Σχολικά Ερωτηματολόγια

TheoO

Νεοφερμένος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.



Οι απαντήσεις,σας παρακαλώ να είναι της μορφής π.χ.
1-β
2-γ κ.λ.π

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Edited.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
1-β
2-α
3-β
4-β
5-ε
6-β
7-β
8-β
9-α
10-α
11- όλοι; Ας πω το β
12-γ
13-β

Έχεις ξεχάσει το 7. edit: και έβαλες δύο 11.


Ε ρε συ τα χεις κανει μανταρα. Ξανανεβασε το, σωστα αριθμημενο, τα μπερδεψα.

Όρίστε. :P (σωστό είναι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheoO

Νεοφερμένος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
'Εχεις δίκιο.Το φτιάχνω τώρα.

Edit:Το διόρθωσα.Δεν βρήκα αλλα λάθη.Ελπίζω να είναι εντάξει.


Απαντήστε παρακαλώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

makis07

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο makis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 195 μηνύματα.
1.a
2.a
3.g
4.b
5.b
6.b
7.b
8.a
9.a
10.a
11.d
12.a
13.a
-----------------------------------------
1.a
2.a
3.g
4.b
5.b
6.b
7.b
8.a
9.a
10.a
11.d
12.a
13.a
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
1:β
2:α
3:γ
4:β
5:ε
6:β
7:β
8:β
9:α
10:α
11:β
12:γ
13:β
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Έχω να προτείνω ένα θέμα. Ο τίτλος είναι "Ρυθμός εξάτμισης διαφορετικών υγρών, ίδιου όγκου". Αυτή κάνω κι εγώ και τολμώ να πω πως έχει βγει πάρα πολύ ωραία..Είναι και πειραματική και εύκολη στην εκτέλεση του πειράματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=42759 υπάρχει ΉΔΗ Τέτοιο Θέμα...

μα γιατί κανείς δεν κάνει πρώτα μια αναζήτηση?:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pantaef

Νεοφερμένος

Η αντριανα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
βοηθεια παιδια...κι εγω για την τεχνολογια προκειται...εχω ενα περιεργο θεμα...''η επιδραση στο χρωμα των λαχανικων σε σχεση με τον τροπο μαγειρεματος''.μηπως μπορειτε να μου δωσετε καμια πληροφορια?η εργασια μου ειναι πειραματικη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kamikazi7

Νεοφερμένος

Ο kamikazi7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
παιδια ειμαι καινουργιος και θα ηθελα βοηθεια στην εργασια της τεχνολογιας τα θεμα μου εχει σχεση με την πυρηνικη ενεργεια . οποια βοηθεια ευπροσδεχτη . ευχαριστω εκ τον πρωτερον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aimee

Νεοφερμένος

Η aimee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεία σε οοολους!
ειμαι καινουργια εδω:D



ας μπω ομως κατευθιαν στο ψητο

εχω να παραδωσω εγρασια τεχνολογιας ΑΥΡΙΟ κ μπορω να πω οτι δν εχω κανει κ ποολλα:s
βσκ δν ασχολιθηκα σχεδον καθολου!


για υτο ηρθα εδω μηπως κ εχετε τν ευγενη καλοσυνη να με βοηθησεται/

ειναι αναγκη να την παραδωσω αυριο! κ ΤΩΡΑ αγχωθηκα (ειμαι γαιδουρα το ξερω (:


ααααα το θεμα μ ειναι:
''σε ποιο βαθμο οι Η/Υ βοηθουν στην εκπαιδευση των μαθητων λυκειου στην χωρα μας''


ευχαριστω εκ τν πρωτερων/:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣοΦια_ΝεΦεΛη

Νεοφερμένος

Η Σοφια-Νεφελη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σας παιδια!
εχω να παραδωσω εργασια στην τεχνολογια με θεμα τη μοδα την επιρροη της κυριως στους νεους και καποια πραγματα για την ιστορια της ομως δεν εχω βρει καποια σχετικη ιστοσελιδα...μπορειτε να μου πειτε που θα μπορουσα να ψαξω και αν καποιος εχει καποιο ερωτηματολογιο μπορει να μου το στειλει?
ευχαριστω!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Εσύ μέχρι στιγμής τι έχεις κάνει πάνω στο θέμα; Για να ξέρουμε και εμείς τι μπορούμε να βρούμε.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

θοδωρηςcasiangel

Νεοφερμένος

Ο θοδωρηςcasiangel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
γεια σασ χρειαζομαι βοηθεια.....
θελο να μου πειτε τν περιεκτικοτητα τον παρακατω ποτων σε αλκοολ
τα ποτα ειναι μπυρα,ουισκι,μαρτινι,μοχιτο,ουρσουσ,γκορντον,τεκιλα
σασ ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nogravity60

Νεοφερμένος

Ο Aλκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Γεια σας, πρεπει να κανω μια ερευνα για το ποσο επηρεαζει ο τυπος της οικογενειας τη αποδοση των μαθητων στο σχολειο και χρειαζομαι τη βοηθεια σας γιατι πρεπει νατην κανω οπωσδηποτε( καπως ετσι ηταν η καθηγητρια
)
η ερευνα αναφερεται σε ΜΑΘΗΤΕΣ ΛΥΚΕΙΟΥ!!!
οι τυποι οικογενειας που εξεταζουμε ειναι α)και με τους δυο γονεις ,β)μονο με εναν γονεα και γ)με παπουδες,θειους η οτι αλλο. και οι βαθμοι (μεσοι οροι) απο 12 και κατο θα ειναι ΧΑΜΗΛΟΙ, απο 13-16 ΜΕΤΡΙΟΙ και απο 17-20 ΚΑΛΟΙ. Αυτο που θελω ειναι να γραψεται α,β ή γ αναλογα το ειδος οικογενειας και διπλα ΧΑΜΗΛΟΙ,ΜΕΤΡΙΟΙ ή ΚΑΛΟΙ αναλογα με τους βαθμους ΟΚ; thanks προκαταβολικα
Ενταξει παιδια σας ευχαριστω παρα πολυ:thanks: δεν χρειαζομαι αλλα :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κοκκινοσκουφιτσα

Νεοφερμένος

Η Κοκκινοσκουφιτσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
:bye:Μπορειτε σας παρακαλω να συμπληρώστε και το δικό μου ερωτηματολόγιο
λοιπον:
1) Φύλλο:
Άνδρας
Γυναίκα
2) ηλικια:
12-18
19-25
26και άνω
3) Βλέπετε δειγματα ρατσισμου στη ζωη σας;
ναι
οχι
4)Αντιμετωπιζετε ισοτημα εναν αλλοδαπο με εναν ομοεθνη;
ναι
οχι
5) Γιατι δεν τον ανυιμετωπιζετε ισα;
φοβος
επιρροη απο το κοινωνικο περιβαλλον
έλληψη παιδειας
βιαιη εισβολη στη ζωη σας
άλλο
6) Αν τον αντιμετωπιζετε ίσα γιατι το κάνετε;
κοινωνικό περιβαλλον
σωστη πσιδεία
πιστευετε οτι όλοι εχουμε ίσα δικαιωματα
άλλο

Σας ευχαριστω πολυ:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

choice

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 319 μηνύματα.
1) Γυναίκα
2) ηλικια:
12-18
3)
ναι
4)
ναι

6)
πιστευετε οτι όλοι εχουμε ίσα δικαιωματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Γυναίκα
12-18
ναι
ναι
πιστευετε οτι όλοι εχουμε ίσα δικαιωματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
1)Γυναίκα
2)12-18
3)ναι
4)ναι
5)πιστεύετε ότι όλοι έχουμε ίσα δικαιώματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daffy

Νεοφερμένος

Ο daffy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Παιδια χρειαζομαι βοηθεια αμεσα...εχω εργασια για την τεχνολογια με τιτλο:Επίδραση μεταβολης του μηκους νηματος στον χρονο των δεκα πρωτων ταλαντωσεων...και μας εχει ζητησει να ονομασουμε την θεωρια που στηριζεται το θεμα...εψαξα αλλα δεν βρηκα πουθενα κτ..μηπωσ μπορειτε να με βοηθησετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria ts

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
αθλητισμός & νέοι
1-α
2-α
3-α
4-β
5-ε
6-β
7-β
8-β
9-α
10-β
11-β
12-γ
13-α
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top