Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

chara002

Νεοφερμένος

Η chara002 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ενταξει το χημικο δεν ειναι και ευκολο ...που να δεις ομως τι παθανουν οι φαρμακοποιοι.
τι ειναι πιο δυσκολο τα μαθηματικα ή αναλυτικη?
Σίγουρα τα μαθηματικά! Η αναλυτική μπορεις να πεις πως έχει ενδιαφέρον😜
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,579 μηνύματα.
Σίγουρα τα μαθηματικά! Η αναλυτική μπορεις να πεις πως έχει ενδιαφέρον😜
ε τωρα τα μαθηματικα..
ολοι οι χημικοι εχουν θεμα με αυτα..μην δινεις σημασια..καποτε θα βαρεθουν και θα σε περασουν
 

roud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η roud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιοϊατρικών Επιστημών ΠΑΔΑ. Έχει γράψει 274 μηνύματα.
@γιαννης_00 πως τα βλέπεις φέτος να πάνε οι βάσεις ιατρικής από επαλ με 10%
να ξέρουμε τι να περιμένουμε 😂
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,579 μηνύματα.
@γιαννης_00 πως τα βλέπεις φέτος να πάνε οι βάσεις ιατρικής από επαλ με 10%
να ξέρουμε τι να περιμένουμε 😂
Μεα κουλπα
Περα απο το αν τα παιδια τα πηγαν καλυτερα ή χειροτερα .. το οποιο δεν σχολιαζεται πουθενα αλλα μπορουμε να το δουμε εμεις απο την κατανομη των βαθμων φετος και περυσι... το βασικο θεμα ειναι η τεραστια αλλαγη στους συντελεστες βαρυτητας
δεν ξερω τι συντελεστες εχουν οι ιατρικες στα επαλ αλλα υποθετω κατι αναλογο με τα γελ ,,,25% σε ολα
εχουμε τα δυσκολα μαθηματικα να ανεβαινουν απο 15% στο 25%
η γλωσσα παλι απο 15% στα 25%
και τα ειδικα μαθηματα που γραφουν καλα τα παιδια να πεφτουν απο το 35% στο 25%.
αυτα συναδουν με μειωση βασεων ...αλα ελα που σε καθε σχολη μπαινουν μονο 7, δηλαδη τυχαιοτητα στο φουλ.
οποτε τι να λεμε?...να λεμε κατι προς τα κατω.

ωχ... αλλο ρωτησες ..10%
δεν υπαρχει 10% στα επαλ στις ιατρικες...3 θεσεις ειναι σε ολη την ελλαδα..οποτε τι να πουμε?
 

roud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η roud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιοϊατρικών Επιστημών ΠΑΔΑ. Έχει γράψει 274 μηνύματα.
Μεα κουλπα
Περα απο το αν τα παιδια τα πηγαν καλυτερα ή χειροτερα .. το οποιο δεν σχολιαζεται πουθενα αλλα μπορουμε να το δουμε εμεις απο την κατανομη των βαθμων φετος και περυσι... το βασικο θεμα ειναι η τεραστια αλλαγη στους συντελεστες βαρυτητας
δεν ξερω τι συντελεστες εχουν οι ιατρικες στα επαλ αλλα υποθετω κατι αναλογο με τα γελ ,,,25% σε ολα
εχουμε τα δυσκολα μαθηματικα να ανεβαινουν απο 15% στο 25%
η γλωσσα παλι απο 15% στα 25%
και τα ειδικα μαθηματα που γραφουν καλα τα παιδια να πεφτουν απο το 35% στο 25%.
αυτα συναδουν με μειωση βασεων ...αλα ελα που σε καθε σχολη μπαινουν μονο 7, δηλαδη τυχαιοτητα στο φουλ.
οποτε τι να λεμε?...να λεμε κατι προς τα κατω.

ωχ... αλλο ρωτησες ..10%
δεν υπαρχει 10% στα επαλ στις ιατρικες...3 θεσεις ειναι σε ολη την ελλαδα..οποτε τι να πουμε?
Μια για κάθε ιατρική άρα 7 θέσεις

καλως ευχαριστώ πολύ ☺️
 

xraxra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο xraxra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
ε μεχρι το τελος των ηλεκτρονικων εγραφων..να πω μεχρι 25 σεπτεμβριου? το ειπα
Σε ευχαριστώ.
Αρα αν ακόμα δεν εχει αποφασισει κανεις αν περασει με 6% αν θα πάει στην νέα σχολή, μπορεί κανονικά να πάρει μερος στην εξεταστική του Σεπτεμβρίου της παλιας σχολής

ΥΓ: Αυτο δεν ειναι παράξενο. Υπάρχει λογος που εχει σημασια το εως ποτε μπορεί να αποφασιστεί
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,579 μηνύματα.
Μια για κάθε ιατρική άρα 7 θέσεις

καλως ευχαριστώ πολύ ☺️
ε ναι σωστα 7...αλλα προσεξε. των αθηνων της θεσσαλονικης της πατρας και του βολου ειναι καπαρωμενες απο απο παιδια της αλεξ, ιωαννινα και κρητη που δεν πηραν μετεγγραφη
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Σε ευχαριστώ.
Αρα αν ακόμα δεν εχει αποφασισει κανεις αν περασει με 6% αν θα πάει στην νέα σχολή, μπορεί κανονικά να πάρει μερος στην εξεταστική του Σεπτεμβρίου της παλιας σχολής

ΥΓ: Αυτο δεν ειναι παράξενο. Υπάρχει λογος που εχει σημασια το εως ποτε μπορεί να αποφασιστεί
εσυ ολο την σεπτεμβρη μπορεις να δινεις μαθηματα
οι κινησεις διαγραφης θα αρχισουν καπου μεσα οτωβριου.
τωρα θα μου πεις τι θα γινει οταν ο δασκαλος δωσει βαθμολογια στην γραμματεια τελος οκτωβρη και η γραμματεια σε εχει διαγραμμενο? ε δεν ξερω τι θα παιξει.
 

roud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η roud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιοϊατρικών Επιστημών ΠΑΔΑ. Έχει γράψει 274 μηνύματα.
ε ναι σωστα 7...αλλα προσεξε. των αθηνων της θεσσαλονικης της πατρας και του βολου ειναι καπαρωμενες απο απο παιδια της αλεξ, ιωαννινα και κρητη που δεν πηραν μετεγγραφη
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:
ας ελπίζουμε για του χρόνου δηλαδή….
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,579 μηνύματα.

xraxra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο xraxra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
εσυ ολο την σεπτεμβρη μπορεις να δινεις μαθηματα
οι κινησεις διαγραφης θα αρχισουν καπου μεσα οτωβριου.
τωρα θα μου πεις τι θα γινει οταν ο δασκαλος δωσει βαθμολογια στην γραμματεια τελος οκτωβρη και η γραμματεια σε εχει διαγραμμενο? ε δεν ξερω τι θα παιξει.

Αυτο ειναι το λιγότερο.
Αν μεινεις στην ιδια σχολή καποια στιγμή θα βγουν τα αποτελέσματα. Το θεμα ειναι εως ποτε εχεις δικαιωμα να γραφεις στην νεα σχολή αν αποφασιστεί, χωρις εως την μέρα αυτή να διαγραφεις απο την παλιά και μεινεις στο κενό.

Αρα χοντρικά μεσα σεπτεμβριου ειμαστε οκευ θεωρώ? Αν κατάλαβα καλά.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,579 μηνύματα.
Αυτο ειναι το λιγότερο.
Αν μεινεις στην ιδια σχολή καποια στιγμή θα βγουν τα αποτελέσματα. Το θεμα ειναι εως ποτε εχεις δικαιωμα να γραφεις στην νεα σχολή αν αποφασιστεί, χωρις εως την μέρα αυτή να διαγραφεις απο την παλιά και μεινεις στο κενό.

Αρα χοντρικά μεσα σεπτεμβριου ειμαστε οκευ θεωρώ? Αν κατάλαβα καλά.
καλα καταλαβες
 

xraxra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο xraxra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
καλα καταλαβες
Και αν και ειναι πρωιμο,και θα εχει απαντηθεί πέρυσι πρωτα αν ειναι κανεις διαγραφή απο την παλια σχολή? Και πιθανον το χαρτι της διαγραφής ειναι στα δικαιολογητικά για εγγραφή στην νέα?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,579 μηνύματα.
Και αν και ειναι πρωιμο,και θα εχει απαντηθεί πέρυσι πρωτα αν ειναι κανεις διαγραφή απο την παλια σχολή? Και πιθανον το χαρτι της διαγραφής ειναι στα δικαιολογητικά για εγγραφή στην νέα?
Οχι ..δηλωνεις -τικαρεις ,διαγραψτε με απο την ταδε σχολη και το κανουν μοναχοι τους.
υπαρχουν ομως και λιγες σχολες που ζητανε να κανεις την διαγραφη εσυ.
Αυτο αν το θελουν θα στο πουνε με ανακοινωση στο σαιτ τους.
 

Ismhnhpapa

Νεοφερμένος

Η Ismhnhpapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Καλημερα πριν δυο μέρες πηγα στο σχολείο μου για να αλλάξω τον κωδικό μηχανογραφικού και ο υποδιευθυντής μου έδωσε το τηλέφωνο μου και το σαιτ να μπω ώστε να αλλάξω μόνη μου τον κωδικό . Πάω εχτές και μου λέει το σαιτ που μπήκες είναι για το σχολείο και του λέω είναι αυτό που έγραφε το χαρτάκι που μου δώσατε . Εν τελεί δεν έχω ιδέα πως να το κάνω μόνη μου και έχω φρικάρει . Ξέρει κανεις τι να κάνω ; Και επιπλέον μέχρι και αύριο δεν είναι η αλλαγή κωδικού ;
 
Τελευταία επεξεργασία:

Drglitterstar

Δραστήριο μέλος

Η Drglitterstar αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Καλημερα πριν δυο μέρες πηγα στο σχολείο μου για να αλλάξω τον κωδικό μηχανογραφικού και ο υποδιευθυντής μου έδωσε το τηλέφωνο μου και το σαιτ να μπω ώστε να αλλάξω μόνη μου τον κωδικό . Πάω εχτές και μου λέει το σαιτ που μπήκες είναι για το σχολείο και του λέω είναι αυτό που έγραφε το χαρτάκι που μου δώσατε . Εν τελεί δεν έχω ιδέα πως να το κάνω μόνη μου και έχω φρικάρει . Ξέρει κανεις τι να κάνω ; Και επιπλέον μέχρι και αύριο δεν είναι η αλλαγή κωδικού ;
Nα πας σε άλλο σχολείο. Έπρεπε να στο κάνει εκείνη την στιγμή
 

Ismhnhpapa

Νεοφερμένος

Η Ismhnhpapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Nα πας σε άλλο σχολείο. Έπρεπε να στο κάνει εκείνη την στιγμή
Γίνεται ;
Γιατί με μια φίλη μου που ήταν σε ιδιωτικό της το κάναν εκείνη τη στιγμή
Γίνεται να πάω στο δικό της ; Ή σε ποιος η ποτέ άλλο ;
 
Τελευταία επεξεργασία:

Arvacon

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Arvacon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Αιγαίου και μας γράφει απο Αμαλιάδα (Ηλεία). Έχει γράψει 835 μηνύματα.
ημερα πριν δυο μέρες πηγα στο σχολείο μου για να αλλάξω τον κωδικό μηχανογραφικού και ο υποδιευθυντής μου έδωσε το τηλέφωνο μου και το σαιτ να μπω ώστε να αλλάξω μόνη μου τον κωδικό . Πάω εχτές και μου λέει το σαιτ που μπήκες είναι για το σχολείο και του λέω είναι αυτό που έγραφε το χαρτάκι που μου δώσατε . Εν τελεί δεν έχω ιδέα πως να το κάνω μόνη μου και έχω φρικάρει . Ξέρει κανεις τι να κάνω ; Και επιπλέον μέχρι και αύριο δεν είναι η αλλαγή κωδικού ;

Σου δώσε τους κωδικούς του σχολείου για να μπεις;;; Πάει καλά ο τύπος; Ανευθυνότητα πλήρης!
Πήγαινε σε άλλο σχολείο να στο κάνουν κανονικά, ναι γίνεται.
 

Ismhnhpapa

Νεοφερμένος

Η Ismhnhpapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Σου δώσε τους κωδικούς του σχολείου για να μπεις;;; Πάει καλά ο τύπος; Ανευθυνότητα πλήρης!
Πήγαινε σε άλλο σχολείο να στο κάνουν κανονικά, ναι γίνεται.
Μου είπε δώσε μου το τηλέφωνο σου και το έγραψε σε ένα χαρτάκι που έχει και το σαιτ το οποίο είναι αυτό εδώ . Και έτσι είπε θα αλλάξω τον κωδικό 🤡
23549E7C-DF1A-4C63-9F40-F478E7931A7B.png
 

Ismhnhpapa

Νεοφερμένος

Η Ismhnhpapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Επίσης μου βγάζει αυτό
 

Συνημμένα

  • A14300CC-F49E-4BC9-9753-C6CDCE8107BC.png
    A14300CC-F49E-4BC9-9753-C6CDCE8107BC.png
    101.4 KB · Εμφανίσεις: 73

Arvacon

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Arvacon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Αιγαίου και μας γράφει απο Αμαλιάδα (Ηλεία). Έχει γράψει 835 μηνύματα.
Μου είπε δώσε μου το τηλέφωνο σου και το έγραψε σε ένα χαρτάκι που έχει και το σαιτ το οποίο είναι αυτό εδώ . Και έτσι είπε θα αλλάξω τον κωδικό 🤡View attachment 104395

Ότι να 'ναι! Εκεί έχει πρόσβαση κανονικά μόνο το σχολείο και με το που συνδεθεις, βλέπεις τη βάση δεδομένων όλων των μαθητών που έδωσαν πανελλήνιες, εχοντας πρόσβαση στα στοιχεία τους και κάνοντας ότι αλλαγή θες.

Αν έδωσε τους κωδικούς προσβασης του σχολειου σε όλους όσους πήγαν εκεί για κωδικούς, δε θέλω να φανταστώ τι μπορεί να συμβεί αν πέσουν σε λάθος χέρια...

Επίσης μου βγάζει αυτό
Ναι αυτό θα βγάζει μέχρι να ανοίξει η πλατφόρμα των μηχανογραφικών, δεν έχει ξεκινήσει ακόμα η διαδικασία.

Πήγαινε σε άλλο σχολείο να κάνεις δουλειά σου, έπεσες σε άσχετους...
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top