Τελικά θα την δούμε ψηφιακά;

3leni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
κοιτα..κ εγω θα παω αυριο σε ενα καταστημα που δεν το εχει στην λιστα αλλα συνεργαζεται..δηλαδη το εχει στην λιστα αλλα δεν εχει την θεσσαλονικη μεσα...οποτε,κανε μια ερωτηση για καλο κ για κακο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3leni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
τιποταα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3leni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
εγω το πηρα το λαπτοπ..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.

3leni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
Ποιο λαπτοπ πηρες? :P

δε ξερω τι ακριβως ειναι απο μοντελα κτλ(ειμαι ασχετη),ξερω οτι ειναι toshiba κ οσοι το ειδαν μ ειπαν οτι ειναι πολυ καλο..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
δε ξερω τι ακριβως ειναι απο μοντελα κτλ(ειμαι ασχετη),ξερω οτι ειναι toshiba κ οσοι το ειδαν μ ειπαν οτι ειναι πολυ καλο..:)

Οντως τα Toshiba ειναι πολυ καλα...:no1:
Με γεια :D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3leni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.

sofaki__18

Νεοφερμένος

Η sofaki__18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
το πηρες κατευθειαν η το παρηγγειλες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3leni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
κατευθειαν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

takis7

Νεοφερμένος

Ο takis7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
εγω εχω βρει στο πλαισιο ενα fujitsu νομιζω ονομα amilo...και εχει αυτονομη καρτα γραφικων...γνωμη μου ειναι να παρετε λαπτοπ με αυτονομη καρτα γραφικων γτ αμα χαλασει τοτε παει για πεταμα το λαπτοπ...δηλαδη τα δινουν κατευθειαν???wow...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
εγω εχω βρει στο πλαισιο ενα fujitsu νομιζω ονομα amilo...και εχει αυτονομη καρτα γραφικων...γνωμη μου ειναι να παρετε λαπτοπ με αυτονομη καρτα γραφικων γτ αμα χαλασει τοτε παει για πεταμα το λαπτοπ...δηλαδη τα δινουν κατευθειαν???wow...

Πως καταλαβαινεις οτι το λαπτοπ εχει αυτονομη καρτα γραφικων? Απο την περιγραφη των χαρακτηριστικων εννοω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mic91

Νεοφερμένος

Ο mic91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
εγω εχω βρει στο πλαισιο ενα fujitsu νομιζω ονομα amilo...και εχει αυτονομη καρτα γραφικων...γνωμη μου ειναι να παρετε λαπτοπ με αυτονομη καρτα γραφικων γτ αμα χαλασει τοτε παει για πεταμα το λαπτοπ...δηλαδη τα δινουν κατευθειαν???wow...
Ειναι απο πλαισιο και εδωσες 200;Αν ναι ειναι αυτο τοτε ειναι αυτο που σκεφτομαι και εγω.Ομως τωρα δεν το βλεπω να υπαρχει λες να τελειωσαν κιολας;:'(:'(:'(Ηταν φοβερο απο αποψης τιμης και χαρακτηριστικων!!!Το μονο ποθ φοβαμαι και δεν το παιρνω ειναι τα μετρια εως κακα σχόλια που εχω ακουσει για το service και οτι ζεστενονται γρηγορα.Ελπιζω να μην τελειωσαν:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
Ειναι απο πλαισιο και εδωσες 200;Αν ναι ειναι αυτο τοτε ειναι αυτο που σκεφτομαι και εγω.Ομως τωρα δεν το βλεπω να υπαρχει λες να τελειωσαν κιολας;:'(:'(:'(Ηταν φοβερο απο αποψης τιμης και χαρακτηριστικων!!!Το μονο ποθ φοβαμαι και δεν το παιρνω ειναι τα μετρια εως κακα σχόλια που εχω ακουσει για το service και οτι ζεστενονται γρηγορα.Ελπιζω να μην τελειωσαν:(:(:(

Οντως! Οταν ειδα το μηνυμα για το fujitsu amilo σκεφτηκα κ εγω αυτο στα 599 που ειχαν...Το εψαξα αλλα δεν το εχουν πια. Και εγω αυτο σκεφτομουν να παρω. Παντως στα φυλλαδια που μας μοιρασανε στη σχολη το ειχε...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3leni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
να κανω μια ερωτηση..το λαπτοπ ειναι καλο να το εχεις με φορτιστη η οχι? γτ τελειωνει πολυ γρηγορα η μπαταρια του..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mic91

Νεοφερμένος

Ο mic91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Πως καταλαβαινεις οτι το λαπτοπ εχει αυτονομη καρτα γραφικων? Απο την περιγραφη των χαρακτηριστικων εννοω...
Ναι λεει ξεχωρα ποια ειναι η καρτα και ποια ειναι τα χαρακτηριστικα της(ονομα και τεχνικα)αν μιλαμε για το ιδιο fujitsu εχει φοβερη γραφικων και για αυτο το ξεχωρισα μιας και τετοια γραφικων βρισκεις σε laptop με 1000 ευρω:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

takis7

Νεοφερμένος

Ο takis7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
παιδια αυτο π ελεγα του ανεβασαν την τιμη...τωρα θελει 280 ευρο...ελεος!!!
οσο για την καρτα γραφικων λεει ενσωματωμενη η αυτονομη...τα αυτονομα ειναι καλητερα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

182

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 95 μηνύματα.
ρε παιδια να ρωτησω κατι???
Τα λαπτοπ ειναι περιορισμενα για το δεστη ψηφιακα???
Π.Χ. εγω θελω να παρω το macbook, μπορει να παω σχετικα αργα και να μην εχουν??επειδη τελειωσαν?? ή σε τετοια περιπτωση γινεται να το παραγειλεις...
:hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofaki__18

Νεοφερμένος

Η sofaki__18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Ποια πιστευετε οτι ειναι καλυτερη μαρκα για λαπτοπ?βασικα αυτες τις μερες θα παω να το αγορασω και δεν εχω ιδεα απο αυτα..τι θα μου συνιστουσατε να προσεξω ιδιαιτερα??:hmm:

(για παραδειγμα πιο πανω καποιος ειπε οτι ειναι καλυτερα το λαπτοπ να εχει εχει αυτονομη καρτα γραφικων)!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mic91

Νεοφερμένος

Ο mic91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
παιδια αυτο π ελεγα του ανεβασαν την τιμη...τωρα θελει 280 ευρο...ελεος!!!
οσο για την καρτα γραφικων λεει ενσωματωμενη η αυτονομη...τα αυτονομα ειναι καλητερα....
Ποοοοοο ρε τι νταβατζιλικη ειναι αυτο πολυ μου την εσπασε :mad::mad::mad:Τι συμβαινει και μεσα σε μια μερα ανεβηκε τοοοσο η τιμη;;;Ή ειχαν κανει λαθος στο site απο την αρχη ή πόνταραν οτι θα παει αρκετος κοσμος μεσα στις γιορτες γι΄αυτο και ανεβασαν τις τιμες:s:s:sΝα ρωτησω κατι απο αυτους που πηραν το laptop αν το παρω με ubuntu θα μου αφαιρεσουν την τιμη των windows;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
Ποοοοοο ρε τι νταβατζιλικη ειναι αυτο πολυ μου την εσπασε :mad::mad::mad:Τι συμβαινει και μεσα σε μια μερα ανεβηκε τοοοσο η τιμη;;;Ή ειχαν κανει λαθος στο site απο την αρχη ή πόνταραν οτι θα παει αρκετος κοσμος μεσα στις γιορτες γι΄αυτο και ανεβασαν τις τιμες:s:s:sΝα ρωτησω κατι απο αυτους που πηραν το laptop αν το παρω με ubuntu θα μου αφαιρεσουν την τιμη των windows;

Βασικα αυτο στα 599 ηταν Fujitsu Amilo Pi 3560F special ενω αυτο
στα 680 Fujitsu Amilo Pi 3560F1
Το δευτερο εχει λιγο μεγαλυτερη οθονη, και μνημη 4 GB αντι 3 που ηταν το πρωτο.
Αυτο δικαιολογει τα 80 ευρω?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top