Σχολή Αστυφυλάκων

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.

kontiki

Νεοφερμένος

Ο kontiki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.

Dannymanic

Νεοφερμένος

Ο Dannymanic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Σε λίγες μέρες θα σας καλέσουν στο αστυνομικό τμήμα που καταθέσατε τα χαρτιά σας. Αποτυπώματα, φωτογραφίες και θα βάλετε τις 5 σχολές την μια πίσω από την άλλη ανάλογα με την προτίμηση σας. Προηγούνται ειδικές κατηγορίες και όσοι τερμάτισαν ψηλά. Υπάρχει το site της ελας που φαίνονται οι σχολές. Μην ρωτάτε οτι να ναι...
 

tasos7

Νεοφερμένος

Ο tasos7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Γνωρίζετε ποιο μήνα θα παρουσιαστουμε, υπάρχει περίπτωση τον Γενάρη όπως πέρυσι;
 

Dannymanic

Νεοφερμένος

Ο Dannymanic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Οκτώβριο όπως όλες οι σχολές. Το πέρσι ήταν ειδική περίπτωση λόγω ειδικών φρουρών.
 

ilias_21

Νεοφερμένος

Ο ilias_21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πυροσβεστών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Ρε παιδιά ρωτάει ένας φίλος με τους επιλαχόντες τι γίνεται μέχρι πότε τους καλούν και πάνω κάτω πόσα άτομα καλούν κάθε χρόνο;
 

Dannymanic

Νεοφερμένος

Ο Dannymanic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Μετά την πρώτη μέρα κατάταξης οπότε είναι αυτή και για τις επόμενες τριάντα μέρες οποίος φεύγει-εγκαταλείπει, αναπληρώνεται από τους επιλαχοντες. Μετά τις 30 μέρες όσοι και να φύγουν δεν αναπληρωνονται. Αστυνομική διάταξη-κανονισμός Σχολών.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Έτσι λοιπόν καλούν ελάχιστους επιλαχοντες, συνήθως μονός αριθμός. Ούτως ή άλλως από την αστυνομία εγκαταλειπουν ελάχιστοι. Σε αντίθεση με τον Στρατό που φεύγουν πολλοί για αυτό καλεί επιλαχοντες έως 30.12 του πρώτου έτους κατάταξης. Πέρσι η ΣΜΥ σώματα κάλεσε έως νούμερο 35 επιλαχοντα στις 30.12.22
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Έτσι λοιπόν καλούν ελάχιστους επιλαχοντες, συνήθως μονός αριθμός. Ούτως ή άλλως από την αστυνομία εγκαταλειπουν ελάχιστοι. Σε αντίθεση με τον Στρατό που φεύγουν πολλοί για αυτό καλεί επιλαχοντες έως 30.12 του πρώτου έτους κατάταξης. Πέρσι η ΣΜΥ σώματα κάλεσε έως νούμερο 35 επιλαχοντα στις 30.12.22
 
Τελευταία επεξεργασία:

5070

Νεοφερμένος

Ο 5070 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Πώς ξέρει κάποιος αν είναι επιλαχών;
 

ilias_21

Νεοφερμένος

Ο ilias_21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πυροσβεστών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.

5070

Νεοφερμένος

Ο 5070 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

ilias_21

Νεοφερμένος

Ο ilias_21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πυροσβεστών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

14140
Εφόσον παραιτηθεί κάποιος και είσαι στην επόμενη θέση ως επιλαχών θα σε καλέσουν...μπορείς να μάθεις τι σειρά είσαι στο υπουργείο προστασίας πολίτη σε κανένα μήνα που θα έχουν βγει οι καταστάσεις
 

5070

Νεοφερμένος

Ο 5070 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Εφόσον παραιτηθεί κάποιος και είσαι στην επόμενη θέση ως επιλαχών θα σε καλέσουν...μπορείς να μάθεις τι σειρά είσαι στο υπουργείο προστασίας πολίτη σε κανένα μήνα που θα έχουν βγει οι καταστάσεις
Ευχαριστώ πολύ
 

ΤΑΓΜΑΤΆΡΧΗΣ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΤΑΓΜΑΤΆΡΧΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 188 μηνύματα.

ilias_21

Νεοφερμένος

Ο ilias_21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πυροσβεστών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Ανάλογα τη χρονιά είναι έχουν καλέσει άτομα και με μεγαλύτερη διαφορά
 

marry.pp

Νεοφερμένος

Η marry.pp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Εγώ που είμαι πολύτεκνος και έγραψα 12.200 θα έχω υψηλή θέση για επιλαχών?
 

WindOfChange

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο WindOfChange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 157 μηνύματα.

kyriakos2005

Νεοφερμένος

Ο kyriakos2005 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Αστυφυλάκων. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Εγώ που είμαι πολύτεκνος και έγραψα 12.200 θα έχω υψηλή θέση για επιλαχών?
με 12290 βάση για πολύτεκνους υπολόγιζε 1-3 άτομα να εγκαταλήψουν ,το οποίο δεν είναι απίθανο με 70 θέσεις αποκλειστικά για πολύτεκνους
 

giannisnik

Νεοφερμένος

Ο giannisnik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Αξιζει ρε μαγκες η αστυφυλάκων? Πέρασα και ειμαι πολυ ευτυχισμένος!
 

WindOfChange

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο WindOfChange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 157 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top