Σχολή Αστυφυλάκων

Kleanth

Νεοφερμένος

Ο Kleanth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 22 μηνύματα.

ΦΩΚΙΩΝ

Νεοφερμένος

Η ΦΩΚΙΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών και Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Με 13.800 στην κατηγορία πολυτέκνων υπάρχει ελπίδα;
 

ΦΩΚΙΩΝ

Νεοφερμένος

Η ΦΩΚΙΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών και Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Ξέρουμε πόσους πολύτεκνους θα πάρουνε φέτος;
Και μια εκτίμηση για τη βάση;
Ευχαριστώ!
 

WindOfChange

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο WindOfChange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 157 μηνύματα.

braveheart16

Νεοφερμένος

Ο braveheart16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Πιστεύετε με 18.060 μόρια για αξιωματικών είναι καλά για φέτος;
 

ΦΩΚΙΩΝ

Νεοφερμένος

Η ΦΩΚΙΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών και Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Καλησπέρα.
Υπάρχουν παιδιά που περασαν πέρυσι στην κατηγορία πολυτέκνων να μου πουν με πόσα μόρια μπήκαν;
Ευχαριστώ όποιος μου απάντησή.
 

WindOfChange

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο WindOfChange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 157 μηνύματα.
Πιστεύετε με 18.060 μόρια για αξιωματικών είναι καλά για φέτος;
Μάλλον είναι οκ
Καλησπέρα.
Υπάρχουν παιδιά που περασαν πέρυσι στην κατηγορία πολυτέκνων να μου πουν με πόσα μόρια μπήκαν;
Ευχαριστώ όποιος μου απάντησή.
12.460 ήταν η βάση τους
 

Marian23

Νεοφερμένος

Η Marian23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Ταγματάρχη τι λες με 15.360 Γενική Σειρά μπαίνω αστυφυλακων. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

ilias_21

Νεοφερμένος

Ο ilias_21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πυροσβεστών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Ταγματάρχη ρίξε μια πρόβλεψη για αστυφυλάκων γενική σειρά
 

ΦΩΚΙΩΝ

Νεοφερμένος

Η ΦΩΚΙΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών και Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Με 13.800 στην κατηγορία πολυτέκνων υπάρχει ελπίδα;
 

ΦΩΚΙΩΝ

Νεοφερμένος

Η ΦΩΚΙΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών και Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Πόσα ατομα θα πάρουν φέτος;
Πολυτεκνους;
 

Στέλλαα

Νεοφερμένος

Η Στέλλαα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Πολλοί λένε ότι η αστυφυλάκων θα ανεβεί παρόλο που ζητάνε περισσότερα άτομα φέτος υπάρχει τέτοια περίπτωση ;
 

MIKEDEPI

Νεοφερμένος

Η MIKEDEPI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Τριτεκνία, 13110 μόρια υπάρχει πιθανότητα ;
 

ΤΑΓΜΑΤΆΡΧΗΣ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΤΑΓΜΑΤΆΡΧΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Τριτεκνία, 13110 μόρια υπάρχει πιθανότητα ;
Τόσο χαμηλά δύσκολο
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πολλοί λένε ότι η αστυφυλάκων θα ανεβεί παρόλο που ζητάνε περισσότερα άτομα φέτος υπάρχει τέτοια περίπτωση ;
Όλα είναι πιθανά, φέτος έγραψαν καλα σε όλα τα πεδία που έχει Αστυνομία
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top