Τα στατιστικά μας στην εξεταστική

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
5/12 κι ένας Θεός ξέρει πότε θα βγουν οι υπόλοιποι βαθμοί.. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria17

Δραστήριο μέλος

Η Maria17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 450 μηνύματα.
Φωτοσύνθεση-Φωτοσύνθεση!!! :P

Μπα, μόνο στις εξεταστικές διάβαζα.. Και πήρα και υποτροφία επίδοσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paladin_k20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paladin_k20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Ψηφιακη Λογικη: 8.5
Φυσικη 2: 8 (κοβει πολυ ο ατιμος :mad::P)
Περιμενουμε τα υπολοιπα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
7/8 με μεσο ορο 8.75.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Εμεις (Νομικη Αθηνας) περιμενουμε κ μαλλον θα περιμενουμε για πολυ ,γιατι....ακομα δινουμε:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
5/6 ,,,αυτο το επιλογης δεν βλεπω να το περναω. . .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Απολογισμός αυτής της εξεταστικής (μιας και βγήκαν βαθμοί για όλα τα μαθήματα): 4/5.
9.5, 9 , 7.5 και 5.5. Και ναι το μόνο που δε πέρασα είναι Αγγλικά, tragic.

Επίσης, έχω να δηλώσω, ότι η εξεταστική μέσα στο καλοκαίρι απλά: ΔΕ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ!
Άντε ώρα για θάλασσες--χωρίς άγχος βαθμών. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
5/6 so far. Περιμένουμε αύριο το 6ο.

9, 9, 9, 8, 5 => Μ.Ο. = 8
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Τε λέμε βαθμούς;:P
7,5
8,4
9
9
9,5
10
Περιμένω άλλα 2. Η καθηγήτρια μου είναι διακοπές προς το παρον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Και σε φοιτητιλικι δεν παει ασχημα το i-school....
Αντε καλο μας καλοκαιρι. . .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
4/6 με 8, 8.5, 10, 5

Σεπτέμβρη με 4 μαθήματα. Τις δύο Οικοδομικές και τις δύο Γεωδαισίες. Το ψιλοσκέφτομαι να κόψω το 5άρι, αλλά μάλλον δεν

Άντε καλό καλοκαίρι !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Τε λέμε βαθμούς;:P
7,5
8,4
9
9
9,5
10
Περιμένω άλλα 2. Η καθηγήτρια μου είναι διακοπές προς το παρον.
9 και 9 :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Συνολικά για το 1ο έτος...9/11 έμειναν αναλυτική χημεία και φυσιολογία φυτών :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
Λοιπόν dudes,εγώ χρωστάω 9 μαθήματα,ωραία;Θα γράψω τα μαθήματα που έχω για να έρθω τον Οκτώβρη να σας πω ποια πέρασα.

(Απλά βοηθάει να βλέπεις συνέχεια αυτά που χρωστάς για να μην ρεμπελιάζεις!)

Χρωστάω:

  • Γενική Χημεία
  • Γενική Βιολογία
  • Οργανική Χημεία
  • Βιοστατιστική
  • Φυσιολογία Ζώων
  • Φυσιολογία Φυτών
  • Βιοχημεία
  • Αναλυτική Χημεία
  • Κυτταρική Βιολογία
Θα δώσω 5 μαθήματα.Αυτά:

  • Γενική Χημεία
  • Βιοστατιστική
  • Βιοχημεία
  • Αναλυτική Χημεία
  • Φυσιολογία Ζώων
Αν δω ότι μπορώ,θα δώσω και Κυτταρική.

Αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,891 μηνύματα.
Συνολικά τις 2 αυτές εξεταστικές έχω 6/13. Δεν ακούγεται πολύ καλό, αλλά έχω περάσει στατικά μαθήματα/φυσική και έχω διαβασμένα τα μαθηματικά. Σε γενικές γραμμές είμαι ευχαριστημένος (σε σχέση με το διάβασμά μου):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
5/6 so far. Περιμένουμε αύριο το 6ο.

9, 9, 9, 8, 5 => Μ.Ο. = 8

Και το τελευταίο μάθημα : 9

άρα : 9,9,9,9,8,5 => Μ.Ο. = 8,2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Για το β' εξάμηνο: 8/8 με Μ.Ο. 9,13!!! :D :clapup:
Για το 1ο έτος: 16/16 με Μ.Ο. 8,7!!! :D
:spasiklas: :book: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thetikos

Δραστήριο μέλος

Ο Θετικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 783 μηνύματα.
10/10 :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top