Σχολικά Ερωτηματολόγια

e-vela

Νεοφερμένος

Η e-vela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Χμ,εγώ πέρυσι τελείωσα το σχολείο,σου απαντάω και άν θες το συμπεριλαμβάνεις.Το βάζω σε περίπτωση που δεν μαζευτούν πολλά στοιχεία έστω να έχεις 1 παραπάνω.(με βάση τις περυσινές επιδόσεις μου λοιπόν)

α,17-20 ΚΑΛΟΙ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
α, 17 - 20 καλοί κι εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Το β και 17-20 ΚΑΛΟΙ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Α 17-20 καλοί... μόνο που έχω να κάνω 2 επισημάνσεις...

1 έπρεπε να έχεις έναν πιο διαφωτιστικό τίτλο:)
2 η εργασία σου σχετίζεται με την εργασία της τεχνολογίας που κάνεις?

:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
α, Καλοί:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jup_

Νεοφερμένος

Ο Jup_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα...
Εγώ διάλεξα ένα θέμα με τίτλο "Μνήμη Ram και απόδοση υπολογιστή"...
Τελικά είναι αρκετά δύσκολο...Τι να κάνω;
Μπορείτε να με βοήθησετε λίγο πάνω σ'αυτό το θέμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nogravity60

Νεοφερμένος

Ο Aλκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ναι,σχετιζεται.Φετος κανουμε για τις ερευνες και πρεπει να κανουμε και εμεις μια:)
-----------------------------------------
Α 17-20 καλοί... μόνο που έχω να κάνω 2 επισημάνσεις...

1 έπρεπε να έχεις έναν πιο διαφωτιστικό τίτλο:)
2 η εργασία σου σχετίζεται με την εργασία της τεχνολογίας που κάνεις?

:bye:
τhanks!.Ναι σχετιζεται.Φετος κανουμε για τις ερευνες και πρεπει να κανουμε και εμεις μια:iagree:
-----------------------------------------
ευχαριστω παιδια:bravo: keep them coming:up::up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nasos21

Νεοφερμένος

Ο Nάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
α , 17-20 ΚΑΛΟΙ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
α, 17-20 καλοί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
μπορω να παρω τι βοηθεια του τηλεφωνου??????:P

λοιπον α και 17-20
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
χμ...
προτείνω να αρχίσεις "εκθιάζοντας" την χρηστικότητα της ραμ σε σχέση με τον όλο υπολογιστή και να κάνεις κάτι σαν ιστορική αναδρομή στο πως εξελίχθηκε....
τέλος, ζήτα βοήθεια απο κάποιο τεχνικό για να σου πει την ακριβή λειτουργία!

μαι ιδέα μόνο..!

εγω πάλι διάλεξα ΤΟ ΠΑΛΟΥΚΙ!!!
Εφαρμογές Φυσικών Νόμων στην Τεχνική του Τέννις -Σερβίς στην Πετοσφαίριση!!!!
:S:S αχ αυτό το βόλλευ τι μου κάνει!!


ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ Σ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΔΥΣΤΥΧΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΡΓΑΣΙΑ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

θοδωρηςcasiangel

Νεοφερμένος

Ο θοδωρηςcasiangel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
γεια σας...
εχω ενα προβλημα..
κανω την εργασια στην τεχνολογια με θεμα..οι νεοι και το αλκοολ...
και ειμαι στο κομματι του ερωτηματολογιου..και εχω κολλισει
θα παρακαλουσα αν μπορειτε να μου δωσετε μερτικες ιδεεσ...
σασ ευχαριστω....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
-Έχετε καταναλώσει ποτέ αλκοολ;
-Αν ναι, σε ποια ηλικία;
-Σε τι βάση καταναλώνετε ποσότητες αλκοολούχων ποτών; (ημερίσια/εβδομαδιαία/πιο σπάνια)
-Γνωρίζετε τις επιπτώσεις του στην υγεία;

Αυτά σκέφτηκα, σουλούπωσέ τα κάπως, αν μου έρθει τίποτ'άλλο θα το παραθέσω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

θοδωρηςcasiangel

Νεοφερμένος

Ο θοδωρηςcasiangel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
σε ευχαριστω παρα πολυ...:no1:
αμα μπορεις να μου πεις και αλλεσ θα το εκτιμουσα παρα πολυ
γτ χρειαζομαι 15-20 ερωτησεις και ειναι για αυριο....:P
επισης αυριο πρεπει να παραδωσω το κομματι
παραγοντεςς που δεν επηρεαζουν 5τα αποτελεσματα τησ ερευνας
και επισης αλλο κομματι τα ορια της....


σε ευχαριστω εκ των προτερων.,....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arti

Νεοφερμένος

Η arti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
εγω παλι εχω εργασια με θεμα τον ρατσισμο και για το ερωτηματολογιο?το πιο ευκολο!!!το εδωσα σε ολα τα παιδια του σχολειου και για τους συγγενεις τους!κανε το και δεν θα χασεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
γεια σας...
εχω ενα προβλημα..
κανω την εργασια στην τεχνολογια με θεμα..οι νεοι και το αλκοολ...
και ειμαι στο κομματι του ερωτηματολογιου..και εχω κολλισει
θα παρακαλουσα αν μπορειτε να μου δωσετε μερτικες ιδεεσ...
σασ ευχαριστω....:)

Ρίξε μια ματιά εδώ:

https://www.asda.gr/gym9aig/agogi/smoke.htm
https://www.care-first.co.uk/index.php?section=67

Αν έχεις πρόβλημα με τη μετάφραση, πες το. :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

θοδωρηςcasiangel

Νεοφερμένος

Ο θοδωρηςcasiangel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
α σε ευχαριστοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostasrzs

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
ξεχωρίστε τα ερωτηματολόγια γιατι μπερδέψαμε τα μπούτια μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Northern Skies

Νεοφερμένος

Η Northern Skies αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Εγώ με τη σειρά μου θα ήθελα να ρωτήσω κάτι άλλο! Έχω κάνει το δικό μου ερωτηματολόγιο, αλλά στην τελική του μορφή θέλω να βάλω δίπλα σε κάθε επιλογή κουτάκια, έτσι ώστε να είναι πιο εύκολο να απαντηθεί και να βλέπω κι εγώ τις απαντήσεις...αλλά δεν ξέρω πως να τα βάλω!:'(Μπορεί κάποιος που ξέρει να μου πει;:P
(Εννοείται ότι το ερωτηματολόγιο το γράφω στον υπολογιστή!!):D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kamikazi7

Νεοφερμένος

Ο kamikazi7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
παιδια ειμαι καινουργιος και θα ηθελα βοηθεια στην εργασια της τεχνολογιας τα θεμα μου εχει σχεση με την πυρηνικη ενεργεια . οποια βοηθεια ευπροσδεχτη . ευχαριστω εκ τον πρωτερον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top