Τελικές Εκτιμήσεις Βάσεων 2016

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

19581962

Νεοφερμένος

Ο 19581962 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Έχει πολλή ησυχία!Εξαφανίστηκαν όλοι του 3ου;

Κανένα νέο από τα εσω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Χαχαχα :) Όντως πολύ ησυχία. Μάλλον έφυγαν για διακοπές όλοι. :) Αρχίζει η αντίστροφη μέτρηση :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

19581962

Νεοφερμένος

Ο 19581962 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Εγώ δεν έφυγα (μακάρι να μην εχουν αγχος)Εγώ με 188664 δεν ελπίζω Κρήτη και οριακά ΔΠΘ (3ο)

18664 εννοώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Και εγω ειμαι διακοπές αλλα σας παρακολουθώ που και που. Χρήστο πραγματικά συγχαρητήρια για το έργο σου, δεν έχω λόγια.:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Και εγω ειναι διακοπές αλλα σας παρακολουθώ που και που. Χρήστο πραγματικά συγχαρητήρια για το έργο σου, δεν έχω λόγια.:clapup:

Σε ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ν.Χ.

Δραστήριο μέλος

Ο Ν.Χ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Εγώ δεν έφυγα (μακάρι να μην εχουν αγχος)Εγώ με 188664 δεν ελπίζω Κρήτη και οριακά ΔΠΘ (3ο)

18664 εννοώ

Γεια σου, γεια και σε σένα Chris, μπα όλοι εδώ είμαστε απλά δεν πολυμιλάμε, αφού όλοι μας πέρνουν από τα μούτρα :( ότι μιλάμε συνέχεια για τις ιατρικές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΒασωΖηκ

Νεοφερμένος

Η ΒασωΖηκ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Χαχαχα :) Όντως πολύ ησυχία. Μάλλον έφυγαν για διακοπές όλοι. :) Αρχίζει η αντίστροφη μέτρηση :)

Προσωπικα δεν έχω καμμία διάθεση για διακοπές και παρακολουθώ καθημερινά τις αναρτήσεις,αλλα δεν ρωταω τίποτε γιατί με έχει πνίξει το άγχος και ή αγωνία.....η 22 του μήνα έχει οριστικοποιηθεί;;;;;εσύ Χρηστο τι λες;;;;

Χαχαχα :) Όντως πολύ ησυχία. Μάλλον έφυγαν για διακοπές όλοι. :) Αρχίζει η αντίστροφη μέτρηση :)

Προσωπικα δεν έχω καμμία διάθεση για διακοπές και παρακολουθώ καθημερινά τις αναρτήσεις,αλλα δεν ρωταω τίποτε γιατί με έχει πνίξει το άγχος και ή αγωνία.....η 22 του μήνα έχει οριστικοποιηθεί;;;;;εσύ Χρηστο τι λες;;;;

Γεια σου, γεια και σε σένα Chris, μπα όλοι εδώ είμαστε απλά δεν πολυμιλάμε, αφού όλοι μας πέρνουν από τα μούτρα :( ότι μιλάμε συνέχεια για τις ιατρικές...

Δικιο έχεις.....ακριβως έτσι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisa19

Νεοφερμένος

Η chrisa19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Εχω 18230 στο 2ο, οπότε αυτές τις σχολές τις έχω ξετινάξει στην ανάλυση. Με αυτά τα μόρια είναι σίγουρα στούς Ναυπηγούς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Με 18594 είναι σίγουρα στους Ναυπηγούς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanoskatss

Νεοφερμένος

Ο thanoskatss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Με 15700 πως με βλέπεις για μηχανικούς Η/Υ και πληροφορικης πατρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημητρης Παπ

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης Παπ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
χρηστο καταρχας εξαιρετικη δουλεια για τις εκτιμησεις θα ηθελα να σε ρωτησω με 15526 θεωρεις οτι ειμαι μεσα στο χημικο πατρας ?Γιατι οι εκτιμησεις σου δινουν 15200 -15500 με κεντρικη τιμη τα 15350 .Συνεπως για σενα ειμαι σιγουρα μεσα ή δινεις κ περαιτερω πιθανοτητα σφαλματος ?Σε ευχαριστω εκ των προτερων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
χρηστο καταρχας εξαιρετικη δουλεια για τις εκτιμησεις θα ηθελα να σε ρωτησω με 15526 θεωρεις οτι ειμαι μεσα στο χημικο πατρας ?Γιατι οι εκτιμησεις σου δινουν 15200 -15500 με κεντρικη τιμη τα 15350 .Συνεπως για σενα ειμαι σιγουρα μεσα ή δινεις κ περαιτερω πιθανοτητα σφαλματος ?Σε ευχαριστω εκ των προτερων

Σε ευχαριστώ.
Η πιθανότητα σφάλματος καλύπτεται από το σφάλμα που έδωσα αλλά εννοείται σε ΛΟΓΙΚΑ πλαίσια.
Ως απόρροια αυτού, επισημαίνεται ότι η βάση μπορεί να είναι εντελώς διαφορετική.
Υπάρχουν πολλοί αδιευκρίνιστοι παράγοντες και ειδικά ΦΕΤΟΣ που διαμορφώνεται ΝΕΟΣ ΧΑΡΤΗΣ βάσεων και θα δεις ότι όλοι θα πέσουμε λίγο εως πολύ έξω. Αν έπρεπε να καλύψουμε τους αδιευκρίνιστους παράγοντες θα έπρεπε πραγματικά να δώσουμε πάνω από +-2,5%.

Αν το υπουργείο είχε την ευγενή καλοσύνη να μας κοινοποιήσει την κλιμάκωση ΓΒΠ τα πράγματα θα ήταν πολύ καλύτερα. Τώρα, μόνο με υποθετικές γεφυρώσεις και ΑΝ.

Λοιπόν, θεωρώ ότι η συντριπτική πλειοψηφία των πιθανοτήτων είναι υπέρ σου, αλλά πάντα υπάρχει η πιθανότητα της μη πραγματοποίησης. Καλή επιτυχία! Σε λίγες μέρες θα λυθεί εξάλλου το μυστήριο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

dragon2097

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dragon2097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Θα ήθελα να αναφέρω κάτι σημαντικό για το παλιο συστημα.Το ημμυ εμπ θα πάρει 9 άτομα ενώ οι υπόλοιπες σχολές του εμπ θα πάρουν 5, εκτός από κάποιες που θα εισάγουν 4 άτομα. Υπάρχει περίπτωση οι ηλεκτρολόγοι μηχανικοι να έχουν χαμηλότερο βαθμό πρόσβασης από κάποια άλλη σχολή του εμπ???

Σε μια ιστοσελιδα διαβασα μια γνωμη που λεει οτι ημμυ εμπ θα ειναι 17500 περιπου.Ειναι λογικο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nikhon

Νεοφερμένος

Η nikhon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ.
Η πιθανότητα σφάλματος καλύπτεται από το σφάλμα που έδωσα αλλά εννοείται σε ΛΟΓΙΚΑ πλαίσια.
Ως απόρροια αυτού, επισημαίνεται ότι η βάση μπορεί να είναι εντελώς διαφορετική.
Υπάρχουν πολλοί αδιευκρίνιστοι παράγοντες και ειδικά ΦΕΤΟΣ που διαμορφώνεται ΝΕΟΣ ΧΑΡΤΗΣ βάσεων και θα δεις ότι όλοι θα πέσουμε λίγο εως πολύ έξω. Αν έπρεπε να καλύψουμε τους αδιευκρίνιστους παράγοντες θα έπρεπε πραγματικά να δώσουμε πάνω από +-2,5%.

Αν το υπουργείο είχε την ευγενή καλοσύνη να μας κοινοποιήσει την κλιμάκωση ΓΒΠ τα πράγματα θα ήταν πολύ καλύτερα. Τώρα, μόνο με υποθετικές γεφυρώσεις και ΑΝ.


Λοιπόν, θεωρώ ότι η συντριπτική πλειοψηφία των πιθανοτήτων είναι υπέρ σου, αλλά πάντα υπάρχει η πιθανότητα της μη πραγματοποίησης. Καλή επιτυχία! Σε λίγες μέρες θα λυθεί εξάλλου το μυστήριο!
ΔΕΝ υπάρχει φέτος ΓΒΠ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto 18676

Νεοφερμένος

Η myrto 18676 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Χαχαχα :) Όντως πολύ ησυχία. Μάλλον έφυγαν για διακοπές όλοι. :) Αρχίζει η αντίστροφη μέτρηση :)


Κι όμως είμαι ακόμη εδώ, (παρακολουθώντας τις εντός, εκτός και επί τα αυτά προβλέψεις).
Chris, αν έκανες σήμερα την ανάλυση των εκτιμήσεών σου (ένα μήνα μετά) που σημαίνει μεγαλύτερη συγκέντρωση στοιχείων, θα άλλαζες κάτι;
Καλή επιτυχία σε όλους.
Chris σ' ευχαριστούμε για μια ακόμη φορά για την προσπάθειά σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κυρ Νίκ

Νεοφερμένος

Ο Κυρ Νίκ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Υπάρχουν πολλοί αδιευκρίνιστοι παράγοντες και ειδικά ΦΕΤΟΣ που διαμορφώνεται ΝΕΟΣ ΧΑΡΤΗΣ βάσεων και θα δεις ότι όλοι θα πέσουμε λίγο εως πολύ έξω. Αν έπρεπε να καλύψουμε τους αδιευκρίνιστους παράγοντες θα έπρεπε πραγματικά να δώσουμε πάνω από +-2,5%.

ΔΗΛΑΔΗ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΛΕΣ; ΑΥΤΟ ΛΕΣ:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pagos123

Νεοφερμένος

Ο pagos123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
δεν ξερω ποιος ειναι αυτος που δημοσιευσε τον πινακα αλλα αυτο το +- 2.5 % είναι γελοίο και τον αδερφό μου να βάλω να κάνει εκτιμήσεις που είναι δημοτικό με τοσο μεγάλο εύρος μέσα θα πέσει και αυτός ! μαγκιά είναι +- 0.5 αντε 1 % αλλα δεν έχει νόημα γιατι σε 10 μέρες θα βγούν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 019112

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ αυτό λέω όλο αυτό τον καιρό, δεν γίνεται σε προηγούμενα posts να κάθεται ο Chrisάρας να βρίζει Στρατηγάκη και να λέει ότι δεν ξέρει να κάνει εκτιμήσεις, και τώρα να μας λέει "θα κάνουμε όλοι λάθος". Δηλαδή, είπε ο γάιδαρος τον πετεινό κεφάλα?
Απλά μην ακούτε κανέναν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikhon

Νεοφερμένος

Η nikhon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 89 μηνύματα.

ΔΗΛΑΔΗ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΛΕΣ; ΑΥΤΟ ΛΕΣ:

Μη βαριέσε ....μπες και διάβασε τις εκτημίσεις του Πάτση για να δεις τι εύρος δίνει.
Αλλά αυτό που σου λέει είναι ότι δεν είναι κανένας απόλύτος σίγουρος.
Μας λέει να περιμένουμε και να μην πανηγυρίζουμε βασιζόμενοι στις προβλέψεις του.
Το σκίτσο σου είναι ειρωνικό.
Σαν να ήσουν έτοιμος από καιρό........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
ΔΕΝ υπάρχει φέτος ΓΒΠ

Είπα: "Αν το υπουργείο είχε την ευγενή καλοσύνη να μας κοινοποιήσει την κλιμάκωση ΓΒΠ τα πράγματα θα ήταν πολύ καλύτερα. Τώρα, μόνο με υποθετικές γεφυρώσεις και ΑΝ."

Μάλλον δεν διάβασες σωστά αυτό που είπα.
Έβαλα το "την" επειδή θα μπορούσε να κοινοποιήσει αυτήν όπως κάθε χρονιά.

Κι όμως είμαι ακόμη εδώ, (παρακολουθώντας τις εντός, εκτός και επί τα αυτά προβλέψεις).
Chris, αν έκανες σήμερα την ανάλυση των εκτιμήσεών σου (ένα μήνα μετά) που σημαίνει μεγαλύτερη συγκέντρωση στοιχείων, θα άλλαζες κάτι;
Καλή επιτυχία σε όλους.
Chris σ' ευχαριστούμε για μια ακόμη φορά για την προσπάθειά σου

Κι'όμως είμαι ακόμα εδώ, και αυτό το καλοκαίρι, λιωμένο πάγωτό, κολλάει στο χέρι.
Όχι, δεν θα άλλαζα τίποτα. Οι εκτιμήσεις μου είναι οι κοινοποιημένες.
Καλή επιτυχία σε όλους! Λίγο ακόμη υπομονή και σ'ευχαριστώ πολύ.


ΔΗΛΑΔΗ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΛΕΣ; ΑΥΤΟ ΛΕΣ:


OMG. Είστε ετοιμοπόλεμοι βλέπω στο κάθε τι που λέω.
Όπως λέει κάπου και ο Nickhon, μάλλον ήσασταν προετοιμασμένοι από καιρό.

Προφανώς μιλάω για τις βαθμολογικές κλίμακες κάτω από 16 (ο φίλος από πάνω ρώτησε για το Χημικό Πάτρας και έκανε μια στοχευμένη ερώτηση περί στατιστικού σφάλματος)

Οι εκτιμήσεις μου είναι κοινοποιημένες εδώ και ένα μήνα και δεν αλλάζουν. ΟΚ?
Μην προσπαθείτε, αποτυχημένα, να μειώσετε την δουλειά και την προσπάθειά μου, επειδή δεν έχετε ιδέα ή επειδή δεν έχετε κάτι άλλο να κάνετε στη ζωή σας.

Μην με ρωτάς αν ξέρω τι λεω, γιατί έχω αποδείξει περίτρανα το ότι ξέρω τι λεω και θα αποδειχθούν σε λίγες μέρες πολλά). Μάλλον, εσύ πρέπει να αναρωτηθείς αν ξέρεις τι λες η αν ξέρεις να διαβάζεις και να αντιλαμβάνεσαι πράγματα.

Δεν θα σχολιάσω κάτι άλλο σε άτομα που δεν καταλαβαίνουν τι λένε και τι τους γίνεται και το μόνο που ξέρουν να κάνουν είναι να τρολλάρουν σε ischool και e d u 4 u (μην νομίζεις ότι δεν έχω δει posts σου εκεί)

δεν ξερω ποιος ειναι αυτος που δημοσιευσε τον πινακα αλλα αυτο το +- 2.5 % είναι γελοίο και τον αδερφό μου να βάλω να κάνει εκτιμήσεις που είναι δημοτικό με τοσο μεγάλο εύρος μέσα θα πέσει και αυτός ! μαγκιά είναι +- 0.5 αντε 1 % αλλα δεν έχει νόημα γιατι σε 10 μέρες θα βγούν

Αγαπητό μέλος, ο κυρ Νικ - γελάω με το όνομα, βασίστηκε σε κάτι που απάντησα σε ένα παιδί και το έκανε εφαρμογή στις Ιατρικές θέλοντας να το παίξει αστείος και για να με μειώσει. Εδώ και ένα μήνα έχω κοινοποιήσεις τις εκτιμήσεις μου και τα περιθώρια δεν ξεπερνούν σε καμία περίπτωση το 1%. Λχ. Στην Ιατρική Αθήνας δίνω εύρος 100 μόρια (δηλαδή +-50 μόρια) όπως και στην Ιατρική ΔΠΘ.
Κάνε ένα κόπο και δες τις εκτιμήσεις μου.

Εγώ αυτό λέω όλο αυτό τον καιρό, δεν γίνεται σε προηγούμενα posts να κάθεται ο Chrisάρας να βρίζει Στρατηγάκη και να λέει ότι δεν ξέρει να κάνει εκτιμήσεις, και τώρα να μας λέει "θα κάνουμε όλοι λάθος". Δηλαδή, είπε ο γάιδαρος τον πετεινό κεφάλα?
Απλά μην ακούτε κανέναν!

Αυτό που βρίσκεται κάτι, ως απόλυτα κακεντρεχή άτομα που είστε, για να πικάρεται τον άλλον είναι καταπληκτικό.
Δεν θα εκπλαγώ αν και στο ##### πάτε και post-άρετε τύπου ο Πάτσης είναι τάδε, κοιτάξτε τι λέει.

Και επαναλαμβάνω, προφανώς κανένας εκτιμητής δεν θα πέσει απόλυτα μέσα σε κάθε σχολή που έχει δώσει (νομίζω ότι είναι λογικό αυτό που λεω). Αλλά ΟΧΙ, εσύ το γενικεύεις, βάζεις και άλλες σαλτσούλες ώστε να υποστηρίξεις το "είδες που σας τα έλεγα".

Δεν θα ασχοληθώ άλλο με την πάρτι σου, όλοι ξέρουν τι είσαι.
Ένα κακό τρολλ.


ΥΓ. Οι εκτιμήσεις μου είναι κοινοποιημένες δημόσια πολύ καιρό πριν, δεν αλλάζουν για τίποτα και για κανέναν και επ'αυτές θα κριθώ. Οι λοιποί κακοπροαίρετοι να πάνε στη σπηλιά του μίσους τους που ήταν και είναι κρυμμένοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top