Σχολή Αστυφυλάκων

tasos7

Νεοφερμένος

Ο tasos7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Re παιδιά ξέρει κανείς με σιγουριά ποτέ θα μπούμε η πρωτοετής
 

kar1

Νεοφερμένος

Ο kar1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.

marry.pp

Νεοφερμένος

Η marry.pp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Έχουν ενημερωσει τους επιλαχόντες η ακόμα?
 

marry.pp

Νεοφερμένος

Η marry.pp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά δεν είχα περάσει για 20 μόρια και με πήραν από το τμήμα την προηγούμενη εβδομάδα και μου είπαν ότι πέρασα. Πήγα όλα καλά έδωσα τα αποτυπώματα και τα χαρτιά που ήθελαν αλλά δεν δήλωσα σε ποια σχολή θέλω να περάσω ούτε τι πρέπει να έχω μαζί μου ξέρει κανείς τι γίνεται???

Πώς έγινε η διαδικασία σε εσάς?
 

kar1

Νεοφερμένος

Ο kar1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά δεν είχα περάσει για 20 μόρια και με πήραν από το τμήμα την προηγούμενη εβδομάδα και μου είπαν ότι πέρασα. Πήγα όλα καλά έδωσα τα αποτυπώματα και τα χαρτιά που ήθελαν αλλά δεν δήλωσα σε ποια σχολή θέλω να περάσω ούτε τι πρέπει να έχω μαζί μου ξέρει κανείς τι γίνεται???

Πώς έγινε η διαδικασία σε εσάς?
εγω πηγα 1 σεπτεμβριου και ναι δεν δηλωσα ουτε γω σχολη ουτε τπτ αλλο μονο αποτυπωματα και κτ υπευθυνες δηλωσεις ζητησαν... γι αυτα θα μας καλεσουν πιστευω την αλλη βδομαδα.. αντε το πολυ την παραλλη για πιο μετα δεν το βλεπω
 

marry.pp

Νεοφερμένος

Η marry.pp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Ξέρει κάποιος και όλας τι πρέπει να έχουν οι αστυφύλακες από ρούχα, παπούτσια κτλπ έχετε μάθει?
 

Petran06

Νεοφερμένος

Ο Petran06 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλημέρα. Σε αναμονή και εγώ. Άντε να δούμε!

Έχω μια απορία εάν γνωρίζει κάποιος. Εχθές περπατούσα και ήταν σταματημένες μηχανές Δίας και έλεγαν ότι άνοιξαν κάρτα στον τάδε. Τι εννοούσαν;
 

arismma

Νεοφερμένος

Ο arismma αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Είσαι σίγουρος;; πώς το γνωρίζεις γιατί δεν έχουμε ενημερωθεί για κάτι;
 

marry.pp

Νεοφερμένος

Η marry.pp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Διάβασα κάπου ότι υπάρχει μάθημα αγγλικών στην σχολή αληθεύει?
 

stelakos

Νεοφερμένος

Ο stelakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.

ΤΑΓΜΑΤΆΡΧΗΣ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΤΑΓΜΑΤΆΡΧΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 188 μηνύματα.

Marian23

Νεοφερμένος

Η Marian23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Παιδιά να ρωτήσω, από την μέρα παρουσίασης μέχρι την ορκωμοσία υπαρχει επισκεπτήριο;
 

giapar

Νεοφερμένος

Ο giapar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Καλημέρα. Γνωρίζει κάποιος αν παρουσιάστηκαν όλοι στην Αξιωματικών αστυνομίας ή αν έχει φύγει κάποιος?
 

kar1

Νεοφερμένος

Ο kar1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top