Σχολή Αστυφυλάκων

giapar

Νεοφερμένος

Ο giapar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.

παναγος

Νεοφερμένος

Ο παναγος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Όχι δεν κάνεις κάποια ενέργεια εσύ απλά σε καλούν από το τμήμα άμα είσαι επόμενος επιλαχών/ούσα . Πάντως ξερω και από γενική σειρά και απο ειδικές κατηγορίες έχουν φύγει αρκετοί


Ναι
Τι θέση είσαι ξέρεις;;
 

παναγος

Νεοφερμένος

Ο παναγος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Άρα έχουν καλέσει όλους τους επιλαχόντες μέχρις στιγμής
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ξέρεις μέχρι ποιο νούμερο έχουν καλέσει;;
 

Aggelos2003

Νεοφερμένος

Ο Aggelos2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Παιδια με καλεσαν και μου ειπαν οτι 5 νεομβρη μπαινουμε…το προβλημα ειναι οτι θα δηλωσουμε πολη 3 τ μηνα και πως μας εχουν καταταξει ηδη στην πολη που θα παμε…Με λιγα λογια ειναι τελειως τυπικο αυτο που θα δηλωσουμε και δν εχει σημασια γτ μας εχουν τοποθετησει ηδη
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ξερει κανεις με τα κινητα αν επιτρεπονται απτην πρωτη μερα που θα μπουμε;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εννοω για σμαρτφοουν
 

elenh33

Νεοφερμένος

Η elenh33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Επιτρέπονται είπαμε θα το έχεις στον θάλαμο και όταν θα έχεις ελεύθερη ώρα θα το χρησιμοποιεις
 

DreamTheater

Νεοφερμένος

Ο DreamTheater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Παιδια με καλεσαν και μου ειπαν οτι 5 νεομβρη μπαινουμε…το προβλημα ειναι οτι θα δηλωσουμε πολη 3 τ μηνα και πως μας εχουν καταταξει ηδη στην πολη που θα παμε…Με λιγα λογια ειναι τελειως τυπικο αυτο που θα δηλωσουμε και δν εχει σημασια γτ μας εχουν τοποθετησει ηδη
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ξερει κανεις με τα κινητα αν επιτρεπονται απτην πρωτη μερα που θα μπουμε;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εννοω για σμαρτφοουν
Και εμένα με τηλεφώνησαν σήμερα, αλλά μου είπαν ότι θα με καλέσουν ξανά νωρίτερα από τις 3/11 για δήλωση πόλεων. Δηλαδή ακόμα και κάποιος που έχει καλή σειρά ή είναι ειδική κατηγορία δεν έχει το δικαίωμα να δηλώσει στην πόλη που θέλει;
 

Aggelos2003

Νεοφερμένος

Ο Aggelos2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Επιτρέπονται είπαμε θα το έχεις στον θάλαμο και όταν θα έχεις ελεύθερη ώρα θα το χρησιμοποιεις
Nai epeidh egw hmoun sto polemiko naftiko kai efyga mas afhnan mono kinhta me koumpia gi afto lew…esy to ksereis apo proswpikh empeiria?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Και εμένα με τηλεφώνησαν σήμερα, αλλά μου είπαν ότι θα με καλέσουν ξανά νωρίτερα από τις 3/11 για δήλωση πόλεων. Δηλαδή ακόμα και κάποιος που έχει καλή σειρά ή είναι ειδική κατηγορία δεν έχει το δικαίωμα να δηλώσει στην πόλη που θέλει;
Φιλε δεν εχω ιδεα…εγω ειμαι ειδικη κατηγορια πολυτεκνος και εχω πολυ καλη σειρα εισαγωγης 155….Δεν ξερω τι θα γινει….εσενα σου ειπαν θα δηλωσεις 3 του μηνα η πιο νωρις;…Εμενα μου ειπαν απλα οτι θα παω στο τμημα στις 3
 

DreamTheater

Νεοφερμένος

Ο DreamTheater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Nai epeidh egw hmoun sto polemiko naftiko kai efyga mas afhnan mono kinhta me koumpia gi afto lew…esy to ksereis apo proswpikh empeiria?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Φιλε δεν εχω ιδεα…εγω ειμαι ειδικη κατηγορια πολυτεκνος και εχω πολυ καλη σειρα εισαγωγης 155….Δεν ξερω τι θα γινει….εσενα σου ειπαν θα δηλωσεις 3 του μηνα η πιο νωρις;…Εμενα μου ειπαν απλα οτι θα παω στο τμημα στις 3
Μου είπαν απλά να πάω στις 26 ή 27 να βάλω κάτι υπογραφές και ότι μέχρι τότε θα με καλέσουν για δήλωση πόλεων και είμαι ειδική κατηγορία
 

Μέτα2005

Νεοφερμένος

Η Μέτα2005 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Τη λίστα με τα πράγματα πότε θα μας τι στείλουν?Έχει ερθει σε κανέναν?
 

Μέτα2005

Νεοφερμένος

Η Μέτα2005 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Μου είπαν απλά να πάω στις 26 ή 27 να βάλω κάτι υπογραφές και ότι μέχρι τότε θα με καλέσουν για δήλωση πόλεων και είμαι ειδική κατηγορία
Σου είπαν κ τιποτα για τη λίστα με τα πραγματα που πρεπει να αγοράσεις?
 

marry.pp

Νεοφερμένος

Η marry.pp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Και μένα το ίδιο μου είπαν...τα έξοδα για να πάμε τα πληρώνουν αυτοί?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Και μετά πως θα πληρωνόμαστε κάθε μήνα ?? Μόλις μπούμε θα μας μπουν τα λεφτά?
 
Τελευταία επεξεργασία:

elenh33

Νεοφερμένος

Η elenh33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Και μένα το ίδιο μου είπαν...τα έξοδα για να πάμε τα πληρώνουν αυτοί?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Και μετά πως θα πληρωνόμαστε κάθε μήνα ?? Μόλις μπούμε θα μας μπουν τα λεφτά?
Όχι ρε παιδιά στον μήνα μετά την ορκομωσία
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Όχι ρε παιδιά στον μήνα μετά την ορκομωσία
Πρέπει να έχεις αντίγραφο του τραπεζικού σου λογαριασμού στον οποίο το όνομα σου πρέπει να είναι πρώτο
 

Marian23

Νεοφερμένος

Η Marian23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.

Petran06

Νεοφερμένος

Ο Petran06 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλημέρα. Σε αναμονή και εγώ. Άντε να δούμε!

Έχω μια απορία εάν γνωρίζει κάποιος. Εχθές περπατούσα και ήταν σταματημένες μηχανές Δίας και έλεγαν ότι άνοιξαν κάρτα στον τάδε. Τι εννοούσαν;
Τελικα γνωριζει καποιος που ειναι ηδη στο σωμα τι ακριβως σημαινει αυτη η εκφραση; Εχω μεινει με την απορια..
 

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Τελικα γνωριζει καποιος που ειναι ηδη στο σωμα τι ακριβως σημαινει αυτη η εκφραση; Εχω μεινει με την απορια..
Στο κέντρο του 100 αναφέρετε.
Αν κάποιος πάρει τηλέφωνο και καταγγείλει κάτι λένε στο κέντρο ότι άνοιξαν κάρτα για το τάδε περιστατικό
 

giapar

Νεοφερμένος

Ο giapar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Καλησπέρα. Γνωρίζει κάποιος πόσα άτομα φύγανε απο την Αξιωματικών ?
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top