Σχολή Αστυφυλάκων

Gstefan

Νεοφερμένος

Ο Gstefan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ταγματάρχη καμια εκτίμηση βάσεων για πολυτεκνους ;
 

marry.pp

Νεοφερμένος

Η marry.pp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Από τι έχω καταλάβει οι βάσεις δεν έχουν και πολύ σημασία σε αυτές τις σχολές αλλά τα άτομα που ζητάνε..πχ μπορεί να πάρουν και κάτω από την συγκεκριμένη βάση άτομα μέχρι να συμπληρώσουν
 

giorgos78

Νεοφερμένος

Ο giorgos78 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά έχω απογοητευτεί στοχεύω αστυφυλάκων ωστόσο αρχαία έγραψα γύρω στο 10-11 και έκθεση 13 θεωρείτε υπάρχουν ελπίδες ;
 

WindOfChange

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο WindOfChange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 157 μηνύματα.

marry.pp

Νεοφερμένος

Η marry.pp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά έχω απογοητευτεί στοχεύω αστυφυλάκων ωστόσο αρχαία έγραψα γύρω στο 10-11 και έκθεση 13 θεωρείτε υπάρχουν ελπίδες ;
Αν τα πας καλά στα άλλα (14-15) έχεις καλές πιθανότητες ειδικά φέτος που ζητάνε αρκετά άτομα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Γεια σας παιδιά έχω απογοητευτεί στοχεύω αστυφυλάκων ωστόσο αρχαία έγραψα γύρω στο 10-11 και έκθεση 13 θεωρείτε υπάρχουν ελπίδες ;
Αν τα πας καλά στα άλλα (14-15) έχεις καλές πιθανότητες ειδικά φέτος που ζητάνε αρκετά άτομα
 

ΤΑΓΜΑΤΆΡΧΗΣ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΤΑΓΜΑΤΆΡΧΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Από τι έχω καταλάβει οι βάσεις δεν έχουν και πολύ σημασία σε αυτές τις σχολές αλλά τα άτομα που ζητάνε..πχ μπορεί να πάρουν και κάτω από την συγκεκριμένη βάση άτομα μέχρι να συμπληρώσουν
Σε όλες τις σχολές είναι το ίδιο
 

WindOfChange

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο WindOfChange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 157 μηνύματα.

Rozpanthiras

Νεοφερμένος

Η Rozpanthiras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Εκπαιδευτικής & Κοινωνικής Πολιτικής Μακεδονίας. Έχει γράψει 88 μηνύματα.

danae_r

Νεοφερμένος

Η danae_r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.

Rozpanthiras

Νεοφερμένος

Η Rozpanthiras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Εκπαιδευτικής & Κοινωνικής Πολιτικής Μακεδονίας. Έχει γράψει 88 μηνύματα.

Rozpanthiras

Νεοφερμένος

Η Rozpanthiras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Εκπαιδευτικής & Κοινωνικής Πολιτικής Μακεδονίας. Έχει γράψει 88 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top