Σχολικά Ερωτηματολόγια

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Παιδιά μηπως θα μπορουσατε να με βοηθησετε να διαλέξω θέμα για την τεχνολογία;σκεφτομαι να κανω μια εργασια με θεμα τη προετοιμασια του ψωμιου ,αλλα θα ηθελα και τη γνωμη σας.​
Hello, είδα το pm.
Δεν είναι αρκετά νωρίς για να επιλέξεις θέμα; Μπορεί ο καθηγητής σας να σας δώσει συγκεκριμένες ενότητες. Αν πάλι έχετε το ελεύθερο να επιλέξετε ό,τι θέμα θέλετε φρόντισε να βρεις ένα θέμα που μπορείς εύκολα να βρεις υλικό γιατί η εργασία πέρα από την ποιότητα πρέπει να έχει και ... ποσότητα!
Για την προετοιμασία του ψωμιού κατά την γνώμη μου δεν έχει υλικό και θα δεις ότι θα ζητάει πολλά η εργασία πχ μεταβλητές κα.

Εγώ είχα κάνει για το AIDS. Μια άλλη κοπέλα είχε κάνει για τα βιοκαύσιμα.
Χμ, αυτά, ό,τι άλλο θες πες μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Εγώ είχα κάνει για τον αλκοολισμό. Έχει ΠΟΛΛΕΣ πληροφορίες στο ίντερνετ άμα ψάξεις, και μπορείς να βγάλεις και δικά σου συμπεράσματα. 20 είχε πάρει η εργασία μου. :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Τελικά άκυρο, είδη εξαφάνισης θέλει. Αλλά συγκεκριμένα θέλει;
ερατουλακι, μη μας φοβάσαι, πες μας. :P
Επαγγέλματα; Ζώα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JoJoanna

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
εμάς μας είπε να κάνουμε πειραματική εργασία,περιγραφική η δημοσκόπηση.
Πάντως δεν ξέρω καθόλου τι να διαλέξω!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
εμάς μας είπε να κάνουμε πειραματική εργασία,περιγραφική η δημοσκόπηση.
Πάντως δεν ξέρω καθόλου τι να διαλέξω!:hmm:
Εγώ θα σου έλεγα μεταξύ των 2 τελευταίων.
Περιγραφική όμως θα ήταν καλύτερα κατά την γνώμη μου.
Ρωτήστε όμως τι περίπου θέλει η κάθε μία γιατί αν η δημοσκόπηση περιορίζεται σε ένα ερωτηματολόγιο, τη συμπλήρωσή του, ανάλυση αποτελεσμάτων και κιαταγραφή συμπερασμάτων συμφέρει πιο πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JoJoanna

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Απ'ότι μας είπε τελικά, μια περιγραφική μπορεί να είναι να καταγράψεις τις διαφημίσες που προβάλλονται σε συγκεκριμένες ώρες και κανάλια,να κανείς ανάλυση με διαγράμματα και μετά τα συμπεράσματα. Το ίδιο και για τη δημοσκόπηση.
Οπότε και τα δύο συμφέρουν. Εύκολο φαίνεται.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BILL KEXA

Νεοφερμένος

Ο BILL KEXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
αφου δεν ειναι εξεταζομενο..... :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
αφου δεν ειναι εξεταζομενο..... :p
Βαθμό παίρνεις.
Σαν εξετάσεις είναι η εργασία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Frida!

Νεοφερμένος

Η φρειδερικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
κατι ευκολο και κατανοητο !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Δεν μας δίνεις πληροφορίες.
Η εργασία αφορά κάποια συγκεκριμένη ενότητα ή είναι ελεύθερη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Αυτό που λέει η Θεοδώρα ναι...κατατόπισέ μας κάπου...

Εγώ στη Α' είχα κάνει εργασία για το Τσέρνομπιλ. 20 είχε πάρει:D
Είναι πολύ ωραίο θέμα, και ενδιαφέρον!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Frida!

Νεοφερμένος

Η φρειδερικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
μεταφερω τα λογια του καθηγητη:η εργασια ειναι ελευθερη αλλα να ειναι κυριως τεχνολογικου περιεχομενου..!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
A ωραία!
Κάνε κάτι σχετικό με το internet και τα παιδιά πχ επιπτώσεις στη μάθηση των παιδιών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Frida!

Νεοφερμένος

Η φρειδερικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ !! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Εγώ είχα κάνει για τις Ανανεώσιμες Πηγές Ενέργειας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavros11

Νεοφερμένος

Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Εγώ σκέφτομαι να κάνω κάτι με υπολογιστές (hardware) γιατί με ενδιαφέρει πάρα πολύ. Βασικά και σε εμάς είναι ελεύθερο, απλά μας είπε ότι αν κάνουμε πείραμα ή κατασκευή μπορεί να μας δώσει 1 ή 2 βαθμούς παραπάνω (πχ. αν ήταν να πέρναμε 17 θα πάρουμε 18 ) και αποφάσισα να κάνω πείραμα με τις επιδόσεις σε ένα παλιό υπολογιστή που έχω, δηλαδή να κατεβάζω την ταχύτητα του επεξεργαστή και να μετράω πόση ώρα θέλει να κάνει κάποιες εργασίες κτλ. Μου είπε ότι θα μετρήσει σαν πείραμα... Και θα βάλω και κάποιες πληροφορίες για το κάθε κομμάτι του hardware. Δεν έχω σκεφτεί λεπτομέρειες ακόμα.

Πάντως θα μου άρεσε πολύ και αυτό με τις ανανεώσιμες πηγές που προτάθηκε παραπάνω... Είναι κι αυτό του τομέα μας. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
εχω σπιτι μ την εργασια που ειχε κανει ο ξαδερφος μου για την σημασια της υγιεινης διατροφης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
Αυτό που λέει η Θεοδώρα ναι...κατατόπισέ μας κάπου...

Εγώ στη Α' είχα κάνει εργασία για το Τσέρνομπιλ. 20 είχε πάρει:D
Είναι πολύ ωραίο θέμα, και ενδιαφέρον!

δεσποινα μας ειπε εμας οτι η εργασια θα θελει και πειραμα αρα το τσερνομπιλ δεν θα ειναι καλη ιδεα αχαχχα (καλο θεμα παντως):P:worry::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Frida!

Νεοφερμένος

Η φρειδερικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Εγώ σκέφτομαι να κάνω κάτι με υπολογιστές (hardware) γιατί με ενδιαφέρει πάρα πολύ. Βασικά και σε εμάς είναι ελεύθερο, απλά μας είπε ότι αν κάνουμε πείραμα ή κατασκευή μπορεί να μας δώσει 1 ή 2 βαθμούς παραπάνω (πχ. αν ήταν να πέρναμε 17 θα πάρουμε 18 ) και αποφάσισα να κάνω πείραμα με τις επιδόσεις σε ένα παλιό υπολογιστή που έχω, δηλαδή να κατεβάζω την ταχύτητα του επεξεργαστή και να μετράω πόση ώρα θέλει να κάνει κάποιες εργασίες κτλ. Μου είπε ότι θα μετρήσει σαν πείραμα... Και θα βάλω και κάποιες πληροφορίες για το κάθε κομμάτι του hardware. Δεν έχω σκεφτεί λεπτομέρειες ακόμα.

Πάντως θα μου άρεσε πολύ και αυτό με τις ανανεώσιμες πηγές που προτάθηκε παραπάνω... Είναι κι αυτό του τομέα μας. ;)


αυτο που θα πας να κανεις μ φαινεται πολυ πολυπλοκο..:Pεγω ειμαι για πιο απλα γιατι απο τεχνολογια δεν ξερω και πολλα ....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top