Σχολή Αστυφυλάκων

WindOfChange

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο WindOfChange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 157 μηνύματα.

ΤΑΓΜΑΤΆΡΧΗΣ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΤΑΓΜΑΤΆΡΧΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 188 μηνύματα.

WindOfChange

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο WindOfChange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 157 μηνύματα.

kyriakos2005

Νεοφερμένος

Ο kyriakos2005 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Αστυφυλάκων. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
παιδιά αν κάποιος έχει απορρίψει την αστύφυλακων(ενώ πέρασε δεν πήγε) επείδη στόχευε Αξιωματικών έχει το δικαίωμα να ξανα εισαχθεί αστυφυλάκων;
 

WindOfChange

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο WindOfChange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 157 μηνύματα.
παιδιά αν κάποιος έχει απορρίψει την αστύφυλακων(ενώ πέρασε δεν πήγε) επείδη στόχευε Αξιωματικών έχει το δικαίωμα να ξανα εισαχθεί αστυφυλάκων;
Με 10% μόνο. Παίρνουν συγκεκριμένα άτομα κάθε χρόνο
 

kyriakos2005

Νεοφερμένος

Ο kyriakos2005 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Αστυφυλάκων. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
δλδ με 90% αν ξανα δίνει δεν μπορεί;
 

ΤΑΓΜΑΤΆΡΧΗΣ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΤΑΓΜΑΤΆΡΧΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 188 μηνύματα.

DimitrisGr7

Νεοφερμένος

Ο DimitrisGr7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Εκτίμηση βάσης για την αστυφυλάκων στα επαλ έχουμε;
 

Panagiwtis2003

Νεοφερμένος

Ο Panagiwtis2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Καλησπέρα σας!
Εχω γράψει το 2021 15,700 μορια.Εχω πιθανότητες για την σχολη αστυφυλάκων με το 4%.Επιπλεον στο πίνακα επιτυχοντων ΠΚΕ θα φαινεται ποσοι ειναι με το 10%?
 

WindOfChange

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο WindOfChange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 157 μηνύματα.
Καλησπέρα σας!
Εχω γράψει το 2021 15,700 μορια.Εχω πιθανότητες για την σχολη αστυφυλάκων με το 4%.Επιπλεον στο πίνακα επιτυχοντων ΠΚΕ θα φαινεται ποσοι ειναι με το 10%?
Ένα άτομο παίρνουν με 4% του 2021 θέλει λίγο τύχη. Γενικά πιστεύω το 10% του 2021 θα είναι 15.700 περίπου
 

Panagiwtis2003

Νεοφερμένος

Ο Panagiwtis2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.

WindOfChange

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο WindOfChange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 157 μηνύματα.
Ισχύει. Απλά 28 άτομα είναι για αυτούς που δίνουν φέτος πανελλήνιες,και οι υπόλοιποι ειναι για τα 10%
 

danae_r

Νεοφερμένος

Η danae_r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Καλησπέρα σας!
Εχω γράψει το 2021 15,700 μορια.Εχω πιθανότητες για την σχολη αστυφυλάκων με το 4%.Επιπλεον στο πίνακα επιτυχοντων ΠΚΕ θα φαινεται ποσοι ειναι με το 10%?
Στον πίνακα επιτυχόντων δεν φαίνεται νομίζω ποιοι ανήκουν στην κατηγορία 10% , απλα μπορείς να υποθέσεις βλέποντας τον κωδικό υποψηφίου. Επιπλέον αρκετοί θα είναι σίγουρα αυτοι που ξαναδινουν είτε από το 2021 , είτε από το 2022
 

ΤΑΓΜΑΤΆΡΧΗΣ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΤΑΓΜΑΤΆΡΧΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Παίρνουν 32 άτομα με 10% του έτους 2021 και φαίνεταιστους πίνακες ΠΚΕ ποιοι είναι 10% του 2022 και 2021 . Οι πιθανότητες σου είναι πάρα πολλές
 

ΤΑΓΜΑΤΆΡΧΗΣ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΤΑΓΜΑΤΆΡΧΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 188 μηνύματα.

WindOfChange

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο WindOfChange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 157 μηνύματα.
Τι ακριβώς εννοείς.
Τίποτα εννοούσα ότι για τους τριτεκνους μια θέση έχει στο 10% του 2021 οπότε θέλει λίγο τύχη ώστε να γλιτωνε λίγα μορια σε σχέση με τους υπόλοιπους
Εννοείται πως έχει ελπίδες να είναι στους υπόλοιπους
 

WindOfChange

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο WindOfChange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 157 μηνύματα.
Τις επόμενες μέρες αναμένουμε τους ικανούς υποψηφίους των προκαταρκτικών
 

Aggelos2003

Νεοφερμένος

Ο Aggelos2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Θα βγουν πινακες για οσους περεσαμε πκε;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Επισης καλησπερα παιδια θελω να ρωτησω κατι…οσοι εχουν περασει τις πκε τους βγαζει στο μηχανογραφικο κατευθειαν την αστυφυλακων να την δηλωσει;ενω αυτοι που δεν περασαν δεν τους την βγαζει σαν επιλογη;
 

WindOfChange

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο WindOfChange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 157 μηνύματα.
Θα βγουν πινακες για οσους περεσαμε πκε;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Επισης καλησπερα παιδια θελω να ρωτησω κατι…οσοι εχουν περασει τις πκε τους βγαζει στο μηχανογραφικο κατευθειαν την αστυφυλακων να την δηλωσει;ενω αυτοι που δεν περασαν δεν τους την βγαζει σαν επιλογη;
Αν δεν έχει περάσει τις προκαταρκτικές δεν το εμφανίζει στο μηχανογραφικό προφανώς.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top