Τελικές Εκτιμήσεις Βάσεων 2016

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dragon2097

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dragon2097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Η κλιμάκωση του ΓΒΠ για την τεχνολογική δείχνει σταθερότητα και για την θετική άνοδο. Αυτή είναι η βάση που πρέπει να στηριχτουμε. Το θέμα είναι τι δήλωσαν αυτος ο μικρός αριθμός υποψηφίων. Τα άλλα είναι μπαρούφες.

Θα δούμε την επόμενη εβδομάδα αν έχει δίκιο. Πάντως αν μας κοροϊδεύει είναι απανθρωπο.

Μπορείς να εξηγήσεις που αναφέρεσαι;;;παλιό νέο περί τίνος ακριβώς αφορά;

Παλαιό Συστημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΒασωΖηκ

Νεοφερμένος

Η ΒασωΖηκ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Η κλιμάκωση του ΓΒΠ για την τεχνολογική δείχνει σταθερότητα και για την θετική άνοδο. Αυτή είναι η βάση που πρέπει να στηριχτουμε. Το θέμα είναι τι δήλωσαν αυτος ο μικρός αριθμός υποψηφίων. Τα άλλα είναι μπαρούφες.

Χρήστο σε τι ακριβώς αναφέρετε και τι εννοεί;οι βάσεις θα είναι ψηλές;σε πιο πεδίο;;

Θα δούμε την επόμενη εβδομάδα αν έχει δίκιο. Πάντως αν μας κοροϊδεύει είναι απανθρωπο.



Παλαιό Συστημα

Ναι αλλά τι ακριβώς εννοεί ότι θα συμβεί;;θα ανεβουν οι βάσεις;;θα κατέβουν;;και.σε ποιο πεδίο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

dragon2097

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dragon2097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Χρήστο σε τι ακριβώς αναφέρετε και τι εννοεί;οι βάσεις θα είναι ψηλές;σε πιο πεδίο;;



Ναι αλλά τι ακριβώς εννοεί ότι θα συμβεί;;θα ανεβουν οι βάσεις;;θα κατέβουν;;και.σε ποιο πεδίο;

Υπάρχει μια είδηση που αναφέρει ότι το ημμυ εμπ με το παλιο συστημα θα είναι 17533 μόρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΒασωΖηκ

Νεοφερμένος

Η ΒασωΖηκ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Υπάρχει μια είδηση που αναφέρει ότι το ημμυ εμπ με το παλιο συστημα θα είναι 17533 μόρια.

Πως την κρινεις,αν βέβαια έχει κάποια βάση ή πληροφορια;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WELCOME

Νεοφερμένος

Ο WELCOME αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Το χρυσαύγουλο που πήγε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dragon2097

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dragon2097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Πως την κρινεις,αν βέβαια έχει κάποια βάση ή πληροφορια;;;;

Τι εννοείς??Εγώ απλώς διάβασα αυτήν την πληροφορία από μια ιστοσελιδα.Προφανως είναι κάτι περίεργο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΒασωΖηκ

Νεοφερμένος

Η ΒασωΖηκ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Τι εννοείς??Εγώ απλώς διάβασα αυτήν την πληροφορία από μια ιστοσελιδα.Προφανως είναι κάτι περίεργο.

Εννοω,αν είναι κοντά στην περυσινη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dragon2097

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dragon2097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Εννοω,αν είναι κοντά στην περυσινη

Κοίταξε, προφανώς δεν ισχύει. Το ημμυ θα πάει πάνω από 18000 μόρια. Αυτό θα ήθελαν πολλοι να ισχύει, αλλά μάλλον δεν πρόκειται να είναι αληθινό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιωάννα#$&

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα#$& αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Γειά σας θα ήθελα να ρωτήσω αν πιστεύεται ότι με 8.635 μόρια στο 5ο πεδίο υπάρχει πιθανότητα να περάσω στο ΤΕΙ Μηχανικών Πληροφορικής στη Λάρισα ( Βάσεις2015 --> 9.740 ) ή στη Καβάλα ( Βάσεις2015 --> 9.176 ) ??? :( :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dimlef

Νεοφερμένος

Ο Dimlef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Απορώ με όλους αυτούς που ρωτούν αν με τόσα μόρια παίρνουν στη σχολή επιλογής τους και παράλληλα ασκούν κριτική στο Χρήστο. Παιδιά η μεθοδολογία έχει αξία. Το αποτέλεσμα είναι αβεβαιο, υπόκειται σε διακυμανση. Αν αυτό δεν το αντιλαμβανεστε, αναρωτιέμαι πως συγκεντρωσατε τόσα μόρια. Η απάντηση βέβαια είναι γνωστή. Ουδείς μωροτερος των ιατρών αν δεν υπήρχαν οι δάσκαλοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guitaramateur

Νεοφερμένος

Η guitaramateur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Απορώ με όλους αυτούς που ρωτούν αν με τόσα μόρια παίρνουν στη σχολή επιλογής τους και παράλληλα ασκούν κριτική στο Χρήστο. Παιδιά η μεθοδολογία έχει αξία. Το αποτέλεσμα είναι αβεβαιο, υπόκειται σε διακυμανση. Αν αυτό δεν το αντιλαμβανεστε, αναρωτιέμαι πως συγκεντρωσατε τόσα μόρια. Η απάντηση βέβαια είναι γνωστή. Ουδείς μωροτερος των ιατρών αν δεν υπήρχαν οι δάσκαλοι.

Βέβαια φέτος οι εν δυνάμει ιατροί δεν είχαν ουδεμία σχέση με μαθηματικά ,άρα οι όροι και οι στατιστικές μέθοδοι τους είναι άγνωστα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TombRaiderLover

Νεοφερμένος

Ο TombRaiderLover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Βέβαια φέτος οι εν δυνάμει ιατροί δεν είχαν ουδεμία σχέση με μαθηματικά ,άρα οι όροι και οι στατιστικές μέθοδοι τους είναι άγνωστα:P



Αυτο ξαναπες το! Αλιμονο στους γιατρους του νεου συστηματος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeorgeM18

Νεοφερμένος

Ο GeorgeM18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Κοίταξες πριν την ερώτηση τις εκτιμήσεις μου?

Ναι αλλα θεωρείς οτι ειμαι μεσα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

st2000

Νεοφερμένος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
χαιρεται φιλοι μου χρονια πολλα για την ημερα ηθελα να ρωτησω ποτε ανακοινωνονται οι βασεις και να μου πειτε που με βλεπετε να περναω εχω βγαλει 17515 στο 2 και 18022 στο 3 και δηλωσα κατα σειρα ημμυ απθ μηχ μηχανικος απθ και ημμυ δπθ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παν16

Νεοφερμένος

Η Παν16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
χαιρεται φιλοι μου χρονια πολλα για την ημερα ηθελα να ρωτησω ποτε ανακοινωνονται οι βασεις και να μου πειτε που με βλεπετε να περναω εχω βγαλει 17515 στο 2 και 18022 στο 3 και δηλωσα κατα σειρα ημμυ απθ μηχ μηχανικος απθ και ημμυ δπθ

απο τις διαφορες εκτιμησεις σε βλεπω στην 2η επιλογη σου λογικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
χαιρεται φιλοι μου χρονια πολλα για την ημερα ηθελα να ρωτησω ποτε ανακοινωνονται οι βασεις και να μου πειτε που με βλεπετε να περναω εχω βγαλει 17515 στο 2 και 18022 στο 3 και δηλωσα κατα σειρα ημμυ απθ μηχ μηχανικος απθ και ημμυ δπθ

Σίγουρα είσαι μέσα στο τμήμα ΗΜΜΥ του ΔΠΘ.
Για ΜηχΜηχ ΑΠΘ θαρρώ ότι είσαι στο όριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisa19

Νεοφερμένος

Η chrisa19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
χαιρεται φιλοι μου χρονια πολλα για την ημερα ηθελα να ρωτησω ποτε ανακοινωνονται οι βασεις και να μου πειτε που με βλεπετε να περναω εχω βγαλει 17515 στο 2 και 18022 στο 3 και δηλωσα κατα σειρα ημμυ απθ μηχ μηχανικος απθ και ημμυ δπθ
Σε βλέπω κατά πάσα πιθανότητα στη τρίτη σου επιλογή. Όταν το διαβάσει και ο Χρήστος πιστεύω ότι θα συμφωνήσει και εκείνος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Σε βλέπω κατά πάσα πιθανότητα στη τρίτη σου επιλογή. Όταν το διαβάσει και ο Χρήστος πιστεύω ότι θα συμφωνήσει και εκείνος.

Σε πρόλαβα για 2 λεπτά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιωάννα#$&

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα#$& αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Δεν υπάρχει κάποια γνώμη ???

Γειά σας θα ήθελα να ρωτήσω αν πιστεύεται ότι με 8.635 μόρια στο 5ο πεδίο υπάρχει πιθανότητα να περάσω στο ΤΕΙ Μηχανικών Πληροφορικής στη Λάρισα ( Βάσεις2015 --> 9.740 ) ή στη Καβάλα ( Βάσεις2015 --> 9.176 ) ??? :( :/:

Δεν υπάρχει κάποια γνώμη ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Γειά σας θα ήθελα να ρωτήσω αν πιστεύεται ότι με 8.635 μόρια στο 5ο πεδίο υπάρχει πιθανότητα να περάσω στο ΤΕΙ Μηχανικών Πληροφορικής στη Λάρισα ( Βάσεις2015 --> 9.740 ) ή στη Καβάλα ( Βάσεις2015 --> 9.176 ) ??? :( :/:

Καβάλα θαρρώ ότι είσαι σίγουρα μέσα. Λάρισα λίγο δύσκολα αλλά δεν στο αποκλείω με τόση αποτυχία που κυριεύει τόσο το 2ο όσο το 5ο πεδίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top