Τελικά θα την δούμε ψηφιακά;

SteliosGate13

Νεοφερμένος

Ο Δεν έχω :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
μπορει να το ΕΙΠΑΤΕ σε προηγουμενα ποστ αλλα εγω ΤΩΡΑ ΛΕΩ πως πηρα τηλεφωνο και μου ειπαν πως το 10% ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΑΛΛΑ ΤΟ συνολο των εισακτεων μεσω πανελλαδικων.....

Δεν παίζει αυτό που λες!!!Ο αδελφός μου μπήκε πρώτος στην σχολή του με το 10% και δικαιάται κανονικότατα laptop...:)
Sorry εκτός και αν κατάλαβα λάθος....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
δεν ξερω φιλε....εγω λεω απλα τι εγινε με τον αδελφο μου...τωρα αν παιζει η οχι το ξερω καλυτερα για την περιπτωση του τουλαχιστον......ΦΙΛΙΚΑ!:)


οσο για το Πλασιο δεν εννοουσα οτι ΟΛΑ ΤΑ ΛΑΠΤΟΠ που πουλαει μπορει ναναι μουφα.......εννοουσα τα TURBO-X που πουλαει το Πλαισιο....λαθος διατυπωση....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deathracer2009

Νεοφερμένος

Ο Deathracer2009 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
η σχολη που περασα πηρε αριθμο εισακτεων 100 ατομα (οργανωση και διαχειρηση αθλητισμου σπαρτης)
(αν κανω λαθος τον αριθμο πειτε μου το σωστο για το τμημα αυτο)
συμφωνα με το 100% της σχολης ειναι οι πρωτες 85 θεσεις, ενω με το 90% ειναι 67
εγω περασα 64ος αρα σημαινει πως παιρνω το laptop, ετσι δεν ειναι;;;;

Ασχετο, ειμαι δικαιουχος αν δινω για δευτερη φορα πανελληνιες και δεν ειμαι στην σπαρτη ;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Όχι, δεν υπάρχει περίπτωση. Αν παίρνει 100 άτομα, τα 90 είναι αυτά που εισάγονται με πανελλήνιες και τα άλλα 10 με μηχανογραφικό. Απ'τα 90 αυτά, το 25% (δηλαδή οι πρώτοι 22-23) δικαιούνται επιδότηση. Εσύ είσαι σε αρκετά μεγάλη σειρα επιτυχίας, οπότε όχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Παίζει να είμαι και ο τελευταίος που δικαιούμαι στη σχολή μου :P

είμαι 36ος στους 160,το 90% πρέπει να είναι 144,οπότε να παίρνουν οι 36 πρώτοι(εκτός αν έκανα λάθος υπολογισμούς)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Όχι, πιθανότατα δικαιούσαι, dont worry.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sophia1991

Νεοφερμένος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Μήπως έχει ακούσει κανείς πότε περίπου θα λάβουμε τις επιστολές απ' το υπουργείο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki2006

Νεοφερμένος

Η elenaki2006 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Παιδιά, για να ξεκαθαρίσει το θέμα με όσους έχουν μπει με το 10% να σας πω ότι ρώτησε συμφοιτητής μου στο Ηelp Desk τους και του είπαν ότι παίρνει κανονικά επιδότηση όπως και πέρυσι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gas_

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Η σελίδα ολοκληρώθηκε και ο ελεγχος επιλεξιμοτητας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ Ο "ΕΛΕΓΧΟΣ ΕΠΙΛΕΞΙΜΟΤΗΤΑΣ"

επιτελους η επιδοτηση.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Καλορίζικο, με όσο το δυνατόν καλύτερη χρήση και να το πάρουν του χρόνου περισσότεροι! :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

takis7

Νεοφερμένος

Ο takis7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
μια χαρα παιδια!!!να ρωτησω...δηλαδη με τον κωδικο που μας στελνουνε στο κινητο...το πασο και την βεβαιωση μπορουμε να παμε να παρουμε το laptop οταν αρχισει 23 του μηνα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Δοκιμάσατε;Σας έχει μέσα;Εμένα δεν με έχει που νομίζω ότι δικαιούμαι,ούτε έναν φίλο μου έχει που δικαιούται σίγουρα :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

takis7

Νεοφερμένος

Ο takis7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
εμενα με εχει και μου στειλανε και τον κωδικο στο κινητο....τωρα για σας δεν ξερω ισως κολλαει το συστημα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mic91

Νεοφερμένος

Ο mic91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
και σε μενα εγινε η δουλεια!!!το sms ηρθε σε δευτερολεπτα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofaki__18

Νεοφερμένος

Η sofaki__18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
που μπηκατε και ειδατε αν δικαιουστε λαπτοπ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mic91

Νεοφερμένος

Ο mic91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.

sofaki__18

Νεοφερμένος

Η sofaki__18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
ευχαριστω!!!

ναιιιιιιιι....ειμαι και εγω μεσα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nibakou

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
και ναι δικαιούμαι!!
μετά απο τόση αγωνία και υπομονή τουλάχιστον ανταμειφθήκαμε!
καιρός ήταν πια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Δοκιμάσατε;Σας έχει μέσα;Εμένα δεν με έχει που νομίζω ότι δικαιούμαι,ούτε έναν φίλο μου έχει που δικαιούται σίγουρα :hmm:


Γιατί δικαιούται σίγουρα; Κοίτα, επειδή το section "επιλεξιμοι" το ετοιμαζουν σχεδον μια εβδομάδα, δε νομιζω να έχουν γινει τραγικά λάθη, δεν αποκλείεται κιολας, αλλά εντάξει, ισως να μπέρδεψες τον αριθμο του συνολου των εισακτέων με το 90% και να νομιζες οτι δικαιούσαι ενω δεν δικαιούσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top