Τελευταίες ημέρες της σχολικής χρονιάς

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Δεν ξέρω τι λέτε εσείς, εγώ σήμερα έχω ένα υπέροχο 5-9 και λέω όταν γυρίσω να πέσω ξερή. Από δευτέρα πρόγραμμα.

ΥΣ Σάββατο διαγώνισμα Πολιτικά και Κυριακή ΑΟΘ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixalisbarca

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 346 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Δακρυσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Τελευταία μέρα η σημερινή για τους περισσότερους... και δεν κάναμε κάτι ξεχωριστό :(
ούτε καλά καλά "Καλό Πάσχα" δεν είπαμε

τέλος :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Εμείς αποχαιρετηθήκαμε πολύ απλά.
Με ένα ''Ευτυχισμένος ο νέος πάσχας και χαρούμενη Μ.Παρασκευή''.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
εμεις 2 πρωτες ωρες εκκλησια και αργοτερα δεν καναμε τιποτα,μας εβγαλαν εξω και μετα φυγαμε
οι καθηγητες μας ειπαν καλο διαβασμα, καλο κουραγιο και καλο πασχα και τελος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σεβαστή-Μαρία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεβαστή-Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Τελικά ο καιρός περνάει πάρα πολύ γρήγορα ... ήταν Αύγουστος όταν ξεκινήσαμε χαλαρά , αφού γνωρίζαμε πως είχαμε 9 μήνες μπροστά μας και τώρα είμαστε λίγο πριν το τέλος. δεν ξέρω για εσάς αλλά ...ακόμα δεν έχω καταλήξει αν θέλω να τελειώσει η χρονιά. ίσως να είναι η αβεβαιότητα που με κάνει να διστάζω... το σχολείο μπορεί να έχει τα αρνητικά και τα βαρετά του αλλά έχει μια ενιαία όμορφη πλευρά...δεν είναι τυχαίο άλλωστε που σχεδόν όλα τα άτομα 20+ με το που σκέφτονται τα σχολικά τους χρόνια ,σχηματίζεται ένα γλυκό χαμόγελο στο πρόσωπό τους :):$
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εγώ ούτε που κατάλαβα πότε πάτησα το πόδι μου σε αυτό το σχολείο (και είναι ο έκτος χρόνος εκεί). Σήμερα πήγαμε σαν τα χαζοχαρούμενα και παίζαμε με τον μύλο όπως κάναμε στην πρώτη γυμνασίου τις πρώτες μας μέρες εκεί, με την διαφορά ότι σήμερα μάθαμε στη θεωρητική τι θα πει στροφορμή ενώ παλιότερα απλώς παίζαμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Εγώ ούτε που κατάλαβα πότε πάτησα το πόδι μου σε αυτό το σχολείο (και είναι ο έκτος χρόνος εκεί). Σήμερα πήγαμε σαν τα χαζοχαρούμενα και παίζαμε με τον μύλο όπως κάναμε στην πρώτη γυμνασίου τις πρώτες μας μέρες εκεί, με την διαφορά ότι σήμερα μάθαμε στη θεωρητική τι θα πει στροφορμή ενώ παλιότερα απλώς παίζαμε.
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Εγώ ούτε που κατάλαβα πότε πάτησα το πόδι μου σε αυτό το σχολείο (και είναι ο έκτος χρόνος εκεί). Σήμερα πήγαμε σαν τα χαζοχαρούμενα και παίζαμε με τον μύλο όπως κάναμε στην πρώτη γυμνασίου τις πρώτες μας μέρες εκεί, με την διαφορά ότι σήμερα μάθαμε στη θεωρητική τι θα πει στροφορμή ενώ παλιότερα απλώς παίζαμε.
Χαχαχ...!Respect...:P (Όταν πρωτοκάναμε για ροπή αδράνειας,κάναμε πλάκα στη θεωρητική στα διαλείμματα..κράταγε ο ένας μια τυρόπιτα κι ο άλλος ένα κουλούρι...και τα ρωτούσαμε:"Έστω ότι έχουν ίδιες μάζες..Ποιό έχει μεγαλύτερη ροπή αδράνειας??:P)
Κι εμείς πάντως δεν κάναμε κάτι ιδιαίτερο..Βασικά τα κάναμε από πριν,γιατί ξέραμε ότι στο τέλος θα 'μαστε σκορπισμένοι και θα 'ναι δύσκολο να βρεθούμε όλοι μαζί στο σχολείο,τουλάχιστον η βασική παρέα...Οπότε ήδη μέρα με τη μέρα(κυρίως μετά την 5αήμερη;)),βγάζαμε φωτό,κάναμε βλακείες...Γυρίζαμε βίντεο..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Εμάς πάλι μας είχαν πει για σήμερα ο καθένας στην εκκλησία του χωριού του. Άρα στο κρεβάτι του. :P
Δε χαιρετηθήκαμε, τίποτα.
Καλά μετά τις Πανελλήνιες θα ψήσουμε όοολη η τρίτη λυκείου. Σουβλάκια, κρασιά, μπύρες κτλ.
Πάντως ναι. Ο καιρός φεύγει ΠΟΛΥ γρήγορα.
Πότε ήταν το καλοκαίρι που δεν είχα συνειδητοποιήσει καλά ότι δίνω και τώρα σε 45 μέρες...! =/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Εμένα πάλι μου φαίνεται πως ο καιρός περνάει πολύ αργά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Καλά μετά τις Πανελλήνιες θα ψήσουμε όοολη η τρίτη λυκείου. Σουβλάκια, κρασιά, μπύρες κτλ.

Το κάναμε αυτό προχθές και μπορώ να πω πως πήγε μετριότατα.
Προσέξτε τι θα αγοράσετε και φροντίστε η αναλογία φαγητού/αλκοόλ να είναι η σωστή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Το κάναμε αυτό προχθές και μπορώ να πω πως πήγε μετριότατα.
Προσέξτε τι θα αγοράσετε και φροντίστε η αναλογία φαγητού/αλκοόλ να είναι η σωστή...

E θα φτιάξουν και οι μαμάδες σαλάτες και τα κρέατα θα τα πάρουμε από 2 συμμαθήτριες λογικά που οι πατεράδες τους είναι χασάπηδες.
Για το αλκοόλ... Σε αυτό άλλοι κανονίζουν! =/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Χμμμ καλη φαση!
Θα το πω στα παιδια στο σχολειο να κανουμε κι εμεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
E θα φτιάξουν και οι μαμάδες σαλάτες και τα κρέατα θα τα πάρουμε από 2 συμμαθήτριες λογικά που οι πατεράδες τους είναι χασάπηδες.
Για το αλκοόλ... Σε αυτό άλλοι κανονίζουν! =/

Σε παιδικό σταθμό θα το κάνετε το πάρτι; :P:D :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Σε παιδικό σταθμό θα το κάνετε το πάρτι; :P:D :worry:
Χαχαχ όχι καλέ!
Ε ποιος θα κάτσει μετά τις εξετάσεις να φτιάξει σαλάτες;:redface:
Για το αλκοόλ εννοώ ότι τα αγόρια υποθέτω θα κανονίσουν.
Όποιος θέλει να μεθύσει, θα μεθύσει.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Χαχα..Ναι παιδιά,αυτές είναι οι καλύτερες φάσεις που θα τις θυμάστε....;)
Εμείς τα κάναμε από πέρσι αυτά...Και πρέπει να πω ότι περνούσαμε πολύ σούπερ κάθε φορά!!Άντε να τελειώνουμε να τα ξαναθυμηθούμε λοιπόν...!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Όποιος θέλει να μεθύσει, θα μεθύσει.:P

Και θα πει πράγματα που δεν πρέπει.
Και μετά αντί για μια αποχαιρετιστήρια εκδήλωση που θα θυμάστε για πάντα, θα φύγετε οι μισοί μαλωμένοι...
Προσοχή θέλει.
Δεν το απορρίπτω σε καμιά περίπτωση το σκηνικό αλλά με μέτρο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Εγινε κατι αναλογο στο σχολειο σας???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top