Τα στατιστικά μας στην εξεταστική

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
6/7 :) ένα για Σεπτέμβρη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Χαχαχαχα ντροπή λέει!! Τέλεια τα πήγες! Θα το δώσεις σεπτέμβρη και θα το περάσεις! Εδώ έλεγες ότι θα κοβόσουν ανατομία και το πέρασες ;)
Την ιστολογία-εμβρυολογία να φανταστώ τη δίνεται σαν ένα γραπτό και θα πρέπει και ο συνολικός βαθμός του γραπτού να ειναι μεγαλύτερος ή ίσος του πέντε και ταυτόχρονα να ισχύει το ίδιο και για τις απαντήσεις στο κομμάτι της ιστολογίας και της εμβρυολογίας ταυτόχρονα;
Εγώ περιμένω να βγει ένα ακόμα, τα υπόλοιπα τα πέρασα

:) Καλά, το πώς πέρασα ανατομία, ακόμα να το καταλάβω. Οι βαθμολογίες σίγουρα ήταν ενισχυμένες, δεν υπήρχε κανένας με βαθμολογία 3,5 με 4,5. :P
Παίρνουμε διαφορετικό βαθμό και στα δύο στα 10 και βγαίνει ο μ.ο., που δείχνει αν περάσαμε ή όχι. Εμβρυολογία διάβασα μια μέρα και πήρα 4,5 και ιστολογία 2 μέρες και πήρα πάλι 4,5. :P Υπέροχη βαθμολογία!
:D Μπράβο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
:) Καλά, το πώς πέρασα ανατομία, ακόμα να το καταλάβω. Οι βαθμολογίες σίγουρα ήταν ενισχυμένες, δεν υπήρχε κανένας με βαθμολογία 3,5 με 4,5. :P
Παίρνουμε διαφορετικό βαθμό και στα δύο στα 10 και βγαίνει ο μ.ο., που δείχνει αν περάσαμε ή όχι. Εμβρυολογία διάβασα μια μέρα και πήρα 4,5 και ιστολογία 2 μέρες και πήρα πάλι 4,5. :P Υπέροχη βαθμολογία!
:D Μπράβο!!!
Άρα να υποθέσω ότι ο μ.ο. βγήκε 4,5; Αν ναι, το 4,5 δεν στο 'κανε 5;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Άρα να υποθέσω ότι ο μ.ο. βγήκε 4,5; Αν ναι, το 4,5 δεν στο 'κανε 5;

ναι, τόσο βγήκε, 4.5, και δεν το έκαναν 5
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πληροφορικάριος

Δραστήριο μέλος

Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 623 μηνύματα.
5/5 εργαστήρια
5/6 θεωρίες
ΜΟ εξαμήνου: 9.26 :D
2 για Σεπτέμβρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Φυτουκλα ή για το πεος σχολη.
μιλάμε για σχολή ημμυ δεν είναι καθόλου εύκολη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πληροφορικάριος

Δραστήριο μέλος

Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 623 μηνύματα.
Explain yourself,now!:P

:D
Μου άρεσαν τα μαθήματα, τα δίαβαζα απο την αρχή και έγραψα. Εξαλλου σε αυτό που έχω αφήσει για Σεπτέμβρη δεν περιμένω πάνω απο 6-7 οπότε θα πέσω :P

Φυτουκλα ή για το πεος σχολη.

Ίσως στις σχολές σας πρέπει να είσαι υπερήρωας για να γράψεις 10, δεν ξέρω και δεν με αφορά. Σε μας πάντως αν διαβάσεις τον πέρνεις τον βαθμο και αν πιστεύεις πως οι βαθμοί μπαίνουν με το τσουβάλι μπορείς να δείς εδώ το ποστοστό των βαθμών >=8.5, γύρο στο 0-3% στα περισσότερα μαθήματα. Επίσεις να ξέρεις πως στις σχολές δεν υπάρχουν φύτουκλες υπάρχουν αυτοί που έκανα σωστό μηχανογραφικό, αυτοι που το έκαναν λάθος και αυτοι που δεν έπρεπε να κάνουν καθόλου.

Καλό βράδυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Φυτουκλα ή για το πεος σχολη.

Σε ΤΕΙ είναι. Στα ΤΕΙ τα 9-10 μπαίνουν ευκολότερα απο τα πανεπιστήμια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,792 μηνύματα.
Από τη στιγμή που δεν γνωρίζουμε το βαθμολογικό καθεστώς της συγκεκριμένης σχολής, δεν μας πέφτει λόγος για το 9,26. Μακάρι να βγάλει και 10. Ας κοιτάξει ο καθένας να γίνει καλύτερος σ' αυτό που κάνει γιατί γεμίσαμε armchair critics..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gina54

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
:D
Μου άρεσαν τα μαθήματα, τα δίαβαζα απο την αρχή και έγραψα. Εξαλλου σε αυτό που έχω αφήσει για Σεπτέμβρη δεν περιμένω πάνω απο 6-7 οπότε θα πέσω :P

Συγχαρητήρια!Όποιος διαβάζει αμοίβεται!ΑΕΙ ή ΤΕΙ δεν έχει σημασία,όλες οι σχολές θέλουν διάβασμα αν θες να πάρεις γνώσεις και να είσαι καλός στη δουλειά σου (εξαιρούνται ΑΕΙ και ΤΕΙ της πλάκας).Με άλλα λόγια θεωρώ πως όποιος θέλει να πετύχει το άριστα 9-10 είναι πολύ δύσκολη υπόθεση όπου και να σπουδάζει (επίσης εξαιρουνται ΑΕΙ και ΤΕΙ της πλάκας χωρίς καν σαφές αντικείμενο σπουδών).Ισα ίσα τα ΤΕΙ Πληροφορικής απ'όσο ξέρω είναι ιδιαίτερα απαιτητικά και βάζουν κάτω πολλά ΑΕΙ της πλάκας.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Συγχαρητήρια!Όποιος διαβάζει αμοίβεται!ΑΕΙ ή ΤΕΙ δεν έχει σημασία,όλες οι σχολές θέλουν διάβασμα αν θες να πάρεις γνώσεις και να είσαι καλός στη δουλειά σου.Με άλλα λόγια θεωρώ πως όποιος θέλει να πετύχει το άριστα 9-10 είναι πολύ δύσκολη υπόθεση όπου και να σπουδάζει (εξαιρουνται ΑΕΙ και ΤΕΙ της πλάκας χωρίς καν σαφές αντικείμενο σπουδών).Ισα ίσα τα ΤΕΙ Πληροφορικής απ'όσο ξέρω είναι ιδιαίτερα απαιτητικά και βάζουν κάτω πολλά ΑΕΙ της πλάκας.;)
αυτοαναιρεισαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gina54

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
αυτοαναιρεισαι

Όχι λέω πως όλες οι σχολές (ΑΕΙ + ΤΕΙ) θέλουν διάβασμα εξαιρουμένων μερικών σχολών (ΑΕΙ+ΤΕΙ) της πλάκας.Η παρένθεση πάει και στο πιο πάνω...πάω να τη βάλω να είμαι πιο σαφής!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

werip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο werip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Kαι εγω εχω ΜΟ 9,12 και ειμαι σε κεντρικο πανεπιστημιο και σε Οικονομικο τμημα.Ενταξει μπαινουν σε μερικα τμηματα πιο ευκολα βαθμοι,αλλα αυτος που δεν αγαπα αυτο που κανει και δεν μελετα δεν παει και πολυ ψηλα.

Το βλεπω και στο τμημα μου που εχει ΜΟ αποφοιτησης καπου στο 6,7.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
:D
Μου άρεσαν τα μαθήματα, τα δίαβαζα απο την αρχή και έγραψα. Εξαλλου σε αυτό που έχω αφήσει για Σεπτέμβρη δεν περιμένω πάνω απο 6-7 οπότε θα πέσω :P

Συγχαρητήρια!Έχω έναν καλό μου φίλο στη σχολή σου,τελείωσε τώρα το πρώτο έτος,κι από όσα ξέρω δεν είναι από τις εύκολες...Μπράβο πάντως,το θαυμάζω πολύ όταν μπορεί και το κάνει αυτό κάποιος επειδή γούσταρε τα μαθήματα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Genesis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Genesis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Σε ΤΕΙ είναι. Στα ΤΕΙ τα 9-10 μπαίνουν ευκολότερα απο τα πανεπιστήμια

Αυτό απλά...ΔΕΝ ισχύει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,792 μηνύματα.
Αυτό απλά...ΔΕΝ ισχύει!

Παίζουν πολλά ρόλο: μέλη ΔΕΠ, θεματολογία εξετάσεων, ..κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Genesis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Genesis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Παίζουν πολλά ρόλο: μέλη ΔΕΠ, θεματολογία εξετάσεων, ..κλπ.

Γνωστός μου αποφοίτησε από ΤΕΙ Σερρών δομικών έργων και είχε τον δεύτερο μεγαλύτερο βαθμό..πόσο? 6,7 και ο πρώτος 7+ αν θυμάμαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
:D




Ίσως στις σχολές σας πρέπει να είσαι υπερήρωας για να γράψεις 10, δεν ξέρω και δεν με αφορά. Σε μας πάντως αν διαβάσεις τον πέρνεις τον βαθμο και αν πιστεύεις πως οι βαθμοί μπαίνουν με το τσουβάλι μπορείς να δείς εδώ το ποστοστό των βαθμών >=8.5, γύρο στο 0-3% στα περισσότερα μαθήματα. Επίσεις να ξέρεις πως στις σχολές δεν υπάρχουν φύτουκλες υπάρχουν αυτοί που έκανα σωστό μηχανογραφικό, αυτοι που το έκαναν λάθος και αυτοι που δεν έπρεπε να κάνουν καθόλου.

Καλό βράδυ.

Aρα για το πεος σχολη.Αν ολες οι σχολες ηταν του ιδιου επιπεδου δεν θα υπηρχε νοημα να δωσουμε πανελλαδικες.Απλως λογικα ενοχλει τον κοσμο που το λεει ενας φοιτητης ιατρικης αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top