Σχολή Αστυφυλάκων

Dafney

Νεοφερμένος

Η Dafney αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Αστυφυλάκων. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Καλησπέρα,
Θα ήθελα να ρωτήσω να μου απαντήσει κάποιος που γνωρίζει.
1ον: Η επιλογή πόλης έχει να κάνει με τα μόρια που έγραψες στις πανελλαδικες;
Και 2ον: Οι εγκαταστάσεις τον χρόνο εκπαιδευσης πως είναι, απο άποψη καθαριότητας, θαλάμων;
 

kar1

Νεοφερμένος

Ο kar1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Καλησπέρα,
Θα ήθελα να ρωτήσω να μου απαντήσει κάποιος που γνωρίζει.
1ον: Η επιλογή πόλης έχει να κάνει με τα μόρια που έγραψες στις πανελλαδικες;
Και 2ον: Οι εγκαταστάσεις τον χρόνο εκπαιδευσης πως είναι, απο άποψη καθαριότητας, θαλάμων;
Τα κριτήρια για τη πόλη είναι η σειρά επιτυχίας που έχεις στη σχολή δηλαδή τα μόρια που έγραψες στη σχολή και αν είσαι κάποια ειδική κατηγορία πχ τρίτεκνος-πολύτεκνος
Η εκπαίδευση είναι χαλαρή όχι κάτι το δύσκολο και οι εγκαταστάσεις διαφέρουν από πόλη σε πόλη απ όσο ξέρω
 

DreamTheater

Νεοφερμένος

Ο DreamTheater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Μου έστειλαν σήμερα στο μειλ μου την λίστα με τα πράγματα και όλα τα είδη που θα χρειαστούμε.
 

kar1

Νεοφερμένος

Ο kar1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.

DreamTheater

Νεοφερμένος

Ο DreamTheater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.

Συνημμένα

  • ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ.doc
    45.5 KB · Εμφανίσεις: 164

vadilis12@

Νεοφερμένος

Ο vadilis12@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών και Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Αυτή είναι η λίστα με τα πράγματα. Επίσης, στα τδα Ρεθύμνου και Γρεβενών θα πάρουν μόνο άνδρες. Στις υπόλοιπες πόλεις θα είναι μεικτά.
Σε ποια πόλη ήρθε το mail ;
Γιατί Θεσσαλονίκη ακόμη τίποτε ούτε τηλέφωνο ούτε mail.
 

kar1

Νεοφερμένος

Ο kar1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.

giapar

Νεοφερμένος

Ο giapar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Στον Βόλο έστειλαν mail σήμερα το πρωί.
 

kar1

Νεοφερμένος

Ο kar1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Στη πρακτική μετά δηλώνουμε όποια πόλη θελουμε; Επίσης ποσά είναι τα χρήματα εκτός έδρας;
 

Marian23

Νεοφερμένος

Η Marian23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Από Χαλκίδα χτες μου έστειλαν mail για τα πράγματα και τα έγγραφα
 

Panagiwtis2003

Νεοφερμένος

Ο Panagiwtis2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Από την στιγμή που θα παρουσιαστούμε μέχρι την ορκομωσία, θα υπαρξει κάποια έξοδος ή θα βγούμε πρώτη φορά μετά την ορκομωσία;
 

phoni

Νεοφερμένος

Η phoni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Μετά την ορκωμοσία θα έχετε έξοδο, αλλά ένα ΣΚ ενδιάμεσα, πριν την ορκωμοσία θα έχετε επισκεπτήριο.
 

Aggelos2003

Νεοφερμένος

Ο Aggelos2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Μετά την ορκωμοσία θα έχετε έξοδο, αλλά ένα ΣΚ ενδιάμεσα, πριν την ορκωμοσία θα έχετε επισκεπτήριο.
Μετα την ορκομωσία πόσες μέρες εχουμε άδεια?και επισης παρακαλώ αν ξερεις τις παρασκευές τι ωΡα σας αφήνουν το μεσημερι για έξοδο?
 

phoni

Νεοφερμένος

Η phoni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Στην Κομοτηνή που βρίσκεται ο αδερφός μου, Παρασκευή πρωί ορκιστήκανε και Κυριακή βράδυ έπρεπε να είναι πίσω. Σε άλλες σχολές μπορεί να αφήνουν καμία μέρα παραπάνω. Ίσως να είναι και θέμα διοικητή. Τις Παρασκευές μετά το μεσημεριανό φαγητό μπορείς να βγεις, εκτός αν έχεις κάποια υπηρεσία.
 

Aggelos2003

Νεοφερμένος

Ο Aggelos2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Στην Κομοτηνή που βρίσκεται ο αδερφός μου, Παρασκευή πρωί ορκιστήκανε και Κυριακή βράδυ έπρεπε να είναι πίσω. Σε άλλες σχολές μπορεί να αφήνουν καμία μέρα παραπάνω. Ίσως να είναι και θέμα διοικητή. Τις Παρασκευές μετά το μεσημεριανό φαγητό μπορείς να βγεις, εκτός αν έχεις κάποια υπηρεσία.
Μετα απο ποσες μέρες ορκίστηκε αφου μπήκε?40?
 

phoni

Νεοφερμένος

Η phoni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Είχε μπει 10-10-21 και ορκίστηκε 05-11-21.
 

Μέτα2005

Νεοφερμένος

Η Μέτα2005 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Το κιν κατά τη διάρκεια της βασικής εκπαιδευσης επιτρέπεται??
 

phoni

Νεοφερμένος

Η phoni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Κανονικά, τις μεσημεριανές ώρες και τις βραδυνές πριν τον ύπνο.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δεν θυμάμαι αν επιτρέπεται επίσημα αυτές τις ώρες, πάντως εμείς επικοινωνούμε με τον αδερφό μου και με μηνύματα ακόμη κι αν έχει υπηρεσία!
 

Arianara S3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Arianara S3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αστυφυλάκων. Έχει γράψει 377 μηνύματα.

kar1

Νεοφερμένος

Ο kar1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Ποια σχολή θα βάλετε πρώτη εσείς; Εγώ είμαι ανάμεσα Ρέθυμνο και Κομοτηνή τι προτείνεται
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top