Σχολικά Ερωτηματολόγια

boxing princess

Νεοφερμένος

Η boxing princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Εγώ σκέφτηκα να δείξω πως λειτουργεί μια φοτοβολτιακή πλακέτα.. είναι κάπως περίεργο αλλά νομίζω ότι έχει μια βάση τι λέτε;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
δεσποινα μας ειπε εμας οτι η εργασια θα θελει και πειραμα αρα το τσερνομπιλ δεν θα ειναι καλη ιδεα αχαχχα (καλο θεμα παντως):P:worry::D

Έτσι, οκ πάω πάσο. :P

Ναι είναι ωραίο θεματάκι, και μαθαίνεις και κάτι διαφορετικό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kelly:)

Νεοφερμένος

Η Kelly:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Internet
Aids
Κροκος Κοζάνης(είχε κάνει μια φίλη μου..πολυ ωραία παρουσίαση)
Αλκοολ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Κάνε εργασία για το πόσο γαμάτος είμαι.Γιατί είμαι.
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καλλιρροη52529

Νεοφερμένος

Η hro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
τα μισά παιδιά είχανε κάνει για αλκοολ, τσιγάρο, υγιεινή διατροφή κ.ά/ προσωπικά έκανα για τις Μαθησιακές Δυσκολίες. αρκετά ξεχωριστό θεμα,το προτείνω. είναι πάρα πολύ ενδιαφέρον και θα εντυπωσιαστείτε απ αυτά που θα μάθετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassia28

Νεοφερμένος

Η vassia28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Καλύβια Θορικού (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Χμμμ....εγώ θα σου πρότεινα, όπως και κάποια άλλα παιδια πιο πάνω, να ασχοληθείς με τις ανανεώσιμες πηγές ενεργειας....φωτοβολταϊκά...ανεμογεννητριες...
Καλη επιτυχια με ο,τι και να διαλεξεις!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Frida!

Νεοφερμένος

Η φρειδερικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
:):D ευχαριστω πολυ !! θα δω τι θα κανω γιατι ειναι κ ομαδικη οποτε εχω να συννενοηθω και με την αλλη κοπελα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Information security. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
Θα ήθελα μια βοήθεια σε μία εργασία στην Τεχνολογία.Το θέμα της εργασίας είναι:
Με δεδομένο οτί οι συτηματικές έρευνες διπλασιάζουν τις επιστημονικές γνώσεις κάθε 8-10 χρόνια,να περιγράψετε τις μεθόδους που χρησιμοποιούν οι κοινωνίες ωστέ το εκπαιδευτικό τους σύστημα να ανταποκρίνεται στην εκπάιδευση νέων επιστημόνων ώστε να συνεχιστεί η παραγωγή νέων γνώσεων.
Λέξεις-Κλειδιά: χρήση νέων μεθόδων διδασκαλίας,εξιδίκευσης κατεύθυνσης απο τα πρώτα χρόνια της εκαπίδευσης,εντατικότερα συστήματα εκπάιδευσης,εξιδίκευση νέων επιστημόνων,δημιουργία νέων επαγγελμάτων,γενίκευση διδακτορικών,εκπαίδευση δια βίου μάθησης.

Όποιος είναι πρόθυμος ας με βοηθήσει.Ευχαριστώ εκ των προτέρων!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Η απάντηση ουσιαστικά είναι οι λέξεις-κλειδιά, απλά εσύ πρέπει να τα αναπτύξεις λίγο, σαν έκθεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Information security. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
Θέλω παραδείγματα βασικής και εφαρμοσμένης έρευνας αναλυτικά αν γίνεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Στο google θα βρεις αρκετά. Το τσέκαρα. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Παιδιαα ... η εργασία πως θα πρέπει να είναι ;

Δεν καταλαβαίνω :worry:

Τα 12 κεφάλαια εντάξει !
Αλλα την περιγραφή ( δηλ. τις πληροφορίες που συγκεντρώσαμε ) που τις βαζουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Information security. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
Θέλω να με βοηθησετε σε μια εργασια.Ο τιτλος της εργασιας είναι:
Ποια χαρακτηριστικα πιστευετε οτι πρεπει να εχει ο συγχρονος επιστημονας για να μπορεσει να ωθησει την επιστημη του με την παραγωγη νεων γνωσεων και ταυτοχρονα να μπορει να ειναι ενεργο και παραγωγικο μελος στην κοινωνια.(πρεπει να αναφερθουμε στο τεχνικο και ανθρωποκεντρικο κομματι).
Αν καποιος γνωριζει να μου απαντησει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

_Ηρώ_

Δραστήριο μέλος

Η _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Παιδια μια βοηθεια εδω:D....Δεν εχω καταλαβει τι εργασια πρεπει να κανουμε στην τεχνολογια...Μας εχει δωσει καποια θεματα αλλα δεν εχω καταλαβει τι σχεση εχουν με την τεχνολογια....π.χ. μας εχει δωσει το AIDS...τι θα μπορουσα να πω για αυτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Για το AIDS μπορείς να πείς πολλά πράγματα!
Έρευνες-Σχολιασμός Ερευνών-Επεξήγηση όρου AIDS-Συχνό Φαινόμενο στις μέρες μας (που υπάρχει; τρόποι μετάδοσης; πόσοι νοσούν-έχουν πεθάνει απο τον ιό του ΑΙDS; γιατί-που οφείλεται; πως προφυλασσόμαστε; συμπτώματα; θεραπεύεται;πως μαθαίνω αν έχω aids , γενικές πληροφορίες , ελλειπής ενημέρωση)
Κάνεις και μια δικιά σου έρευνα , σχολιάζεις , βγάζεις τα συμπεράσματά σου...πάρα πολλά πράγματα

Σου παραθέτω και ένα υπόδειγμα μιας καλής μαθητικής εργασίας με θέμα το AIDS , για να πάρεις μια γεύση :

www.ea.gr/ea/myfiles/File/gymnasio/AIDS.ppt
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

_Ηρώ_

Δραστήριο μέλος

Η _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Σε ευχαριστω πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johny15

Νεοφερμένος

Ο johny15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Παιδια χρειαζομαι βοηθεια επειγωντος ..... Διαλεξα για την εργασια μου το Θεμα: Συχνοτητα ηχου και παχος χορδης . Ο καθηγητης μας μας ειπε να βρουμε πρωτα μεταβλητες και μετα να βγαλουμε τιτλο , μεταβλητες εχω βρει μονο αυτες
Σταθερα:Χορδη
Εξαρτημενες:Συχνοτητα( νομιζω) , ηχος , παχος
Ανεξαρτητες: ??? ( δεν γνωριζω :P)
Πλιζ χελπ! Χρειαζομαι τιτλο :'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Δεν ξέρω να σου απαντήσω με σιγουριά.
Μια βοήθεια που μπορώ να σου δώσω είναι να δεις εδώ https://el.wikipedia.org/wiki/Ήχος και να πάρεις κάποια στοιχεία για τις μεταβλητές σου.
Δύσκολο θέμα φαίνεται.
Καλή επιτυχία. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Information security. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
Μπορείτε να μου πείτε μια συνεχή,ασυνεχή και σταθερή μεταβλητή με πλυθησμό αναφοράς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Eμεις δεν εχουμε ιδεα τι εργασια προκειται να κανουμε στην τεχνολογια.
Γραφουμε κι ολας.:S
Τελος παντων.
Καμια ιδεα για χημικη τεχνολογια, με τι μπορω να ασχοληθω κλπ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top