Τελείωσα το Λύκειο και ψάχνω κάποια καλή ιδιωτική σχολή

Μαρια20022

Νεοφερμένος

Η Μαρια20022 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Τελείωσα φέτος το Λύκειο και ψάχνω αρκετό καιρό κάποιο καλό ΙΕΚ Η ΚΟΛΈΓΙΟ αλλά από όσα έχω δει κανένα δεν μου αρέσει ιδιαίτερα. Κάποια γνώμη; (μένω Αθήνα)
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Γιατί δεν βλέπεις και τα δημόσια ΙΕΚ, είναι δωρεάν και έχουν πολλές ειδικότητες,αν έχεις υψηλό απολυτήριο Λυκείου είναι σχεδόν σίγουρη η είσοδος σου
Στην Αθήνα έχετε πολλά
 

Drglitterstar

Δραστήριο μέλος

Η Drglitterstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Τελείωσα φέτος το Λύκειο και ψάχνω αρκετό καιρό κάποιο καλό ΙΕΚ Η ΚΟΛΈΓΙΟ αλλά από όσα έχω δει κανένα δεν μου αρέσει ιδιαίτερα. Κάποια γνώμη; (μένω Αθήνα)
Δύο χρόνια ΙΕΚ και μετά δύο χρόνια κολλέγιο 😉
 

Μαρια20022

Νεοφερμένος

Η Μαρια20022 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ποιο είναι το θεμα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ξέρεις κάποιο καλο;
 

Student 123

Νεοφερμένος

Ο Student 123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Τελείωσα φέτος το Λύκειο και ψάχνω αρκετό καιρό κάποιο καλό ΙΕΚ Η ΚΟΛΈΓΙΟ αλλά από όσα έχω δει κανένα δεν μου αρέσει ιδιαίτερα. Κάποια γνώμη; (μένω Αθήνα)
Σου συνιστώ να δηλώσεις και να μπεις σε κάποιο δημόσιο ΙΕΚ που σε ενδιαφέρει και παράλληλα αν θες να έχεις και ένα πανεπιστημιακό πτυχίο μπορείς να εγγραφείς στο ανοιχτό Πανεπιστήμιο όπου είναι εξ αποστάσεως και μπορείς να το συνδυάσεις χωρίς να ζοριστεις και τα πτυχία του είναι ισότιμα με αυτά των άλλων πανεπιστημίων συν ότι δεν θα έχεις κάθε μερα μάθημα γιατί είναι φτιαγμένο για ανθρώπους όπου εργάζονται κλπ και παράλληλα να είσαι σε κάποιο δημόσιο ΙΕΚ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τελείωσα φέτος το Λύκειο και ψάχνω αρκετό καιρό κάποιο καλό ΙΕΚ Η ΚΟΛΈΓΙΟ αλλά από όσα έχω δει κανένα δεν μου αρέσει ιδιαίτερα. Κάποια γνώμη; (μένω Αθήνα)
Το κολλέγιο είναι για εμένα χάσιμο χρόνου και χρημάτων καλύτερα πήγαινε στην Κύπρο....
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,614 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,524 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top