Τελικές Εκτιμήσεις Βάσεων 2016

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Τώρα λένε για Πέμπτη -Παρασκευή :/:

Πες μου ότι δεν το λες λόγω ενός ανώνυμου σχολίου στο e d u.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikhon

Νεοφερμένος

Η nikhon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Πες μου ότι δεν το λες λόγω ενός ανώνυμου σχολίου στο e d u.

Το είπε λένε ο Στρατηγάκης στο sky .Εγώ δεν το είδα:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Το είπε λένε ο Στρατηγάκης στο sky .Εγώ δεν το είδα:/:

Δεν ξέρω. Πρέπει να τρολλάρουν.
Η μία λέει 22, ο άλλος 25-26, ο άλλος 26 και θα δούμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
ποοοο ρε μας δουλευουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΒασωΖηκ

Νεοφερμένος

Η ΒασωΖηκ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 103 μηνύματα.

Hercret

Νεοφερμένος

Ο Hercret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.

ΒασωΖηκ

Νεοφερμένος

Η ΒασωΖηκ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
25-26 Αυγούστου είπε ο Στρατηγακης στο ΣΚΑΙ

Τι να πεις τώρα.....παιζουν με χιλιάδες ανθρώπους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

st2000

Νεοφερμένος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
επιμενει σε ανοδο στο 2 ο στρατηγακης και ποιες ειναι οι λεγαμενες σουπερ εκπληξεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παν16

Νεοφερμένος

Η Παν16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
επιμενει σε ανοδο στο 2 ο στρατηγακης και ποιες ειναι οι λεγαμενες σουπερ εκπληξεις?

τουλαχιστον λεει για μικρη ανοδο στις πολυτεχνικες σχολες...για να δουμε...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dragon2097

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dragon2097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Τελικά τι θα γίνει???Πότε ποια θα ανακοινωθούν αυτές οι βάσεις. Εμείς με το παλιο συστημα δεν ξέρουμε απολύτως τίποτα. Πχ μια σχολή μπορεί να έχει από 18000 έως 19000 μόρια κάτι το οποίο είναι απαράδεκτο. Εγω προσωπικά όπως και κάποια άλλα άτομα δεν γνωρίζω τι θα κάνω με την πρώτη μου σχολή και είμαι τελείως στο σκοτάδι. Ημαρτον:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marietaki22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η marietaki22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
γαμω τα υπουργεια μ μεσα!!25-26 λενε αι σιχτρι

τααποτελεσματα π βγηκαν χθες γ αεν στρατο κτλ λεεει επρεπε να χαν βγει μια βδομαδα πριν κ τρ αυτο θ σημανει καθυστερησει μια βδομαδα .περσυ ειχαν βγει μια βδομαδα πριν λεει οποτε τρ πανε ολα πισωω εχουν χασει μια εβδομαδα λενε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dimitrapapaman

Νεοφερμένος

Η Dimitrapapaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Δηλαδη τωρα το 22-23 απορρίπτεται;; Καλα φέτος βγάλανε τοσο νωρίς τις βαθμολογίες για να βγάλουν τις βασεις πιο αργά απο περυσι;; Καλα μαλακιζονται! :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

st2000

Νεοφερμένος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
μια το εθνος λεει πτωση στο 2 μια ο στρατηγακης ανοδο ε τι θα γινει τελικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitrapapaman

Νεοφερμένος

Η Dimitrapapaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Πότε θα ανακοινωθούν οι βασεις παιδιά;;; Δεν αντέχω αλλη αναμονή!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

st2000

Νεοφερμένος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Πότε θα ανακοινωθούν οι βασεις παιδιά;;; Δεν αντέχω αλλη αναμονή!!
κανονικα επρεπε να τις ειχαν βγαλει 15 ιουλη αφου ειναι σε ηλεκτρονικη μορφη μαλλον λενε τωρα 25 με 26:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marietaki22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η marietaki22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
ρε παιδια δεν γινεται αυτο!!!!!!!!γτ να αργησουν φετος ειδικα π βγαλανε τοσο νωρις τις βαθμολογιες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marietaki22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η marietaki22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
οι βασεις εχουν διαμορφωθει η οχι ΑΚΟΜΑ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ???ΛΟΓΙΚΑ ΕΧΟΥΝ ΔΙΑΜΟΡΦΩΘΕΙ ΑΦΟΥ ΕΝΑΣ ΞΕΡΕΙ ΑΡΑ.....μπορρει απλα να απαοφασισανε να βγαλουν πιο αργα φετος ποιοι κριθηκαν ικανοι γ τις ενστολες σχολες ετσι!να μην εχει να κανει με καθυστερησεις..και να βγουν κανονικα 22!

δλδ μπορει να ταχαν ετοιμα κ πιο νωρις και να τα βγαλαν τωρα λογω αλλων προτεραιοτητων.ευελπιστω για 23 εγω!!!χεστηκα τι λεει ο στρατηγακης!εχει πληροφορηση απο μεσα η ετσι τα λεει με δικες τ υποθεσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hercret

Νεοφερμένος

Ο Hercret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Ας περιμένουμε επίσημη ανακοίνωση του υπουργείου και ας μην ακούμε κάθε Στρατηγακη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
Εγώ θα πρότεινα να μην αποκλείουμε και την Δευτέρα 22
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top