Τελικά θα την δούμε ψηφιακά;

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
για να μην αγχωνεσατε παιδια......

το 90% που σας αγχωνει και σας ταλαιπωρει ειναι το ΣΥΝΟΛΟ ΤΩΝ ΕΙΣΑΚΤΕΩΝ ΜΕΣΩ ΤΩΝ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ και το 10% φανταζομαι ξερετε ποιοι ειναι.....
Υπολογιστες θα παρει το 25% απο το 100% των εισακτεων καθε σχολης...δηλαδη απο ΟΟΟΟΟΟΟΛΟΥς ΟΣΟΥΣ ΕΙΣΗΧΘΗΣΑΝ ΦΕΤΟΣ..........Με λιγα λογια αν μπηκαν 100 ατομα θα παρουν επιδοτηση οι 25,ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ σαυτους ειναι τα ατομα που μπηκαν με το 10%.....
ΕΙΔΙΚΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ειναι τα ατομα που εισαγονται στις σχολες και που εχουν ΣΟΒΑΡΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΥΓΕΙΑΣ(ΒΛΕΠΕ ΑΝΑΠΗΡΙΕΣ ΚΛΠ) οποτε και η επιδοτηση τους ειναι μεγαλυτερη (μου φενεται 800Ε,δεν ειμαι σιγουρος...)αλλα σε αυτους ΔΕΝ υπαρχει ο περιορισμος του 25% καθως θα το παρουν ολοι.......

αυτα.......

ΝΑ ΣΑΣ ΠΡΟΤΡΕΨΩ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΕΙΤΕ ΣΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΤΕ ΣΤΙΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΕΣ ΤΩΝ ΣΧΟΛΩΝ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΤΟΥΣ ΓΙΝΕΤΑΙ.......

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΜΑΣ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΕ ΚΩΔΙΟΚΟΥΣ ΚΛΠΚΛΠ...ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟΠΑΝ.....

ΑΝ ΚΑΝΩ ΚΑΠΟΥ ΛΑΘΟΣ ΣΥΓΧΩΡΕΣΤΕ ΜΕ....... :P

EEEEE admin ΜΗΝ ΣΒΗΣΕΙΣ το ποστ μου λογω κεφαλαιων...ειναι μια πληροφορια που ευτυχως αλιευσα απο ψιλοεγκυρη πηγη και καλο ειναι να ειναι ορατη απο μπολικα ατομα....................οκ???????? :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

takis7

Νεοφερμένος

Ο takis7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
ρε παιδια εγω εδω που μενω δεν εχει ταχυδρομειο...εμενα που θα μου στειλουν το γραμμα??πρεπει απαραιτητα να εχω το γραμμα,αμα εχω τον κωδικο??
-----------------------------------------
παντως τωρα δεν μπαινει η σελιδα...λογικα κατι προσθετουν...φανταζεστε να το ακυρωσουν...χαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
για να μην αγχωνεσατε παιδια......

το 90% που σας αγχωνει και σας ταλαιπωρει ειναι το ΣΥΝΟΛΟ ΤΩΝ ΕΙΣΑΚΤΕΩΝ ΜΕΣΩ ΤΩΝ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ και το 10% φανταζομαι ξερετε ποιοι ειναι.....
Υπολογιστες θα παρει το 25% απο το 100% των εισακτεων καθε σχολης...δηλαδη απο ΟΟΟΟΟΟΟΛΟΥς ΟΣΟΥΣ ΕΙΣΗΧΘΗΣΑΝ ΦΕΤΟΣ..........Με λιγα λογια αν μπηκαν 100 ατομα θα παρουν επιδοτηση οι 25,ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ σαυτους ειναι τα ατομα που μπηκαν με το 10%.....
ΕΙΔΙΚΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ειναι τα ατομα που εισαγονται στις σχολες και που εχουν ΣΟΒΑΡΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΥΓΕΙΑΣ(ΒΛΕΠΕ ΑΝΑΠΗΡΙΕΣ ΚΛΠ) οποτε και η επιδοτηση τους ειναι μεγαλυτερη (μου φενεται 800Ε,δεν ειμαι σιγουρος...)αλλα σε αυτους ΔΕΝ υπαρχει ο περιορισμος του 25% καθως θα το παρουν ολοι.......

αυτα.......

ΝΑ ΣΑΣ ΠΡΟΤΡΕΨΩ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΕΙΤΕ ΣΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΤΕ ΣΤΙΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΕΣ ΤΩΝ ΣΧΟΛΩΝ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΤΟΥΣ ΓΙΝΕΤΑΙ.......

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΜΑΣ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΕ ΚΩΔΙΟΚΟΥΣ ΚΛΠΚΛΠ...ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟΠΑΝ.....

ΑΝ ΚΑΝΩ ΚΑΠΟΥ ΛΑΘΟΣ ΣΥΓΧΩΡΕΣΤΕ ΜΕ....... :P

EEEEE admin ΜΗΝ ΣΒΗΣΕΙΣ το ποστ μου λογω κεφαλαιων...ειναι μια πληροφορια που ευτυχως αλιευσα απο ψιλοεγκυρη πηγη και καλο ειναι να ειναι ορατη απο μπολικα ατομα....................οκ???????? :Ρ
το 25% ΔΕΝ αφορα το συνολο αλλα την καθε κατηγορία...
Δηλ πισι θα παρει το 25% που εισηχθησαν με το 90% ΚΑΙ το 25% αυτων που μπηκαν με το 10%,το ειπαμε σε προηγουμενο ποστ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki2006

Νεοφερμένος

Η elenaki2006 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Το κείμενο που προσδιόριζε τους δικαιούχους αναφερόταν σε όσους έχουν πάρει μέρος στις "Γενικές Εισαγωγικές Πανελλήνιες Εξετάσεις του 2009".Μήπως αυτό σημαίνει ότι φέτος δεν παίρνουν laptop όσοι μπήκαν με το 10%;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofaki__18

Νεοφερμένος

Η sofaki__18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
παιδια εγω απ οσο γνωριζω οσοι εχουν εισαχθει σε καποια σχολη με το 10% δεν δικαιουνται την επιδοτηση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Και εγώ 4 πέρασα αλλα εμένα το τμήμα μου πήρε 130 άτομα....οχι 16:xixi::xixi:

Είστε για κόντρες?
4/400 :P

Ευτυχώς πάντως γιατί ο υπολογιστής μου ανοιγοκλείνει μόνος του 3 φορές πριν ανοίξει οριστικά.Έχω αρχίσει να πιστεύω ότι έχουν μπει δαιμόνια μέσα του.Περισσότερα θα μάθουμε εν καιρώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nibakou

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
παντως τωρα δεν μπαινει η σελιδα...λογικα κατι προσθετουν...φανταζεστε να το ακυρωσουν...χαχαχαχα
μάλλον φτιάχνουν τον ελέγχο επιλεξιμότητας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
το 25% ΔΕΝ αφορα το συνολο αλλα την καθε κατηγορία...
Δηλ πισι θα παρει το 25% που εισηχθησαν με το 90% ΚΑΙ το 25% αυτων που μπηκαν με το 10%,το ειπαμε σε προηγουμενο ποστ

μπορει να το ΕΙΠΑΤΕ σε προηγουμενα ποστ αλλα εγω ΤΩΡΑ ΛΕΩ πως πηρα τηλεφωνο και μου ειπαν πως το 10% ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΑΛΛΑ ΤΟ συνολο των εισακτεων μεσω πανελλαδικων......Τωρα αν τελικα ισχυσει κατι αλλο και τελικα παρει και το 10% εμενα καρφι δε μου κεγεται.....εγω λεω αυτα που με ειπαν.....
Εγω παντως ξερω πως ο αδερφος μου περσι περασε στο χημικο θεσσαλονικης με το 10% 2ος στο συνολο αυτων με το 10% και επιδοτηση δεν ειδε.....ΑΥΤΑ........ΦΙΛΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΗ ΑΓΑΠΗ..................:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nibakou

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
δεν άλλαξε κάτι, εκτός απο το δελτίο τύπου 03/12/2009, που τουλάχιστον δεν είχα παρατηρήσει εγώ. έμαθε κανείς πως μπορούμε να μάθουμε αν είμαστε δικαιούχοι (με επίσημο τρόπο); πήρε κανείς τηλέφωνο στο help desk;
-----------------------------------------
μπορει να το ΕΙΠΑΤΕ σε προηγουμενα ποστ αλλα εγω ΤΩΡΑ ΛΕΩ πως πηρα τηλεφωνο και μου ειπαν πως το 10% ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΑΛΛΑ ΤΟ συνολο των εισακτεων μεσω πανελλαδικων......Τωρα αν τελικα ισχυσει κατι αλλο και τελικα παρει και το 10% εμενα καρφι δε μου κεγεται.....εγω λεω αυτα που με ειπαν.....
Εγω παντως ξερω πως ο αδερφος μου περσι περασε στο χημικο θεσσαλονικης με το 10% 2ος στο συνολο αυτων με το 10% και επιδοτηση δεν ειδε.....ΑΥΤΑ........ΦΙΛΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΗ ΑΓΑΠΗ..................:bye:
ρώτησες αν δικαιούσε;
-----------------------------------------
το πλαίσιο έχει απο τώρα προσφορες!!!!:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
μπορει να το ΕΙΠΑΤΕ σε προηγουμενα ποστ αλλα εγω ΤΩΡΑ ΛΕΩ πως πηρα τηλεφωνο και μου ειπαν πως το 10% ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΑΛΛΑ ΤΟ συνολο των εισακτεων μεσω πανελλαδικων......Τωρα αν τελικα ισχυσει κατι αλλο και τελικα παρει και το 10% εμενα καρφι δε μου κεγεται.....εγω λεω αυτα που με ειπαν.....
Εγω παντως ξερω πως ο αδερφος μου περσι περασε στο χημικο θεσσαλονικης με το 10% 2ος στο συνολο αυτων με το 10% και επιδοτηση δεν ειδε.....ΑΥΤΑ........ΦΙΛΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΗ ΑΓΑΠΗ..................:bye:
Ίσως...
Εμείς απο τις συχνές ερωτήσεις το είδαμε!
11. Έχω εισαχθεί με υψηλή βαθμολογία στο τμήμα μου, και με βάση το 25% των εισακτέων θα έπρεπε να ανήκω στους δικαιούχους, αλλά στο σύστημα εμφανίζομαι να μην είμαι. Έχει γίνει κάποιο λάθος;
Ο υπολογισμός των δικαιούχων γίνεται ανάλογα με την κατηγορία στην οποία υπάγονται και πήραν μέρος στις Γενικές Εισαγωγικές Πανελλήνιες Εξετάσεις του 2009. Σε κάθε τμήμα / σχολή έχει γίνει υπολογισμός του 25% των εισακτέων κάθε κατηγορίας, από την οποία έχει δεχτεί εισακτέους. Μάλλον, εσείς υπολογίζετε το 25% επί του συνόλου των εισακτέων (από όλες τις κατηγορίες) και όχι ειδικά για την κατηγορία για την οποία ανήκετε. Μπορείτε να πληροφορηθείτε τον αριθμό των εισακτέων της κατηγορίας σας, όπως και τη σειρά κατάταξής σας από τη γραμματεία της σχολής / τμήματος.
-----------------------------------------
το πλαίσιο έχει απο τώρα προσφορες!!!!:bye:
Oι προσφορές βγήκαν η ξέρετε αν θα βγούνε και στο νετ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
δικαιουμε....ειμαι 10ος στους 85..... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nibakou

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
δικαιουμε....ειμαι 10ος στους 85..... :D
δηλαδή αν πάρω θα ξέρουν να μου πουν;
-----------------------------------------
https://www.plaisio.gr/Laptop-Netbook-GPS/Student-Laptop/Student-Laptop-MS-Office.htm
https://www.plaisio.gr/Laptop-Netbook-GPS/Student-Laptop/Student-Laptop-MS-Office.htm
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leytis

Νεοφερμένος

Ο leytis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Αντε επιτελους βγηκε η επιδοτηση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

minoans

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Καλά στη σχολή μου παίζει και να μήν ξέρουν τιποτα για το πρόγραμμα γενικα.....
Ο ενας για να με ξεφορτοθει με έστελνε στον άλλον.....
Ρε παιδιά αν ξέρει κανένας SOS: Τον κωδικό θα μας τον στήλουνε???????????????
ΠΟΥ??????????????? Πού ξέρουν που σκατα μένω????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
θα σου ερθεισ το σπιτι σου μια επιστολη απο το υπουργειο οικονομικων,ασχετο αν προκειται για την επιδοτηση....θα σου σταλει στο σπιτι που εχεις ως μονιμη κατοικια,δηλαδη εκει που εμενες χροονια με τους γονεις σου (δε ξερω αν περασες σε αλλη πολη....)!!αυτο το γραμμα εχει εναν κωδικο που θα χρησιμοποιησεις για την επιδοτηση............τοσο απλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

minoans

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Νά΄σε καλά;) Απλά και την μόνιμη κατοικία αν μου εξακρίβωνες που την ξέρουν???
ΟΚ πές οτι την ξέρουν, ξέρεις πότε θα μας τους στήλουν???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Νομιζω απο τα στοιχεια των πανελληνιων θα παρουν τα στοιχεια!

Οι κωδικοι υποθετω θα ερθουν πριν τις 23-12
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
για να μην αγχωνεσατε παιδια......

το 90% που σας αγχωνει και σας ταλαιπωρει ειναι το ΣΥΝΟΛΟ ΤΩΝ ΕΙΣΑΚΤΕΩΝ ΜΕΣΩ ΤΩΝ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ και το 10% φανταζομαι ξερετε ποιοι ειναι.....
Υπολογιστες θα παρει το 25% απο το 100% των εισακτεων καθε σχολης...δηλαδη απο ΟΟΟΟΟΟΟΛΟΥς ΟΣΟΥΣ ΕΙΣΗΧΘΗΣΑΝ ΦΕΤΟΣ..........Με λιγα λογια αν μπηκαν 100 ατομα θα παρουν επιδοτηση οι 25,ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ σαυτους ειναι τα ατομα που μπηκαν με το 10%.....
ΕΙΔΙΚΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ειναι τα ατομα που εισαγονται στις σχολες και που εχουν ΣΟΒΑΡΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΥΓΕΙΑΣ(ΒΛΕΠΕ ΑΝΑΠΗΡΙΕΣ ΚΛΠ) οποτε και η επιδοτηση τους ειναι μεγαλυτερη (μου φενεται 800Ε,δεν ειμαι σιγουρος...)αλλα σε αυτους ΔΕΝ υπαρχει ο περιορισμος του 25% καθως θα το παρουν ολοι.......

αυτα.......

ΝΑ ΣΑΣ ΠΡΟΤΡΕΨΩ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΕΙΤΕ ΣΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΤΕ ΣΤΙΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΕΣ ΤΩΝ ΣΧΟΛΩΝ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΤΟΥΣ ΓΙΝΕΤΑΙ.......

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΜΑΣ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΕ ΚΩΔΙΟΚΟΥΣ ΚΛΠΚΛΠ...ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟΠΑΝ.....

ΑΝ ΚΑΝΩ ΚΑΠΟΥ ΛΑΘΟΣ ΣΥΓΧΩΡΕΣΤΕ ΜΕ....... :P

EEEEE admin ΜΗΝ ΣΒΗΣΕΙΣ το ποστ μου λογω κεφαλαιων...ειναι μια πληροφορια που ευτυχως αλιευσα απο ψιλοεγκυρη πηγη και καλο ειναι να ειναι ορατη απο μπολικα ατομα....................οκ???????? :Ρ


Κάνεις λάθος. Το σύνολο των εισακτέων σε μια σχολή περιλαμβάνει και το 90 και το 10%. Αν αναφέρεται στο 90% το αναφέρει. Κάθε κατηγορία έχει το δικό της 25%, δεν υπολογίζεται επί συνόλου.
Γράμμα θα λάβεις απ'τη σχετική γραμματεία του προγράμματος, όχι απ'το Υπουργείο Οικονομικών...Βέβαια και η γραμματεία σε κάποιο υπουργείο ανήκει (δεν ξέρω σε ποιο), αλλά μη νομίζεις ότι θα σου στειλει γράμμα κανενας Παπακωνσταντίνου. :D
-----------------------------------------
Είστε για κόντρες?
4/400 :P

Ευτυχώς πάντως γιατί ο υπολογιστής μου ανοιγοκλείνει μόνος του 3 φορές πριν ανοίξει οριστικά.Έχω αρχίσει να πιστεύω ότι έχουν μπει δαιμόνια μέσα του.Περισσότερα θα μάθουμε εν καιρώ.

Ναι είμαστε. 1/190. :D
-----------------------------------------
μπορει να το ΕΙΠΑΤΕ σε προηγουμενα ποστ αλλα εγω ΤΩΡΑ ΛΕΩ πως πηρα τηλεφωνο και μου ειπαν πως το 10% ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΑΛΛΑ ΤΟ συνολο των εισακτεων μεσω πανελλαδικων......Τωρα αν τελικα ισχυσει κατι αλλο και τελικα παρει και το 10% εμενα καρφι δε μου κεγεται.....εγω λεω αυτα που με ειπαν.....
Εγω παντως ξερω πως ο αδερφος μου περσι περασε στο χημικο θεσσαλονικης με το 10% 2ος στο συνολο αυτων με το 10% και επιδοτηση δεν ειδε.....ΑΥΤΑ........ΦΙΛΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΗ ΑΓΑΠΗ..................:bye:

Ναι...και το σύνολο των εισακτέων σε καθε σχολή μεσω πανελληνίων ειναι το 90% του συνολου των εισακτέων. Αυτό που λεγατε οτι το 10% δεν παιρνει δεν ξερω αν ισχυει, ισως και να ισχύει. Κατα τ'αλλα όταν μια σχολή παίρνει 200 άτομα, τα 180 ειναι μονο μέσω πανελληνίων της ιδιας χρονιας, άρα επιδότηση δικαιούνται, στην περίπτωση αυτή, 45 άτομα και όχι 50, οι 45 πρώτοι. Ελπίζω να γίνομαι κατανοητός.
-----------------------------------------
Ελπίζω να μην το κάνουν σαν τα βλαμμένα τα πρωτάκια που τους πλάσαραν 10 μοντέλα, τα πιο φτηνά, που είχαν στο στοκ. Γιατί προσωπικά δεν σκοπεύω να πάρω ό,τι μου υποδείξουν...εκτός του ότι δεν είμαι απ'τους ανθρώπους που μπορεί να τους κοροιδεψει ο κάθε πωλητάκος στο Πλάισιο. :D
-----------------------------------------
δεν άλλαξε κάτι, εκτός απο το δελτίο τύπου 03/12/2009, που τουλάχιστον δεν είχα παρατηρήσει εγώ. έμαθε κανείς πως μπορούμε να μάθουμε αν είμαστε δικαιούχοι (με επίσημο τρόπο); πήρε κανείς τηλέφωνο στο help desk;
-----------------------------------------

ρώτησες αν δικαιούσε;
-----------------------------------------
το πλαίσιο έχει απο τώρα προσφορες!!!!:bye:

Καλά στη σχολή μου παίζει και να μήν ξέρουν τιποτα για το πρόγραμμα γενικα.....
Ο ενας για να με ξεφορτοθει με έστελνε στον άλλον.....
Ρε παιδιά αν ξέρει κανένας SOS: Τον κωδικό θα μας τον στήλουνε???????????????
ΠΟΥ??????????????? Πού ξέρουν που σκατα μένω????????


Θα σταλεί πιθανότατα στη διεύθυνση που είχες δηλώσει κατά την αίτηση εξέτασης των Πανελληνίων που έκανες το Φεβρουάριο. Οπότε αν εισαι από επαρχία, πες στους γονείς σου να χουν το νου τους στο πατρικό σου.
Α...και οι σχολές δεν έχουν καμία σχέση με την υλοποίηση του προγράμματος, μην ενοχλείτε τις γραμματείες σας για το θέμα αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
Γράμμα θα λάβεις απ'τη σχετική γραμματεία του προγράμματος, όχι απ'το Υπουργείο Οικονομικών...Βέβαια και η γραμματεία σε κάποιο υπουργείο ανήκει (δεν ξέρω σε ποιο), αλλά μη νομίζεις ότι θα σου στειλει γράμμα κανενας Παπακωνσταντίνου. :D

ΝΑΙ,το γραμμα θα αποσταλλει απο το υπουργειο οικονομικων οπως προειπα Α-Σ-Χ-Ε-Τ-Ο που θα αφορα το προγραμμα της επιδοτησης..........Αυτη ειναι η ενημερωση που υπαρχει..


Ελπίζω να μην το κάνουν σαν τα βλαμμένα τα πρωτάκια που τους πλάσαραν 10 μοντέλα, τα πιο φτηνά, που είχαν στο στοκ. Γιατί προσωπικά δεν σκοπεύω να πάρω ό,τι μου υποδείξουν...εκτός του ότι δεν είμαι απ'τους ανθρώπους που μπορεί να τους κοροιδεψει ο κάθε πωλητάκος στο Πλάισιο. :D

οχι,δεν θα γινει κατι τετοιο.....θα πας σε οποιο καταστημα θες,θα αγορασεις οποιον υπολογιστη θες,οποιον γουσταρεις με λιγα λογια....δεν θα μας δωσουν να διαλεξουμε απο καμια 10αρια ξερω γω τα οποια ναναι και της πλακας..........εγω ηδη εχω βαλει στο ματι ενα ΗΡ που κανει καπου 980Ε ..............



που μπορεί να τους κοροιδεψει ο κάθε πωλητάκος στο Πλάισιο.
η εργασια δεν ειναι ντροπη,οποια και αν ειναι αυτη,μην τους υποτιμας......αυτοι απλοι υπαληλοι ειναι,εκτελουν εντολες και κανουν αυτα που τους λενε να κανουν....

ΥΣΤΕΡΟΓΡΑΦΟ: ΣΑΣ ΣΥΣΤΕΙΝΩ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΑΗΔΙΑΣ............... Μ-Η-Ν ΤΥΧΟΝ αγορασετε υπολογιστη απο το Πλαισιο και μαλιστα ΤURBO-X............ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΜΕΝΑ GTP ΣΟΥ βγαινουν με ψεγαδια και αναγκαζεσαι να πηγαινεις καθε 3 και λιγο για σερβις.............εγω το καθηκον μου το εκανα....ο καθενας τωρα με τα λεφτα του ας κανει οτι γουσταρει......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nibakou

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
ΥΣΤΕΡΟΓΡΑΦΟ: ΣΑΣ ΣΥΣΤΕΙΝΩ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΑΗΔΙΑΣ............... Μ-Η-Ν ΤΥΧΟΝ αγορασετε υπολογιστη απο το Πλαισιο και μαλιστα ΤURBO-X............ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΜΕΝΑ GTP ΣΟΥ βγαινουν με ψεγαδια και αναγκαζεσαι να πηγαινεις καθε 3 και λιγο για σερβις.............εγω το καθηκον μου το εκανα....ο καθενας τωρα με τα λεφτα του ας κανει οτι γουσταρει......
το έχω ακούσει και εγώ αυτό αλλά δεν πιστεύω ότι αν πάρω έναν hp και δεν βγει καλός θα φταίει το πλαίσιο. εκτός και αν αγοράζει παρτίδες οι οποίες δεν είναι καλές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top