Σχολή Αστυφυλάκων

arismma

Νεοφερμένος

Ο arismma αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Να ρωτήσω και κάτι ακόμα ξέρουμε αν θα λειτουργήσουν οι σχολές σε Γρεβενα και ναουσα φέτος;
 

arismma

Νεοφερμένος

Ο arismma αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Ευχαριστώ για την απάντηση!!
 

tasos7

Νεοφερμένος

Ο tasos7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Γνωριζετε τον μισθό που περνούν οι δόκιμοι αστυφύλακες κατά τη θεωρητική και πρακτική εκπαίδευση;;
 

5070

Νεοφερμένος

Ο 5070 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Θεωριτικη 305 ευρώ και στην πρακτική περίπου 550 ευρώ
 
Τελευταία επεξεργασία:

ScarletFox

Νεοφερμένος

Η ScarletFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Με 16.050 μορια που συγκεντρωσα φετος, εχω ελπιδες να εισαχθω στη σχολη μεσω του 10%; Με εκοψαν στο ΑΤ της περιοχης μου κατα τα διαδικαστικα και θελω να προσπαθησω παλι.
 

elenh33

Νεοφερμένος

Η elenh33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 77 μηνύματα.

ScarletFox

Νεοφερμένος

Η ScarletFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 29 μηνύματα.

elenh33

Νεοφερμένος

Η elenh33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Εξαρ
Με εβγαλαν κατω απο 1.63, που κανονικα ειμαι!
Εξαρτάται απο τον αριθμό των εισακτέων αλλά θεωρώ είσαι άνετη.Τώρα όσο αναφορά το ύψος δεν ξέρω ποιος σου λέει ότι δεν θα σε κόψουν και του χρόνου ;Αν είσαι απόλυτα σίγουρη καντο από άποψη μορίων είσαι μια χαρά το κομμάτι του ύψους δεν γνωρίζω
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εξαρ
Εξαρτάται απο τον αριθμό των εισακτέων αλλά θεωρώ είσαι άνετη.Τώρα όσο αναφορά το ύψος δεν ξέρω ποιος σου λέει ότι δεν θα σε κόψουν και του χρόνου ;Αν είσαι απόλυτα σίγουρη καντο από άποψη μορίων είσαι μια χαρά το κομμάτι του ύψους δεν γνωρίζω
Νομίζω μπορείς να πας και δικαστικά χωρίς να είμαι σιγουρη
 

ScarletFox

Νεοφερμένος

Η ScarletFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Εξαρ
Εξαρτάται απο τον αριθμό των εισακτέων αλλά θεωρώ είσαι άνετη.Τώρα όσο αναφορά το ύψος δεν ξέρω ποιος σου λέει ότι δεν θα σε κόψουν και του χρόνου ;Αν είσαι απόλυτα σίγουρη καντο από άποψη μορίων είσαι μια χαρά το κομμάτι του ύψους δεν γνωρίζω
Η αληθεια ειναι πως φετος επιβεβαιωθηκα οτι ο τροπος υπολογισμου του αναστηματος στα κατα τοπους τμηματα, ειναι κυριολεκτικα για τα πανηγυρια. Προσπαθησα 4 φορες, και υπηρχαν σημαντικες κι αναιτιες αποκλισεις. Τη μια φορα με εβγαζαν 1.57(!), την αλλη 1.62, την παρ’αλλη 1.60.
 

elenh33

Νεοφερμένος

Η elenh33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Η αληθεια ειναι πως φετος επιβεβαιωθηκα οτι ο τροπος υπολογισμου του αναστηματος στα κατα τοπους τμηματα, ειναι κυριολεκτικα για τα πανηγυρια. Προσπαθησα 4 φορες, και υπηρχαν σημαντικες κι αναιτιες αποκλισεις. Τη μια φορα με εβγαζαν 1.57(!), την αλλη 1.62, την παρ’αλλη 1.60.
Εσυ ποσό σε βγάζεις
 

elenh33

Νεοφερμένος

Η elenh33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Ειλικρινά δεν ξέρω τι να σου πω σε αυτό ….πρέπει να έχεις μεγάλη σιγουριά έχει σημασία και το μέτρο που σε μετράνε κγω στο σπίτι με έβγαζα 168 και στα αθλήματα με βγάλανε 1.65…σιγουρέψου πριν κανείς κάτι…καλή επιτυχία πάντως
 

WindOfChange

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο WindOfChange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 157 μηνύματα.
Η αληθεια ειναι πως φετος επιβεβαιωθηκα οτι ο τροπος υπολογισμου του αναστηματος στα κατα τοπους τμηματα, ειναι κυριολεκτικα για τα πανηγυρια. Προσπαθησα 4 φορες, και υπηρχαν σημαντικες κι αναιτιες αποκλισεις. Τη μια φορα με εβγαζαν 1.57(!), την αλλη 1.62, την παρ’αλλη 1.60.
Γενικά οι μετρήσεις είναι ότι να ναι πολλούς τους έβγαζαν παραπάνω και άλλους λιγότερο από το κανονικό ύψος τους
 

ScarletFox

Νεοφερμένος

Η ScarletFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Ειλικρινά δεν ξέρω τι να σου πω σε αυτό ….πρέπει να έχεις μεγάλη σιγουριά έχει σημασία και το μέτρο που σε μετράνε κγω στο σπίτι με έβγαζα 168 και στα αθλήματα με βγάλανε 1.65…σιγουρέψου πριν κανείς κάτι…καλή επιτυχία πάντως
Σ’ευχαριστω πολυ! Μακαρι να βρω ακρη.
 

Chris10

Νεοφερμένος

Ο Chris10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλησπέρα.Είμαι γεννημένος 12/2/1998 μπορώ να συμμετέχω στις πανελλήνιες το 2024 για την σχολή αστυφυλάκων ;;;Δεν έχω ξεπεράσει το 26 έτος ηλικίας αλλά με έχει μπερδέψει αυτό μπορεί κάποιος που γνωρίζει σίγουρα να με κατατοπίσει!Ευχαριστω εκ των προτέρων!
 

WindOfChange

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο WindOfChange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 157 μηνύματα.
Καλησπέρα.Είμαι γεννημένος 12/2/1998 μπορώ να συμμετέχω στις πανελλήνιες το 2024 για την σχολή αστυφυλάκων ;;;Δεν έχω ξεπεράσει το 26 έτος ηλικίας αλλά με έχει μπερδέψει αυτό μπορεί κάποιος που γνωρίζει σίγουρα να με κατατοπίσει!Ευχαριστω εκ των προτέρων!
Θεωρητικά ναι αλλά φέτος η προκήρυξη για κάποιο λόγο έλεγε ότι μπορούσαν να συμμετάσχουν μόνοι όσοι είναι γεννηθείς από 1-1-1998 και μεταγενέστερα. Δηλαδή πιθανόν του χρόνου να το βάλουν 1999
 

Chris10

Νεοφερμένος

Ο Chris10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Θεωρητικά ναι αλλά φέτος η προκήρυξη για κάποιο λόγο έλεγε ότι μπορούσαν να συμμετάσχουν μόνοι όσοι είναι γεννηθείς από 1-1-1998 και μεταγενέστερα. Δηλαδή πιθανόν του χρόνου να το βάλουν 1999
Επειδή στις αντίστοιχες προκηρύξεις πανελληνίων για την πυροσβέστικη και το λιμενικό έλεγε 1997 σύμφωνα με το όριο ηλικίας στην αστυνομία ενώ ισχύει το ίδιο είχαν 1998.Τι συμβαίνει δεν μπορώ να καταλάβω.Πως θα μπορούσα να έχω μια σίγουρη πληροφόρηση ξέρει κάποιος ;
 

Eleftheria2

Νεοφερμένος

Η Eleftheria2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Επειδή στις αντίστοιχες προκηρύξεις πανελληνίων για την πυροσβέστικη και το λιμενικό έλεγε 1997 σύμφωνα με το όριο ηλικίας στην αστυνομία ενώ ισχύει το ίδιο είχαν 1998.Τι συμβαίνει δεν μπορώ να καταλάβω.Πως θα μπορούσα να έχω μια σίγουρη πληροφόρηση ξέρει κάποιος ;
Εγώ απ' ότι έχω καταλάβει δεν πρέπει να έχεις κλείσει τα 26. Εσύ το 2024 θα τα κλείσεις που σημαίνει ότι πιθανόν να μην μπορείς να δώσεις. Καλύτερα πάρε τηλέφωνο να ρωτήσεις.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top