Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Με το 10% δεν ανταγωνίζεσαι τις βάσεις του εκάστοτε έτους, μιας και οι βάσεις 10% διαμορφώνονται βάσει ζήτησης των υποψηφίων που έδωσαν τα 2 προηγούμενα χρόνια (2019 και 2018).
 

GiannisBo

Νεοφερμένος

Ο GiannisBo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Για το 10% πρέπει να περάσω από το σχολείο για κωδικό τώρα?
 

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 568 μηνύματα.
Όταν θα πάμε εμείς οι υποψήφιοι να βγάλουμε κωδικό για το μηχανογραφικό τότε θα έρθετε κι εσείς
 

Nurse91

Νεοφερμένος

Ο Nurse91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Αξίζει να κάνω μηχανογραφικό με το 4% των θέσεων με μόρια κάτω των 10.000? Είναι λίγο 50 - 50, καθώς το 2018 με το 4%(2016) είχαν εισαχθεί άτομα με μόρια έως και 5.000, ενώ το 2019 με το 4%(2017) οι βάσεις εκτοξεύθηκαν! Και όλο αυτό με έχει προβληματίσει διότι το 1ο επιστημονικό πεδίο έχει λίγες θέσεις!
 

jimis2001

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jimis2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Αξίζει να κάνω μηχανογραφικό με το 4% των θέσεων με μόρια κάτω των 10.000? Είναι λίγο 50 - 50, καθώς το 2018 με το 4%(2016) είχαν εισαχθεί άτομα με μόρια έως και 5.000, ενώ το 2019 με το 4%(2017) οι βάσεις εκτοξεύθηκαν! Και όλο αυτό με έχει προβληματίσει διότι το 1ο επιστημονικό πεδίο έχει λίγες θέσεις!
Οι βάσεις με το 2016 ήταν χαμηλές σε σχέση με το 2017 γι'αυτό και έγινε εκτόξευση 2 χρόνια αργότερα στο 4%. Όμως αφού οι βάσεις έπεσαν πάλι το 2018 εκτιμώ ότι μπορείς να περάσεις Θεολογία, Βιβλιοθηκονομία και στα παιδαγωγικά της περιφέρειας και 50-50 σε Φιλολογία, Ιστορία της περιφέρειας.
 

maria20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maria20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Με 15300 εχω ελπιδες με το 6% ή 4% για εργοθεραπεια παδα?
 

Nurse91

Νεοφερμένος

Ο Nurse91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Οι βάσεις με το 2016 ήταν χαμηλές σε σχέση με το 2017 γι'αυτό και έγινε εκτόξευση 2 χρόνια αργότερα στο 4%. Όμως αφού οι βάσεις έπεσαν πάλι το 2018 εκτιμώ ότι μπορείς να περάσεις Θεολογία, Βιβλιοθηκονομία και στα παιδαγωγικά της περιφέρειας και 50-50 σε Φιλολογία, Ιστορία της περιφέρειας.

Από το στόμα σου και στου Θεού τ'αυτί...Μωρέ ας είναι όπου να'ναι, αρκεί να μπω κάπου...Ενθαρρυντικό σχόλιο πάντως!
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.

maria20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maria20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 183 μηνύματα.

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Λιγότερες από την εργοθεραπεία, αλλά δεν θα ήταν αδύνατον μα εισαχθείς κοινωνική εργασία
 

annfire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η annfire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Χαίρετε παιδιά, είμαι απόφοιτη 2018 και θέλω να κάνω 10%, έχω χάσει τις βεβαιώσεις των Πανελλαδικών και το δελτίο του εξεταζομενου..γνωρίζετε ποιά δικαιολογητικά απαιτούνται όταν προσπαθήσω να κάνω μηχανογραφικό σε σχολείο διαφορετικό της αποφοίτησής μου;
 

Dunedain10

Νεοφερμένος

Ο Dunedain10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους/ες.. Έδωσα πανελλήνιες πέρυσι και συγκέντρωσα 16546 μόρια με αποτέλεσμα να χάσω την ψυχολογία Φλώρινας για 95 μόρια.. Πιστεύετε φέτος έχω πιθανότητες με το 10% για οποιαδήποτε ψυχολογία της Χώρας? Ευχαριστώ!
 

jimis2001

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jimis2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους/ες.. Έδωσα πανελλήνιες πέρυσι και συγκέντρωσα 16546 μόρια με αποτέλεσμα να χάσω την ψυχολογία Φλώρινας για 95 μόρια.. Πιστεύετε φέτος έχω πιθανότητες με το 10% για οποιαδήποτε ψυχολογία της Χώρας? Ευχαριστώ!
Καλησπέρα, προβλέπω ότι η βάση της Ψυχολογίας Φλώρινας για αυτούς που δίνουν πανελλαδικές φέτος θα πέσει αφού πλέον δεν μπορείς να πάρεις μεταγραφή από αυτό το τμήμα. Όμως για το 10% δεν είμαι σίγουρος αλλά μια πτώση είναι ένα ρεαλιστικό σενάριο. Όσο για τις άλλες σχολές Ψυχολογίας θα ήταν δύσκολο να πέσει στα 16546 αλλά όλα είναι πιθανά.
 

civilian

Νεοφερμένος

Ο civilian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΕΜΠ (Αθήνα). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Χαίρετε παιδιά, είμαι απόφοιτη 2018 και θέλω να κάνω 10%, έχω χάσει τις βεβαιώσεις των Πανελλαδικών και το δελτίο του εξεταζομενου..γνωρίζετε ποιά δικαιολογητικά απαιτούνται όταν προσπαθήσω να κάνω μηχανογραφικό σε σχολείο διαφορετικό της αποφοίτησής μου;
καλό θα ήταν να πας στο σχολείο που έδωσες γιατί συνήθως κρατάνε τα στοιχεία αυτών που έχουν δώσει πανελληνιες
 

Αλκης Κ.

Δραστήριο μέλος

Ο Αλκης Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 630 μηνύματα.
Καλησπερα για το 10 τοις εκατο πλην του δελτιου εξεταζομενου χρειαζεται να προσκομισουμε κατι αλλο?
 

jimis2001

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jimis2001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Καλησπερα για το 10 τοις εκατο πλην του δελτιου εξεταζομενου χρειαζεται να προσκομισουμε κατι αλλο?
Εμένα μου είπαν να έρθω στο σχολείο που αποφοίτησα με ταυτότητα μόνο, για το δελτίο συμμετοχής στις πανελλαδικές μου είπαν συγκεκριμένα ότι δεν χρειάζεται.
 

Αλκης Κ.

Δραστήριο μέλος

Ο Αλκης Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 630 μηνύματα.
Εμένα μου είπαν να έρθω στο σχολείο που αποφοίτησα με ταυτότητα μόνο, για το δελτίο συμμετοχής στις πανελλαδικές μου είπαν συγκεκριμένα ότι δεν χρειάζεται.

Εγω ομως επειδη δεν βρισκομαι στην εδρα μου ισως δεν καταφερω να βγαλω κωδικους χωρις την βεβαιωση καθως αναγκαστικα θα παω σε αλλο λυκειο. Δεν ξερω αν γινεται να με εξυπηρετησουν στο αλλο λυκειο και βρουν την βεβαιωση στο συστη,α. Διαφορετικα θα χρειαστει να επιστρεψω για λιγο.
 

civilian

Νεοφερμένος

Ο civilian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΕΜΠ (Αθήνα). Έχει γράψει 16 μηνύματα.

Αλκης Κ.

Δραστήριο μέλος

Ο Αλκης Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 630 μηνύματα.
εμένα δεν μου ζήτησαν κάτι άλλο

Μονο με ταυτοτητα αστυνομικη και αυτην των πανελληνιων πηγες, δεν χρειαστηκε κατι αλλο? Ποια στοιχεια σου ζητανε για να γινει η εκδοση κωδικων. Ρωταω για να ξερω αν θα πρεπει να φυγω η οχι.
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μονο με ταυτοτητα αστυνομικη και αυτην των πανελληνιων πηγες, δεν χρειαστηκε κατι αλλο? Ποια στοιχεια σου ζητανε για να γινει η εκδοση κωδικων. Ρωταω για να ξερω αν θα πρεπει να φυγω η οχι.

Ναι. Μόνο η ταυτότητά και η πρωτότυπη βεβαίωση συμμετοχής στις πανελλαδικές, χρειάζονται!
Μήπως θυμάσαι τον κωδικό που είχες;
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top