 2 βδομάδες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marietaki22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η marietaki22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
Ο Νικόλαος Φίλης είναι θείος μου και μου είπε ότι έχω περάσει Αγγλική Φιλολογία. Τώρα βάσεις δεν μπορώ να μάθω οπότε μην με κράξετε. :hmm:

ρε ρωτα κ γ μενα πλιζ!!!θα σ δωσωτστοιχεια μ κ ενα 20ευρω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikhon

Νεοφερμένος

Η nikhon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Στο essos Πεμπτη -Παρασκευή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panoslio

Νεοφερμένος

Ο panoslio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Συγνωμη αν εχει αναφερθει απο πανω αλλα οι βασεις του τμηματος Μηχ. Μηχανικων Πατρας που θα κινηθει; Θα υπαρξει αυξηση ή πτωση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Την άλλη Πέμπτη ή Παρασκευή (25 ή 26 Αυγούστου) θα ανακοινωθούν οι βάσεις εισαγωγής και τα ονόματα των επιτυχόντων στα ΑΕΙ,εκτός απροόπτου, σύμφωνα με την τελευταία ενημέρωση που είχε το esos από τη Διεύθυνση Εξετάσεων του υπουργείου Παιδείας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sorsor

Νεοφερμένος

Ο Sorsor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
ρε ρωτα κ γ μενα πλιζ!!!θα σ δωσωτστοιχεια μ κ ενα 20ευρω

Εγώ δίνω και μια τυρόπιτα , συν την προίκα της αδελφής μου , ούτως ή άλλως στο ράφι την βλέπω ... :laugh:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitrapapaman

Νεοφερμένος

Η Dimitrapapaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
ΕΕ μα νταξει τι αλλο απρόοπτο να τύχει;;; 26 το πολυ πιστευω θα τα έχουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maronis

Νεοφερμένος

Ο maronis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
17218 ΧΡΗΣΤΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΛΠΙΔΑ ΓΙΑ ΝΟΜΙΚΗ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top