ΤΕΦΑΑ Θεσσαλονίκης Vs Κομοτηνής

whiteflower

Νεοφερμένος

Η whiteflower αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Θα ηθελα να μου πειτε με ποια κριτηρια να επιλεξω τη σχολη...:hmm:
δηλαδη ποιο κατα τη γνωμη σας ειναι καλυτερο πανεπιστημιο, ποια ειναι καλυτερη πολη για φοιτητες και οτι αλλο νομιζετε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
ποια ειναι καλυτερη πολη για φοιτητες

δεν χρειαζεται απαντηση σ αυτην την ερωτηση. φυσικα η θεσσαλονικη!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Θα ηθελα να μου πειτε με ποια κριτηρια να επιλεξω τη σχολη...:hmm:
δηλαδη ποιο κατα τη γνωμη σας ειναι καλυτερο πανεπιστημιο, ποια ειναι καλυτερη πολη για φοιτητες και οτι αλλο νομιζετε :)
Καλύτερο πανεπιστήμιο είναι το ΑΠΘ,καλύτερη φοιτητούπολη ανάμεσα σε Κομο_Θεσ/νικη είναι η δεύτερη αλλά τα Τεφαα στην Θεσσ βρίσκονται Θέρμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Καλύτερα να σε συμβουλεύσει κάποιος φοιτητής ή απόφοιτος, με αντικειμενικά κριτήρια. Η Θεσσαλονίκη είναι σαφώς καλύτερη για έναν φοιτητή, η Κομοτηνή δε είναι πολύ οικονομικότερη αδιαμφισβήτητα (δωρεάν συγκοινωνία για το Πανεπιστήμιο, πολύ φθηνότερες έξοδοι σε σχέση με τη Θεσσαλονίκη, σπίτια σε ανάλογες τιμές - ίσως λίγο ακριβότερα στην Κομοτηνή).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whiteflower

Νεοφερμένος

Η whiteflower αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
ευχαριστω εχω ακουσει οτι γενικα στην Κομοτηνη υπαρχουν καλυτερες εγκαταστασεις σε σχεση με τη Θεσσαλονικη ...εχετε καποια αποψη πανω σε αυτο;

αα ναι και οντως καποιοι φοιτητες απο εκει θα μπορουσαν να βοηθησουν περισσοτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Nadiawow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
α κ εγω ενδιαφερομαι για το ιδιο ακριβως! καλυτερη φοιτητικη ζωη και μπλα μπλα εχει η θεσ/νικη αλλα κομοτηνη εχει καλυτερες εγκαταστασεις!
απαντηστε καλε στην κοπελα να μαθουμε κ μεις :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia chtz

Νεοφερμένος

Η Georgia chtz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Κανενας που να περασε ΤΡΙΚΑΛΑ υπαρχει?? δεν εχω βρει κανεναν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vamos Alex

Νεοφερμένος

Ο Vamos Alex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
εχω περασει τεφαα κομοτινης αλλα θελω για σημαντικους λογους να παω θεσσαλονικη.. αν υπαρχει κανεις που εχει περασει θεσσαλονικη και θελει να παει κομοτινη παρακαλω να με ενημερωσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κερκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο κερκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Ξερει μήπως κανείς αν καποιο απο τα δυο εχει εστιες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top