Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Drayton

Νεοφερμένος

Ο Drayton αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Ο.κ πάω πάσο.
-----------------------------------------
Δηλαδή το καλοκαίρι του 2010 και 2011 θα μπορούν να κάνουν μ.δ με 10% αυτοί που αποφήτησαν ή απέκτησαν τελευταία βεβαίωση πρόσβασης το 2009;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
ακριβως! απο εδω και στο εξης 10% μονο 2 χρονια μετα την αποφοιτηση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
ακριβως! απο εδω και στο εξης 10% μονο 2 χρονια μετα την αποφοιτηση...
Όχι κι έτσι ρε παιδιά. Αυτό ισχύει μόνο για τους τελειόφοιτους. Για τους απόφοιτους ισχύει 2 χρόνια μετά την τελευταία φορά που έδωσαν πανελλήνιες εξετάσεις (γενικός κανόνας-ισχύει για τελειόφοιτους και απόφοιτους).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lorinser

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lorinser αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
εδω μεσα μου φαινεται οτι ορισμενοι πρεπει να πατε ξανα 1 δημοτικου . δε μπορειτε να καταλαβετε απλα πραγματα. ειπαμε το καλοκαιρι που θα ερθει 10% μονο αυτοι που εδωσαν πανελληνιες το καλοκαιρι που μας περασε(2009) δηλ πριν 4 μηνες:). καθως και τα παιδια που εδωσαν το καλοκαιρι του 2008:). να μην τα ξεχναμε και αυτα.οι υπολοιποι δεν εχουν δικαιωμα!!! . μεχρι φετος 10% εκανε και αυτος που εδωσε πανελληνιες το 2001 πχ ενας γνωστος μου δηλωσε οδοντιατρικη με το 10% και τελειωσε το 2003.(θυμαστε οτι τα πολλα μαθηματα που εδιναν καποτε και τα ευκολα θεματα συνεπαγονταν και υπερογκους βαθμους. το αποτελεσμα στερουν οι παλιοι τις λιγοστες θεσεις του 10%. για αυτο λεμε οτι ηταν αδικο αυτο και για αυτο λεμε επισης οτι το 10% θα ειναι λιγο πιο ευνοικο φετος χωρις να περνουμε και ορκο γιατι περισυ ηταν αρκετοι οι αριστουχοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
να ρωτησω κατι ασχετο ,οι μαθητες που περνανε με το 10% παιρνουν επιδοτηση για λαπ τοπ ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lorinser

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lorinser αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
να ρωτησω κατι ασχετο ,οι μαθητες που περνανε με το 10% παιρνουν επιδοτηση για λαπ τοπ ?
λογικα ναι , σιγουρα ομως αυτοι που πηραν την 1η χρονια δε ξανα παιρνουν.ας ειναι και οι πρωτοι στη σχολη τους.:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
λογικα ναι , σιγουρα ομως αυτοι που πηραν την 1η χρονια δε ξανα παιρνουν.ας ειναι και οι πρωτοι στη σχολη τους.:thanks:

Έχω περάσει 3ος με το 10% στο ΓΠΑ και δεν έχω πάρει πότε επιδότηση για laptop. Δικαιούμαι φέτος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lorinser

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lorinser αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
λογικα ναι.
:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ellaki

Νεοφερμένος

Η ellaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
τι ειναι το ΓΠΑ civilara???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.

Drayton

Νεοφερμένος

Ο Drayton αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Ρε παιδιά τι λέτε να κάνουν φέτος οι βάσεις του 10% μιας και υπάρχουν μόνο αποφητοι του 2008 και 2009;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mic91

Νεοφερμένος

Ο mic91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Ρε παιδιά τι λέτε να κάνουν φέτος οι βάσεις του 10% μιας και υπάρχουν μόνο αποφητοι του 2008 και 2009;
Μαλλον θα πεσουν το θέμα ειναι ποσο;;;:hmm::hmm::hmm::hmm:Να σε ρωτησω κατι γιατι ενδοιαφερεσαι αφου εισαι αποφοιτος;τι σχολη θελεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drayton

Νεοφερμένος

Ο Drayton αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι; Μπορεί κάποιος να μου δώσει ένα λινκ για εκτίμηση βάσεων του 10% παλαιωτέρων αιτών π.χ του 2008. Ενδιαφέρεται μια κοπέλα απο την σχολή μου που δεν έχει internet και θέλει να δεί πως κυμαίνονταν παλαιότερα. Ενδιαφέρεται για Ιατρική Ιωαννίνων και έχει: 18.852. Ευχαριστώ αν ξέρει κάποιος κάτι.:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
δεν βγαινουν ποτε εκτιμησεις για το 10%, ειναι γενικα απροβλεπτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mic91

Νεοφερμένος

Ο mic91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
δεν βγαινουν ποτε εκτιμησεις για το 10%, ειναι γενικα απροβλεπτο
Βγαινει μηπως καμια κατασταση για τον αριθμο αυτων που κανουν μηχανογραφικο με το 10% λιγο καιρο μετα την καταθεση του;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
ναι, βγαινει το ποσοι κατεθεσαν μηχανογραφικο, αλλα μονο αυτο. τίποτα άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wow

Νεοφερμένος

Ο wow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Γειά σε όλους! είμαι πρωτοετής φοιτητής στην ιατρική αθήνας κ θα ηθελα να κανω μια ερώτηση.....τι ισχύει επιτελους για αυτό το 10% απο φετος???? ακούω παρα πολλά κ τελικά δεν ξέρω τι ισχύει......
έχω αρκετά μόρια απο την περσινή βεβαίωση πρόσβασης, και ενδιαφέρομαι να κάνω τα χαρτια μου με το 10% για ιατρικη θεσσαλονίκης......
αν εισαχθώ, θα συνεχίσω κανονικά απο το 2ο έτος??? εστω οτι εχω περάσει όλα τα μαθήματα κ τα περισσότερα μπορούν να δικαολογηθούν........όποιος ξέρει, η εχει καποιο γνωστό, ευχαριστώ προκαταβολικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Δυστυχως, αν αποφασισεις να ξαναδωσεις με το 10%, τοτε θα πρεπει να ξαναρχισεις απο το μηδεν (δηλαδη απο το 1ο ετος), καθως δε σου αναγνωριζεται κανενα μαθημα... Μην το ψαχνεις,δεν υπαρχει λογικη σε αυτα, αλλη μια απο τις μ@@@@@ς του ελληνικου εκπαιδευτικου συστηματος!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Aν περάσεις σε άλλη ιατρική σχολή, θα συνεχίσεις από το 2ο έτος.
Μια φίλη μου είχε περάσει οδοντιατρική θεσσαλονίκης, την επόμενη χρονιά έδωσε και πέρασε ιατρική θεσσαλονίκης και συνέχισε κανονικά στο 2ο έτος.
Τώρα δεν είμαι σίγουρη τι ισχύει για τις διαφορετικές πόλεις. Παιδιά που είχαν έρθει με μετεγγραφή από πανεπιστήμια του εξωτερικού, όλοι συνέχισαν κανονικά από το έτος στο οποίο είχαν σταματήσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wow

Νεοφερμένος

Ο wow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
foreverfreak ας μη θιξουμε για αλλη μια φορά το υπέροχο κ ιδανικό ελληνικό εκπαιδευτικό σύστημα!!! αυτό που λές οτι ξανα αρχιζεις απο την αρχή μου το είπαν οι μισοί.....οι άλλοι μισοί παλι μου είπαν αυτό που είπε η alessandra...... απλά alessandra, το 10% και η μεταγγραφή είναι τελείως διααφορετικά!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top