Σχολικά Ερωτηματολόγια

e-steki.gr

The site

Ο e-steki.gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,234 μηνύματα.
Σε αυτό το θέμα μπορείτε να αναρτάτε ερωτηματολόγια που σχετίζονται με τις σχολικές σας εργασίες και επιθυμείτε την συμμετοχή του κοινού του iSchool. Σας προτρέπουμε να είσαι ιδιαίτερα αναλυτικοί στο σκοπό της εργασίας αλλά και στην χρονικό περιθώριο που έχει νόημα να συμμετάσχει κάποιος.

Για ερωτηματολόγια που αφορούν φοιτητικές εργασίες παρακαλώ δείτε αυτό το θέμα, ενώ για όλα τα υπόλοιπα ερωτηματολόγια αυτό το θέμα είναι κατάλληλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Diabasmenos135

Νεοφερμένος

Ο Diabasmenos135 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
:D γεια σας! στην εργασία της α' λυκείου έχω κανει μια δημοσκόπηση με θέμα τον πόσο αθλούνται οι νέοι εχω φτιάξει μια ιστιοσελίδα με ερωτήσεις οποιος θέλει να μπει και να ψηφίσει.. μετά άμα θέλετε να μου πείτε να μου πείτε πως σας φάνηκε
https://athletbdimoskopisi.blogspot.com/

ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Ε αφού είναι για την εργασία σου, ας βοηθήσουμε ;) .
Είναι ιστοσελίδα btw, δεν έχει σχέση με ιστία, έχει σχέση με τον (παγκόσμιο) ιστό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Ψηφισα κι εγώ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jenny

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τζένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 960 μηνύματα.
Πολύ ενδιαφέρουσα δημοσκόπηση! Ψήφισα κι εγώ φυσικά ;)

Καλή επιτυχία να 'χεις στην εργασία σου :)


Jenny
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ψήφισα κι εγώ σε κάποιες από τις ερωτήσεις! Άντε, καλη επιτυχία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Diabasmenos135

Νεοφερμένος

Ο Diabasmenos135 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ευχαριστώ σε όλους!:no1: που μπορω να βρω έτσι μερικές πληροφορίες για την ωφέλεια της γυμναστικής στους νέους ώστε να τις προσθέσω στην εργασία;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
ψήφησα και εγώ για να πάει καλά η εργασία σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jenny

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τζένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 960 μηνύματα.
ευχαριστώ σε όλους!:no1: που μπορω να βρω έτσι μερικές πληροφορίες για την ωφέλεια της γυμναστικής στους νέους ώστε να τις προσθέσω στην εργασία;:)

Αν δεν βρεις κάποια πράγματα μέσα από περιοδικά υγείας και φυσικής κατάστασης, τότε μέσω διαδικτύου, να "γκουγκλιάσεις" δηλαδή...Αρκεί να βάλεις στην αναζήτηση λέξεις ή φράσεις, όπως "γυμναστική και νέοι", "ωφέλεια γυμναστικής" και γενικά τέτοιους συνδυασμούς ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Εγώ πάντως πρώτα συνιστώ μάθηση HTML, XML (DOM), Javascript, TCP/IP protocoling και μετά να προχωρήσεις σε προγραμματισμό, καθώς αυτά είναι βάσεις και θα σε βοηθήσουν αρκετά θα έλεγα. Εγώ δεν έχω ασχοληθεί σοβαρά με προγραμματισμό έχω διαβάσει 2 ολόκληρα κεφάλαια Visual Basic 2005 και θα το συνεχίσω καποια στιγμή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ψήφισα κι εγώ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

desolator_X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο desolator_X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Παιδια, οποιος μπορει ας περασει και μια βολτα απο εδω https://athleticsurvey.blogspot.com/ να μας βοηθησει στην εργασια που ετοιμαζουμε και εμεις στην τεχνολογια....

Ευχαριστω εκ των προτερων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Απάντησα, αλλά να κάνω μια σημείωση...Και σε αυτό και στο προηγουμενο ερωτηματολόγιο διέκρινα κάποια ασάφεια και ίσως προχειρότητα στις ερωτήσεις. Δεν ξέρω τι συμπεράσματα μπορούν να βγουν και πως θα τα συνδυάσετε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jenny

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τζένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 960 μηνύματα.
Εγώ ψήφισα στο ερωτηματολόγιο του desolator_X. Πιστεύω πως είναι συνδυαστική εργασία, πχ ίσως να έχει θέμα "Αθλητισμός και υγεία", οπότε ήταν γενικές οι ερωτήσεις του και απλά θα γίνει συνδυασμός. Τώρα βέβαια δεν ξέρω πώς την έχει σκεφτεί η ομάδα του :)

Καλή επιτυχία desolator_X !!! :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giatros

Νεοφερμένος

Ο giatros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
ρε sis πως φτιάχνεται ιστοσελίδες p ψηφίζουν???? να σας πω ρε...πως κάνατε την παρουσίαση του προβλήματος????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinkerbell21694

Νεοφερμένος

Η Αναστασια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ψηφισα και εγω και στισ δυο δημοσκοπησεισ!!
μπραβο παιδια ηταν πολυ καλεσ και οι δυο..
ευχομαι να παει καλα η εργασια σας!! :up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

desolator_X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο desolator_X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Εγώ ψήφισα στο ερωτηματολόγιο του desolator_X. Πιστεύω πως είναι συνδυαστική εργασία, πχ ίσως να έχει θέμα "Αθλητισμός και υγεία", οπότε ήταν γενικές οι ερωτήσεις του και απλά θα γίνει συνδυασμός. Τώρα βέβαια δεν ξέρω πώς την έχει σκεφτεί η ομάδα του :)

Καλή επιτυχία desolator_X !!! :no1:

Ευχαριστω πολυ..:)
Βασικα πρεπει να κανουμε αρχικα καποιες υποθεσεις σχετικα με το τι περιμενουμε να απαντησει το δειγμα των ανθρωπων που ρωτηθηκαν...Στη συνεχεια ελεγχουμε ποιες απο τις υποθεσεις μας βγηκαν και βγαζουμε καποια συμπερασματα...

re sis pws ftiaxnete istoselides p psifizoun???? na sas pw re...pws kanate tin parousiasi tou provlimatos????

Κοιτα μπορεις να φτιαξεις καποιο blog το οποιο ειναι δωρεαν και εκει επισυναπτεις το ερωτηματολογιο σου σε μορφη δημοσκοπησης...:no1:


ΥΓ Απαγορευονται τα greeklish στο site...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Κάνω την εργασία για την Τεχνολογία με θέμα "Γραφιστική - Διαφήμιση και η επηρροή τους στη σύγχρονη κοινωνία από το 19ο αιώνα μέχρι και σήμερα" (μπορεί να αλλάξω τον τίτλο). Χρειάζομαι τη βοήθεια σας για το μέρος της δημοσκόπησης να ψηφίσετε αν θέλετε για να με βοηθήσετε να την ολοκληρώσω όσο το δυνατόν πιο γρήγορα. Κάθε ψήφος σας μετράει :). Επίσης θα αναφερθεί το forum ischool.gr στη βιβλιογραφία. Ευχαριστώ εκ των προταίρων,

Μιχάλης.

||Πλήρης τίτλος ερωτήματος :

Πιστεύετε ότι η εμφάνιση και ο τρόπος που διαφημίζεται ένα προϊόν σας έχει επηρεάσει να το αγοράσετε;


External Link για μη μέλη του forum : https://snappoll.com/poll/249454.php
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Δε μου αρέσει το εξωτερικό, μόνο τη χρηστικότητά του κοιτάω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Astraxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Εγώ είμαι πάλι από αυτούς που επηρεάζομαι πολύ απ' όλα αυτά..
Αν και είναι άσχετο εγώ θα πάω να το πάρω..!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top