Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,588 μηνύματα.
Αλλο ενα θύμα κεραμεως εδώ. Με 18.286 μορια παλαιο, δεν πιάνω ιατρική με 10% παλαιο έτσι??(Είχα στείλει επιστολή στο υπουργείο και μου είχαν απαντήσει οτι πανω απο εμένα υπηρχαν 25 ατομα που δήλωσαν ιατρική με παλαιο και δεν έπιασαν δλδ 25 ατομα αναμεσα στο 18286-18430)
Η πληροφορια σου επιβεβαιωνει την σκεπτικη του υπολογισμου μου και βελτιωνει πιθανων λιγο την θεση του αλλου παιδιου. Ευχαριστω.
Για σενα δυστηχως κυνηγαμε το θαυμα για τον απλο λογο οτι δεν δινονται θεσεις στο παλαιο. σορρυ.

1628396562122.png
 

Guest 488121

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αλλο ενα θύμα κεραμεως εδώ. Με 18.286 μορια παλαιο, δεν πιάνω ιατρική με 10% παλαιο έτσι??(Είχα στείλει επιστολή στο υπουργείο και μου είχαν απαντήσει οτι πανω απο εμένα υπηρχαν 25 ατομα που δήλωσαν ιατρική με παλαιο και δεν έπιασαν δλδ 25 ατομα αναμεσα στο 18286-18430)
Πως γίνεται να σου είπαν πόσα άτομα είναι πάνω από εσένα και τι δήλωσαν
 

Shade17

Νεοφερμένος

Ο Shade17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Η πληροφορια σου επιβεβαιωνει την σκεπτικη του υπολογισμου μου και βελτιωνει πιθανων λιγο την θεση του αλλου παιδιου. Ευχαριστω.
Για σενα δυστηχως κυνηγαμε το θαυμα για τον απλο λογο οτι δεν δινονται θεσεις στο παλαιο. σορρυ.

View attachment 84123
Νταξει δεν πειραζει. Καλυτερα βσκ γιατί έχει αρχίσει να μου αρέσει επικίνδυνα η σχολή που εχω περασει😅
 

Χρυσουλα-Δημητρα

Νεοφερμένος

Η Χρυσουλα-Δημητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Καλημέρα σας! Η μαμά μου έδωσε πέρσι πανελλήνιες (2020) και μάζεψε 6300 μόρια. Υπάρχει περίπτωση με το 10% να πιάσει καμία σχολή;
 

slimshady5134

Νεοφερμένος

Ο slimshady5134 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπέρα, έχω πιθανότητες για Ψυχολογία Ρεθύμνου με 10% φέτος; Την έχασα για 75 μόρια πέρυσι.
 

Anna 16

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Anna 16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Καλησπέρα, έχω πιθανότητες για Ψυχολογία Ρεθύμνου με 10% φέτος; Την έχασα για 75 μόρια πέρυσι.
Θα σου απαντήσω με στατιστικά στοιχεία:
Το 2017 η βάση 10%(6%) ανέβηκε 48 μόρια.
Το 2018 η βάση 10%(6%) έπεσε 24 μόρια.
Το 2019 η βάση 10%(6%) ανέβηκε 75 μόρια.
Όπως βλέπεις είναι λίγο απρόβλεπτο το τι μπορεί να συμβεί φέτος. Μπορεί η στατιστική να μην είναι με το μέρος σου, αλλά και τίποτα δεν μπορεί να αποκλειστεί. Όπως και να'χει σου εύχομαι καλά αποτελέσματα!
 

KingPoul

Νεοφερμένος

Ο KingPoul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Μπορει κάποιος να κάνει 10% αν έχει ήδη γραφτει σε άλλη σχολη αρχικά;
 

nicole1982

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nicole1982 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Γαλλικής Γλώσσας & Φιλολογίας (Αθήνα). Έχει γράψει 299 μηνύματα.

KingPoul

Νεοφερμένος

Ο KingPoul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Ναι, μπορεί για τις δύο επόμενες χρονιές.
Δηλαδή ανεξαρτήτως αν έχω γραφτεί στη σχολη τώρα που έδωσα, μπορώ να την αφήσω,να κάνω 10% και του χρόνου να ειμαι σε άλλη με τη βαθμολογία που έγραψα φέτος;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,588 μηνύματα.
Η συντρηπτικη πλειονοτητα αυτων που κανουν 10% ειναι γραμμενοι σε καποια σχολη .
Την πρωτη σχολη δεν θα την αφησεις τωρα . Πρωτα θα κανεις το 10% , θα αποφασισεις αν σου κανει η σχολη που κερδισες με το 10% και μετα θα αφησεις την πρωτη σχολη.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Καλημέρα σας! Η μαμά μου έδωσε πέρσι πανελλήνιες (2020) και μάζεψε 6300 μόρια. Υπάρχει περίπτωση με το 10% να πιάσει καμία σχολή;
Σε ποιο πεδιο ηταν η μαμα ( νεο ή παλιο) και τι τις αρεσει?
 

KingPoul

Νεοφερμένος

Ο KingPoul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Η συντρηπτικη πλειονοτητα αυτων που κανουν 10% ειναι γραμμενοι σε καποια σχολη .
Την πρωτη σχολη δεν θα την αφησεις τωρα . Πρωτα θα κανεις το 10% , θα αποφασισεις αν σου κανει η σχολη που κερδισες με το 10% και μετα θα αφησεις την πρωτη σχολη.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Καλά εννοείται, εγώ είμαι από πατρα και περασα στην ιατρικη εδώ. Απλά επειδή έχω παρα πολύ υψηλή βαθμολογία και έπιανα και αθηνα φέτος , σκέφτομαι και αυτήν την επιλογή. Βέβαια έμεινα εδώ για να δώσω μια ευκαιρία στην ιατρικη της πόλης μου και την φοιτητικη ζωή εδώ.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,588 μηνύματα.
Η ιατρικη εχει πολλα μαθηματα και αρκετο διαβασμα . Οι φροντιδα της μαμας θα σου φανει καλο βοηθημα. Το γουδι δεν φημιζεται για τις ανεσεις του αν και οι τυροπιτες γύρω απο το Λαικο καλες ειναι.
Σουβλακια δεν εχει παρει το ματι μου , λες να τα απογορευει το νοσοκομειο?
 

KingPoul

Νεοφερμένος

Ο KingPoul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Η ιατρικη εχει πολλα μαθηματα και αρκετο διαβασμα . Οι φροντιδα της μαμας θα σου φανει καλο βοηθημα. Το γουδι δεν φημιζεται για τις ανεσεις του αν και οι τυροπιτες γυρο απο το Λαικο καλες ειναι.
Σουβλακια δεν εχει παρει το ματι μου , λες να τα απογορευει το νοσοκομειο?
Χαχα , έχει πολύ δρόμο μέχρι να φτάσω στο νοσοκομείο ακόμα οπότε δεν ξερω και πολλά από τους κανόνες. Τωρα με απασχολούν αλλα θεματα όπως η σύγκριση αθηνας πατρας ως προς την φοιτητικη ζωη , οι μετακινήσεις και η νυχτερινή ζωή στις δυο πόλεις.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,588 μηνύματα.
Χαχα , έχει πολύ δρόμο μέχρι να φτάσω στο νοσοκομείο ακόμα οπότε δεν ξερω και πολλά από τους κανόνες. Τωρα με απασχολούν αλλα θεματα όπως η σύγκριση αθηνας πατρας ως προς την φοιτητικη ζωη , οι μετακινήσεις και η νυχτερινή ζωή στις δυο πόλεις.
Δεν μιλαω για εξασκηση στο νοσοκομιο. Η ιατρικη αθηνων ειναι πλατη πλατη με το Λαικο. Εκει πανε οι φοιτητες γιατροι και νοσοκομες για καλες τυροπιτες. Η καλη φοιτητικη ζωη στην αθηνα θελει χρημα και ανεση. Διαλεξε, ή θα σφουγγαριζεις και θα πλενεις σωβρακα ή θα κλαμπαρεις και τα δυο δεν γινονται.
Βεβαια αθηνα πατρα διπλα ειναι η μαμα δεν θα σε αφησει ετσι. Καθε σαββατο σπιτι θα ειναι. Την τυροπιτοφαγια παντως δεν την γλυτωνεις.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρυσουλα-Δημητρα

Νεοφερμένος

Η Χρυσουλα-Δημητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Η συντρηπτικη πλειονοτητα αυτων που κανουν 10% ειναι γραμμενοι σε καποια σχολη .
Την πρωτη σχολη δεν θα την αφησεις τωρα . Πρωτα θα κανεις το 10% , θα αποφασισεις αν σου κανει η σχολη που κερδισες με το 10% και μετα θα αφησεις την πρωτη σχολη.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Σε ποιο πεδιο ηταν η μαμα ( νεο ή παλιο) και τι τις αρεσει?
1o πεδιο θελει θεολογια
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Η συντρηπτικη πλειονοτητα αυτων που κανουν 10% ειναι γραμμενοι σε καποια σχολη .
Την πρωτη σχολη δεν θα την αφησεις τωρα . Πρωτα θα κανεις το 10% , θα αποφασισεις αν σου κανει η σχολη που κερδισες με το 10% και μετα θα αφησεις την πρωτη σχολη.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Σε ποιο πεδιο ηταν η μαμα ( νεο ή παλιο) και τι τις αρεσει?
νεο συστημα
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,588 μηνύματα.

KingPoul

Νεοφερμένος

Ο KingPoul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 33 μηνύματα.

marakiloveee

Δραστήριο μέλος

Η marakiloveee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 533 μηνύματα.
Είμαστε και εμεις π έχουμε 250 μόρια+ από την αχολη π θελουμε και πάλι με το 10% δεν την πιάνουμε😂
 

Χρυσουλα-Δημητρα

Νεοφερμένος

Η Χρυσουλα-Δημητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,588 μηνύματα.
Υπαρχει περιπτωση να πιασει καποια αλλη σχολη?Τις εχει δηλωσει ολες
Σιγουρα υπαρχει , θα πρεπει να μελετησω το μηχανογραφικο της για να σου πω .
Μια που μουρχεται τωρα ειναι η Ψηφιακων μεσων και Επικοινωνιας Αργοστολιου
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top