Τελικές Εκτιμήσεις Βάσεων 2016

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dragon2097

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dragon2097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Τελικα τι πιστευετε;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΒασωΖηκ

Νεοφερμένος

Η ΒασωΖηκ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Κυριε Χρηστο, αρχιζει να πεφτει στο τραπεζι και το σεναριο της ανοδου; Αν ανεβουν οι νομικες θα ακολουθησουν κι αλλες; Εσεις δε μιλουσατε για πτωση;

Ευχαριστω μεγάλο από καρδιάς φίλε Chris1993!!!!!Για την καλοσύνη,την υπομονή,την σοβαρη ενασχόληση σου,την ευγένεια σου,την υποστήριξη σου όλο αυτο το διαστημα της μεγάλης αγωνίας!!!ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΦΙΛΕ ΧΡΗΣΤΟ!!!!!!!!!!!!!Ο καλός θεουλης να μας βοηθησει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

st2000

Νεοφερμένος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
που θες;;

κανενας δεν θελει ημμυ εδω μεσα κ γενικα πολυτεχνεια τι σκατα;
εχω δηλωσει μηχ μηχ απθ και ημμυ δπθ δευτερο, εσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dragon2097

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dragon2097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Εχω δικιο;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

frelou18

Νεοφερμένος

Η frelou18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Παιδιααα, να ρωτησω,για γεωπονικο ζωικης παραγωγη ποσο το βλεπουμε να πηγαινει;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marietaki22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η marietaki22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 169 μηνύματα.

st2000

Νεοφερμένος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
εγω ημτυ πατρας!
θα δηλωνα ημτυ πατρας αλλα δε με βολευε εχω ακουσει πολυ καλα λογια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
Αύριο θα ανακοινωθεί η ημέρα των αποτελεσμάτων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Αύριο θα ανακοινωθεί η ημέρα των αποτελεσμάτων;

Πίσω στο 2011 είχε βγει μόλις 1 ημέρα πριν.
Υποθέτω ότι το δελτίο τύπου θα βγεί την Πέμπτη η την Παρασκευή.
Αύριο αυτό που έχω ακούσει είναι ότι θα τρέξει το τελευταίο δοκιμαστικό.
Πέμπτη θα υπογράψει ο υπ. Παιδείας και την ίδια ημέρα η την Παρασκευή θα βγεί το δελτίο τύπου για την Δευτέρα 22 Αυγούστου. (αν όλα πάνε καλά)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημητρης Παπ

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης Παπ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
κυριε χρηστο το ξερω οτι απεχω πολυ με 15526 υπαρχει εστω μια μικρη πιθανοτητα να μπω χημικους μηχανικους πατρας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
κυριε χρηστο το ξερω οτι απεχω πολυ με 15526 υπαρχει εστω μια μικρη πιθανοτητα να μπω χημικους μηχανικους πατρας?

Δημήτρη μου, Χημικό Πάτρας! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αννα17

Νεοφερμένος

Η Αννα17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Θα ήθελα να ρωτήσω για το Τμήμα Πληροφορικής στη Λαμία ή στην Κέρκυρα μπαίνω ? Έχω 11895 ! Ευχαριστώ πάρα πολύ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Θα ήθελα να ρωτήσω για το Τμήμα Πληροφορικής στη Λαμία ή στην Κέρκυρα μπαίνω ? Έχω 11895 ! Ευχαριστώ πάρα πολύ :)

Κέρκυρα λογικά.
Αλλά θα δείξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikhon

Νεοφερμένος

Η nikhon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
παιδια τι γράφει το έθνος για τις ιατρικές;
Ειμαι διακοπές σε βουνό και δεν μπορώ να πάρω εφημερίδα.:(:(:(:(:(:(:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μπακα

Νεοφερμένος

Η μπακα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
παιδια τι γράφει το έθνος για τις ιατρικές;
Ειμαι διακοπές σε βουνό και δεν μπορώ να πάρω εφημερίδα.:(:(:(:(:(:(:(:(:(
Δυστυχώς, πολύ μεγάλη αύξηση: 300-500 μόρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ν.Χ.

Δραστήριο μέλος

Ο Ν.Χ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Δυστυχώς, πολύ μεγάλη αύξηση: 300-500 μόρια


... τι δυστυχώς ... γιατί πρώτη φορά ακούμε ότι η βάση θα είναι γύρω στα 18.600 ... τα ίδια και τα ίδια λένε εδώ και μήνες ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 929391

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τι γίνεται τόσο καιρό. Με τους υπολογιστές θα πρεπε να τα βγάλουν μέσα σε δέκα δευτερόλεπτα από τότε που κατατέθηκαν τα μηχανογραφικά!

2 μήνες να βγουν οι βάσεις ενώ όλα είναι καταχωρημένα σε υπολογιστές!

:wall:


Πόσα μόρια έχεις και τι σχολή θες;

16 χιλιάδες, οικ επιστήμης/οδε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

st2000

Νεοφερμένος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
για τις πολυτεχνικες ειδατε τιποτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nasos007

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nasos007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 146 μηνύματα.
για τις πολυτεχνικες ειδατε τιποτα?

Το εθνοε μιλαει για πτωση 50-150 μορια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Ξαφνικά, όλα τα τμήματα αρχίζουν και κατεβαίνουν.
Οι υπερβολικές για κάποιους εκτιμήσεις μου, αρχίζουν και γίνονται πραγματικότητα.

Τις βαφτίζουν τελευταία επεξεργασία αλλά επί της ουσίας έχουν δωθεί πληροφορίες από το υπουργείο, όσο αφορά τις τάσεις των τμημάτων (όχι τις βάσεις των τμημάτων) - άρα είμαστε στο τελικό στάδιο.

Πάντως το 19.200 της Αθήνας, συνεχίζει να μου κάθεται στο λαιμό.
Δεν στέκει μαζί με το 19άρι του ΑΠΘ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top