Σχολή Αστυφυλάκων

panex

Νεοφερμένος

Ο panex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Πότε θα κάνουμε εγγραφή στην σχολή και πότε θα μας καλέσουν περίπου στο αστυνομικό τμήμα ξέρετε μήπως?
 

Kostas1908

Νεοφερμένος

Ο Kostas1908 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Για 170 μόρια ποσά περίπου άτομα θεωρείτε πρέπει να φύγουν ;
 

aggorf

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο aggorf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Θράκης. Έχει γράψει 247 μηνύματα.
Αξιζει ρε μαγκες η αστυφυλάκων? Πέρασα και ειμαι πολυ ευτυχισμένος!
Ρε φίλε χωρίς παρεξήγηση αλλά έδωσες πανελλήνιες, τη δήλωσες στο μηχανογραφικό, πέρασες και τώρα ρωτάς αν αξίζει? Δηλαδή άμα σου πουν ότι δεν αξίζει τι θα κάνεις ακριβώς?
 

Ellielour1

Νεοφερμένος

Η Ellielour1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 16 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Γεια σας ! Ειμαι καβουρια εδω και εχω 2 αποριες, οι αστυνομικοι μετα την σχολη εχουν καποιο ελευθερο χρονο να κανουν κανενα χομπι το σκ; Και δευτεροβ εγω θελω να οαω στην σχολη αξιωματικων αλλα λενε οτι μονο σε γραφειο ειναι και γω θα προτημουσα μαχηνη δουλεια
 

marry.pp

Νεοφερμένος

Η marry.pp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
με 12290 βάση για πολύτεκνους υπολόγιζε 1-3 άτομα να εγκαταλήψουν ,το οποίο δεν είναι απίθανο με 70 θέσεις αποκλειστικά για πολύτεκνους
Ευχαριστώ αλλά δεν ελπίζω γιατί είμαι άτυχος όλη την χρονιά
 

giannisnik

Νεοφερμένος

Ο giannisnik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.

Ρε φίλε χωρίς παρεξήγηση αλλά έδωσες πανελλήνιες, τη δήλωσες στο μηχανογραφικό, πέρασες και τώρα ρωτάς αν αξίζει? Δηλαδή άμα σου πουν ότι δεν αξίζει τι θα κάνεις ακριβώς?
δεν κατάλαβες μαλλον. Εδω μοιραζόμαστε εμπειρίες και γνωσεις . Εγω αξιζει δεν αξίζει εκει θέλω να ειμαι. Ωστόσο δεν το θεωρώ λάθος να παίρνω γνωμες απο δοκιμους...
 

fanisss

Νεοφερμένος

Ο fanisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Παιδιά με 400 μόρια διαφορά έχω καμία πιθανότητα ως επιλαχών πολύτεκνος;
 

braveheart16

Νεοφερμένος

Ο braveheart16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα, εχω περάσει στην σχολή πυροσβεστών σε καλή σειρά (19ος) και ήταν η τριτη μου επιλογή μετά από αξιωματικών αστυνομίας την οποία έχασα για 20 μόρια (για αστυνομία ειχα 18.050). Εχω ελπίδες για επιλαχών; Αν βγουν οι πίνακες πως θα το μάθω;
 

kyriakos2005

Νεοφερμένος

Ο kyriakos2005 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Αστυφυλάκων. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Ε λογικά είσαι 1ος-2ος επιλαχών αρα υπάρχουν σοβαρές πιθανότητες.Όσον αφορά τους πίνακες θα βγούν Σεπτέμβρη αν δεν κάνω λάθος.Επίσης σκέψου σοβαρά να τελειώσεις την σχολή και να ξανα δώσεις με βάση πυροσβεστών (15.850 φέτος για αξιωματικών πυροσβεστικής),επιπλέον το 10% είναι εξίσου καλή επιλογή..Όπως και να έχει καλή σταδιοδρομία να έχεις .
 

elenh33

Νεοφερμένος

Η elenh33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Λίγοι φεύγουν από σχολή αξιωματικών
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Διαφορετικά κάτσε πυροσβεστών Καο κανε ένα 10% μετά νομίζω θα σαι μέσα
 
Τελευταία επεξεργασία:

WindOfChange

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο WindOfChange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 157 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα, εχω περάσει στην σχολή πυροσβεστών σε καλή σειρά (19ος) και ήταν η τριτη μου επιλογή μετά από αξιωματικών αστυνομίας την οποία έχασα για 20 μόρια (για αστυνομία ειχα 18.050). Εχω ελπίδες για επιλαχών; Αν βγουν οι πίνακες πως θα το μάθω;
10% και παρακαλάς να πάρει πολλούς του χρόνου
 

Aggelos2003

Νεοφερμένος

Ο Aggelos2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Εχουν καλεσει κανεναν απτο τμημα;επισης εχω σειρα επιτυχιας 152 και ειδικη κατηγορια πολυτεκνος;παιζει ρολο;
 

vbvbvbv

Νεοφερμένος

Η vbvbvbv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.

Aggelos2003

Νεοφερμένος

Ο Aggelos2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Τοσο αργα;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Και ποτε θα δηλωσουμε πολεις;
 

Crisil

Νεοφερμένος

Η Crisil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.

vbvbvbv

Νεοφερμένος

Η vbvbvbv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Τοσο αργα;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Και ποτε θα δηλωσουμε πολεις;
εμας τοτε μας ειχαν καλεσει αρχες σεπτεμρβη και τοτε δηλωσαμε και πόλεις. Δεν αργουν μετα να βγουν
 

Arianara S3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Arianara S3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αστυφυλάκων. Έχει γράψει 383 μηνύματα.
Ειπαμε παιδια. Υπομονη! Εχετε καιρο μπροστα σας μεχρι να σας καλεσουν. Απολαυστε τωρα το καλοκαιρι που εχει απομεινει. Θα δειτε απο την πρωτη σας μερα ως δοκιμοι οτι το Σωμα ειναι της υπομονης σε ολα του.
 

Panagiwtis2003

Νεοφερμένος

Ο Panagiwtis2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Καλησπέρα,εκτός από την σειρά επιτυχίας,πολύτεκνους,τρίτεκνους υπάρχει άλλο κριτήριο για την επιλογή πόλης;
 

5070

Νεοφερμένος

Ο 5070 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Που κάνουμε αίτηση για να δούμε την σειρά των επιλλαχωντων;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top