Σχολή Αστυφυλάκων

Crisil

Νεοφερμένος

Η Crisil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Τα παιδιά των επαλ μπαίνουν πιο πάνω από του γελ;
 

ΤΑΓΜΑΤΆΡΧΗΣ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΤΑΓΜΑΤΆΡΧΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Χω
Τα παιδιά των επαλ μπαίνουν πιο πάνω από του γελ;
Χωριστές θέσεις έχουν
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Kai gw file…apo pou eisai?
Ξέρεις πόσα άτομα αγόρια είναι από Δ.Α Ρεθύμνου?
 

kar1

Νεοφερμένος

Ο kar1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Kai gw file…apo pou eisai?
Από Ρέθυμνο
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Χω
Χωριστές θέσεις έχουν
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Ξέρεις πόσα άτομα αγόρια είναι από Δ.Α Ρεθύμνου?
12 περάσαμε συνολικά
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Από Ρέθυμνο
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


12 περάσαμε συνολικά
Αλλά νομίζω είναι η μια η δυο γυναίκες
 

ΤΑΓΜΑΤΆΡΧΗΣ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΤΑΓΜΑΤΆΡΧΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Από Ρέθυμνο
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


12 περάσαμε συνολικά
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Αλλά νομίζω είναι η μια η δυο γυναίκες
Μονο ?
 

kar1

Νεοφερμένος

Ο kar1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.

marry.pp

Νεοφερμένος

Η marry.pp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Στα δωμάτια πόσα άτομα είναι?? Γίνεται να είναι και γυναίκες και άνδρες στο ίδιο δωμάτιο??
 

kar1

Νεοφερμένος

Ο kar1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.

Tzwrtzina!

Νεοφερμένος

Η Tzwrtzina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ο τελευταίος επιλαχών που τον καλέσανε τι θέση είχε ;
 

marry.pp

Νεοφερμένος

Η marry.pp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 54 μηνύματα.

παναγος

Νεοφερμένος

Ο παναγος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 36 μηνύματα.

Tzwrtzina!

Νεοφερμένος

Η Tzwrtzina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.

Fegor

Νεοφερμένος

Ο Fegor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Μ

Εγώ έχω 100 μόρια διάφορα και το Σεπτέμβρη ήμουν 32ος και πριν μια βδομάδα πήγα 12ος
Περίπου 25 άτομα έχουν παραιτηθεί. Τώρα πόσοι θα φύγουν ακόμα εξαρτάται απο το πόσο σκληρή θα είναι η βασική εκπαίδευση φέτος...έχει ενδιαφέρον να δούμε πως θα πάει σε Γρεβενά και Νάουσα που θα πάνε τα περισσότερα άτομα (500 απο τα 850) και ανοίγουν φέτος ξανά οπότε ίσως τους ζορίσουν έτσι λίγο παραπάνω.
 

παναγος

Νεοφερμένος

Ο παναγος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Περίπου 25 άτομα έχουν παραιτηθεί. Τώρα πόσοι θα φύγουν ακόμα εξαρτάται απο το πόσο σκληρή θα είναι η βασική εκπαίδευση φέτος...έχει ενδιαφέρον να δούμε πως θα πάει σε Γρεβενά και Νάουσα που θα πάνε τα περισσότερα άτομα (500 απο τα 850) και ανοίγουν φέτος ξανά οπότε ίσως τους ζορίσουν έτσι λίγο παραπάνω.
Είσαι σίγουρος ότι έχουν φύγει 25;
 

ΤΑΓΜΑΤΆΡΧΗΣ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΤΑΓΜΑΤΆΡΧΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Περίπου 25 άτομα έχουν παραιτηθεί. Τώρα πόσοι θα φύγουν ακόμα εξαρτάται απο το πόσο σκληρή θα είναι η βασική εκπαίδευση φέτος...έχει ενδιαφέρον να δούμε πως θα πάει σε Γρεβενά και Νάουσα που θα πάνε τα περισσότερα άτομα (500 απο τα 850) και ανοίγουν φέτος ξανά οπότε ίσως τους ζορίσουν έτσι λίγο παραπάνω.
Γρεβενά Νάουσα πάνε 322 άτομα και όχι 500 και θα περάσουν καλύτερα από τις άλλες σχολές
 

Aggelikiiii

Νεοφερμένος

Η Aggelikiiii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά, τα παιδιά που είναι 2τεις ή 3ετεις θα μπορούσαν να μου πουν αν στην σχολή της Κομοτηνής γενικα οι συνθήκες είναι κομπλε; Πχ εχει ζεστο νερο ή να αρχίζω να συνηθίζω το κρύο;
 

phoni

Νεοφερμένος

Η phoni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Έχει ζεστό νερό, απλά προσπαθείς να είσαι σύντομη. Φέτος θα είναι η πρώτη χρονιά που θα συνυπάρχουν πρωτοετείς, δευτεροετείς και τριτοετείς.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top