Σχολή Αστυφυλάκων

Aggelikiiii

Νεοφερμένος

Η Aggelikiiii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Έχει ζεστό νερό, απλά προσπαθείς να είσαι σύντομη. Φέτος θα είναι η πρώτη χρονιά που θα συνυπάρχουν πρωτοετείς, δευτεροετείς και τριτοετείς.
Γενικα σαν σχολή είναι κομπλε;
 

phoni

Νεοφερμένος

Η phoni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Τι εννοείς; Κάθε σχολή έχει τις ιδιαιτερότητές της-εγώ γνωριζω κάποια πράγματα για την Κομοτηνή.
 

kar1

Νεοφερμένος

Ο kar1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Ποιες είναι οι σχολές που έχουν την πιο μεγάλη ζήτηση ;
 

phoni

Νεοφερμένος

Η phoni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Δεν νομίζω ότι υπάρχουν σχολές με πιο μεγάλη ζήτηση. Πάνω κάτω οι ίδιες είναι. Δεν ξέρω αν οι καινούριες που θα ανοιξουν έχουν ανακαινιστεί. Στην αρχή υπάρχει λίγο ζόρισμα με τη βασική εκπαίδευση, μετά ομως περνάτε καλά, κάνετε καινούριες παρέες και υπάρχει έντονο το αίσθημα της ομαδικότητας.
 

kar1

Νεοφερμένος

Ο kar1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Δεν νομίζω ότι υπάρχουν σχολές με πιο μεγάλη ζήτηση. Πάνω κάτω οι ίδιες είναι. Δεν ξέρω αν οι καινούριες που θα ανοιξουν έχουν ανακαινιστεί. Στην αρχή υπάρχει λίγο ζόρισμα με τη βασική εκπαίδευση, μετά ομως περνάτε καλά, κάνετε καινούριες παρέες και υπάρχει έντονο το αίσθημα της ομαδικότητας.
Πιστεύω ότι το διδυμοτειχο ας πούμε ότι έχει πιο χαμηλή ζήτηση από την Κομοτηνή και τπ Ρέθυμνο. Τώρα με τη λογική μου το λέω αυτό μπορεί και να μην ισχύει
 

Aggelikiiii

Νεοφερμένος

Η Aggelikiiii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Τι εννοείς; Κάθε σχολή έχει τις ιδιαιτερότητές της-εγώ γνωριζω κάποια πράγματα για την Κομοτηνή.
Νομίζω η ερωτηση μου είναι ξεκάθαρη😂 αν φοιτεις εκει κ εχεις πράγματα να μου πεις για το πως είναι εκει καλως
 

phoni

Νεοφερμένος

Η phoni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Ισως έχει πιο χαμηλή ζήτηση γιατί είναι μακρυά και έχει και πολύ κρύο!
Νομίζω η ερωτηση μου είναι ξεκάθαρη😂 αν φοιτεις εκει κ εχεις πράγματα να μου πεις για το πως είναι εκει καλως
Βρίσκεται ο αδερφός μου εκεί αυτή τη στιγμή. Φέτος έχουν βάλει 6 άτομα σε κάθε δωμάτιο, βασική δεν κάνουν (είναι τριτοετής).Αύριο περιμένουν την έξοδό τους! Στη σχολή χωράνε περίπου 900 άτομα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πιστεύω ότι το διδυμοτειχο ας πούμε ότι έχει πιο χαμηλή ζήτηση από την Κομοτηνή και τπ Ρέθυμνο. Τώρα με τη λογική μου το λέω αυτό μπορεί και να μην ισχύει
Ισως έχει πιο χαμηλή ζήτηση από την Κομοτηνή γιατί είναι μακρυά και κάνει πολύ κρύο. Απο την άλλη η Κομοτηνή είναι φοιτητούπολη και περνάνε καλά όταν βγαίνουν.
 

Dafney

Νεοφερμένος

Η Dafney αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Αστυφυλάκων. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα εγώ με το 10% από το 2022 κάνω κάτι αυτην την περίοδο διότι πρώτη φορά δηλώνω.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

Kostas_21

Νεοφερμένος

Ο Kostas_21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα εγώ με το 10% από το 2022 κάνω κάτι αυτην την περίοδο διότι πρώτη φορά δηλώνω.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Οχι ακομα. Όταν βγει η προκήρυξη της ΕΛ.ΑΣ. ( Αρχές 2024 λογικά) κανείς τα χαρτιά σου, δίνεις Π.Κ.Ε και πριν ανοίξει το μηχανογραφικο πας στο σχολείο σου να πάρεις κωδικό ώστε να υποβάλλεις μηχανογραφικο.
 

elenh33

Νεοφερμένος

Η elenh33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Εγώ πάντως για την Κομοτηνή έχω ακούσει τα χειρότερα σαν εγκατάστασεις
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εγώ πάντως για την Κομοτηνή έχω ακούσει τα χειρότερα σαν εγκατάστασεις
Οι καινούργιες θα είναι σίγουρα καλύτερες αφού τις έχουν φτιάξει τώρα
 

Aggelos2003

Νεοφερμένος

Ο Aggelos2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Ξερει κανενας τι παιζει με τι στολες και τι δινουν απο ζακετες κλπ;εχω ακουσει οτι επειδη γενικα τα δινουν μεγαλα τα νουμερα πολλοι αναγκαζονται να παρουν μετα την ορκομωσια αλλες στολες με δικα τους εξοδα απο εξω
 

marry.pp

Νεοφερμένος

Η marry.pp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Θα έχουμε άδειες για καμία εβδομάδα να επιστρέφουμε στα σπίτια μας τα Χριστούγεννα, Πάσχα?
 

Rozpanthiras

Νεοφερμένος

Η Rozpanthiras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Εκπαιδευτικής & Κοινωνικής Πολιτικής Μακεδονίας. Έχει γράψει 88 μηνύματα.

elenh33

Νεοφερμένος

Η elenh33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 77 μηνύματα.

phoni

Νεοφερμένος

Η phoni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
10.Το άρθρο 65 του π.δ. 352/1995 αντικαθίσταται ως εξής: «1. Στους δοκίμους χορηγούνται οι εξής άδειες : α. Άδεια εορτών Χριστουγέννων, από τη λήξη των πρωινών μαθημάτων της 22ης Δεκεμβρίου μέχρι και την 6η Ιανουαρίου.

β. Άδεια εορτών Πάσχα, από τη Μ. Πέμπτη μέχρι και την Τρίτη μέρα του Πάσχα.
 

Kostas_21

Νεοφερμένος

Ο Kostas_21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
10.Το άρθρο 65 του π.δ. 352/1995 αντικαθίσταται ως εξής: «1. Στους δοκίμους χορηγούνται οι εξής άδειες : α. Άδεια εορτών Χριστουγέννων, από τη λήξη των πρωινών μαθημάτων της 22ης Δεκεμβρίου μέχρι και την 6η Ιανουαρίου.

β. Άδεια εορτών Πάσχα, από τη Μ. Πέμπτη μέχρι και την Τρίτη μέρα του Πάσχα.
Σωστά τα λες φίλε μου! Απλά να προσθέσω πως αν κάποιος θέλει να διαβάσει το τελευταίο Π.Δ. για την σχολή Αστυφυλάκων είναι το 60/2021
 

Panagiwtis2003

Νεοφερμένος

Ο Panagiwtis2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Γυμναστική θα κάνουμε με τα δικά μας ρούχα ή κας χορηγεί η σχολή;
Γιατί στην λίστα αναφέρεις μόνο μια φόρμα,τίποτα για πχ φούτερ ζακέτες
 

valentina¡

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η valentina¡ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Β' λυκείου. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Γνωρίζει κανείς που έχει σχολές πυροσβεστών; ( σε ποιες περιοχές )
 

phoni

Νεοφερμένος

Η phoni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Γυμναστική θα κάνουμε με τα δικά μας ρούχα ή κας χορηγεί η σχολή;
Γιατί στην λίστα αναφέρεις μόνο μια φόρμα,τίποτα για πχ φούτερ ζακέτες
Θα κάνετε με δικά σας ρούχα με φόρμα γυμναστικής. Τώρα αν το πάνω μέρος είναι ζακέτα ή φούτερ, ότι σε βολεύει. Κάποια στιγμή δίνουν και μία φόρμα συνθετική από τη σχολή.
 

Kostas_21

Νεοφερμένος

Ο Kostas_21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top