Τα πάντα για τις Ακαδημαϊκές Ταυτότητες / Φοιτητικά Πάσο

CandyCloud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η CandyCloud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
γιατί το άρθρο λέει ότι είχε 2 ευρώ πέρυσι? Αφού 2,50 δεν είχε?:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
γιατί το άρθρο λέει ότι είχε 2 ευρώ πέρυσι? Αφού 2,50 δεν είχε?:/:
2,47 πληρωσα εγω,αρα επεσες θυμα απατης ή και αισχροκερδια μπορεις να το πεις.:Ρ
Σοβαρα τωρα,ναι,τοσο ειχε,και γω απορησα που το ειδα.Να εχουν κανει τυπογραφικο λαθος,να μην εχουν διασταυρωμενες πληροφοριες,η ημερομηνια του αρθρου παντως φετινη ειναι.Παλια το πληρωνων οι φοιτητες,οταν το επαιρναν απο τη γραμματεια με την εγγραφη τους;Και αν ναι,ποσο κοστιζε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
2,47 πληρωσα εγω,αρα επεσες θυμα απατης ή και αισχροκερδια μπορεις να το πεις.:Ρ
Σοβαρα τωρα,ναι,τοσο ειχε,και γω απορησα που το ειδα.Να εχουν κανει τυπογραφικο λαθος,να μην εχουν διασταυρωμενες πληροφοριες,η ημερομηνια του αρθρου παντως φετινη ειναι.Παλια το πληρωνων οι φοιτητες,οταν το επαιρναν απο τη γραμματεια με την εγγραφη τους;Και αν ναι,ποσο κοστιζε;

από τις γραμματείες και δεν κόστιζε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

watson

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο watson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 151 μηνύματα.
γιατί το άρθρο λέει ότι είχε 2 ευρώ πέρυσι? Αφού 2,50 δεν είχε?:/:

2,46 ευρώ με ΦΠΑ -> 2 χωρίς
μάλλον εννοεί 1,3 χωρίς το ΦΠΑ . δηλ σχεδόν 1,6 ευρώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Εμείς και παλιότερα πληρώναμε 1 ευρώ, όταν το παίρναμε απο την Γραμματεία. Εγώ δεν έχω δει δωρεάν ποτέ πάσο.... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Εμείς και παλιότερα πληρώναμε 1 ευρώ, όταν το παίρναμε απο την Γραμματεία. Εγώ δεν έχω δει δωρεάν ποτέ πάσο.... :(
στις υπόλοιπες σχολές δεν ήταν δωρεάν? έτσι ήξερα:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
δεν ήταν παντού δωρεάν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Στις ΑΕΝ παντος το πληρωνανε εδω και χρονια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Και στην Πάντειο νομίζω πληρώναν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikosVertis

Νεοφερμένος

Ο NikosVertis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα σας. Πέρασα Τουριστικών Επιχειρήσεων στην Πάτρα. Παρόλα αυτά έχω προαποφασίσει ότι δε θα πάω. Θα ήθελα να ρωτήσω τι πρέπει να κάνω έτσι ώστε να πάρω το φοιτητικό πάσο για να έχω όλα αυτά τα προνόμια που προσφέρει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.

όπως λέει και το σχόλιο από κάτω, μας χαρίζουν 2 ευρώ και μας χρεώνουν τα βιβλία :Ρ αλλά εντάξει ας ελπίσουμε ότι δεν θα γίνει κάτι με το άλλο θέμα.

χμ...
ακαδημαϊκή ταυτότητα?

τι ειναι παλι τουτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Δεν μπορώ να είμαι σίγουρη τι ισχύει, λογικά δεν θα αργήσουμε να το μάθουμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Χθες ρωτουσα για την φοιτητικη ταυτοτητα,ποτε την παιρνουμε,και μου ελεγαν οτι δεν υπαρχει τετοιο πραγμα.Μονο εγω νομιζα πως υπαρχει?:P

Και σημερα βγαινει ανακοινωση για φοιτητικη ταυτοτητα :P
Τελικα τι ειναι αυτη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Τελικα τι ειναι αυτη?

Στις περισσότερες σχολές έχει εδώ και χρόνια καταργηθεί , σε ελάχιστες χρησιμοποιείται ακόμα.
και σε κάποιες εκδίδεται και δεν χρησιμοποιείται ποτέ!
Φέτος εντέλει λύνεται το πρόβλημα με την ενοποίηση!
Αλλά αφού δεν θα σπουδάσεις τελικά φέτος, τι ψάχνεσαι;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
Στις περισσότερες σχολές έχει εδώ και χρόνια καταργηθεί , σε ελάχιστες χρησιμοποιείται ακόμα.
και σε κάποιες εκδίδεται και δεν χρησιμοποιείται ποτέ!
Φέτος εντέλει λύνεται το πρόβλημα με την ενοποίηση!
Αλλά αφού δεν θα σπουδάσεις τελικά φέτος, τι ψάχνεσαι;:hmm:

εμείς όμως που σπουδάζουμε, δν πρέπει να ξέρουμε???
θα μςα δίνει τίποτα έξτρα προνόμια? :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Ναι τωρα δεν ξερω αν θα πρεπει να χαρω η να κλαψω που μου χαριζουν δυο ευρω.Χαρισμα τους θα τα δωσω μπουρμπουαρ στο γερμανο εγω γιατι ειμαι γαματος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
Ναι τωρα δεν ξερω αν θα πρεπει να χαρω η να κλαψω που μου χαριζουν δυο ευρω.Χαρισμα τους θα τα δωσω μπουρμπουαρ στο γερμανο εγω γιατι ειμαι γαματος

vodafone φέτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Εμεις στη νομικη εχουμε το τριπτυχο ως φοιτητικη ταυτοτητα...δλδ αυτο θα αλλαξει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Δεν νομίζω. Γενικά όλο το ΕΚΠΑ έχει τρίπτυχο νομίζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top