Σχολή Αστυφυλάκων

george55

Νεοφερμένος

Ο george55 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Απο ότι γνωρίζω στο νέο σύστημα (που το πέρασα φέτος) οι ερωτήσεις είναι πιο δύσκολες αλλά χρειάζεσαι μικρότερο ποσοστό επιτυχίας, εγώ το πέρασα με περιπου 60% πιστεύω. Πριν απο κάθε εξέταση μας επισήμαναν επανελημένα να μην απαντάμε ερωτήσεις στην τύχη. Οπότε υπάρχει περίπτωση να υπάρχει αρνητική βαθμολογία για λάθος απαντήσεις (δεν το διευρκίνησαν οταν τους ρώτησα).
προετοιμάστηκες κάπου ειδικά για τις ερωτήσεις στα ψυχομετρικά?
 

georgem23

Νεοφερμένος

Ο georgem23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμη & Τεχνολογία Υπολογιστών Μακεδονίας. Έχει γράψει 41 μηνύματα.

One simple guy

Νεοφερμένος

Ο One simple guy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Με 15500 από ΓΕΛ γενική σειρά αστυφυλάκων την πιάνω ?
 

One simple guy

Νεοφερμένος

Ο One simple guy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 43 μηνύματα.

Konstantinos11

Νεοφερμένος

Ο Konstantinos11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Καλησπέρα .Αν και το φόρουμ αφορά την σχολή αστυφυλάκων ,ζητώ συγνώμη για την ερώτηση μου η οποία αφορά την σχολή πυροσβεστών .Έχω συγκεντρώσει 17180,πιστεύετε έχω πιθανότητες να μπω .Σας ευχαριστώ.
 

Panagiotis4

Νεοφερμένος

Ο Panagiotis4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά...Έχω συγκεντρώσει 15.630 μόρια και είμαι γενική σειρά... θεωρείτε έχω ελπίδες;
 

Kemi

Νεοφερμένος

Η Kemi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Ποιοι είναι με το 10%;έχουμε μεγάλη συμμετοχή;
 

Konstantinos11

Νεοφερμένος

Ο Konstantinos11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Καλησπέρα σας .Ήθελα να ρωτήσω κάτι σχετικά με την σχολή πυροσβεστών .Αρχικά ,με ποιους τρόπους μπορεί κάποιος να γίνει αξιωματικός και η 4ετης φοίτηση στην σχολή είναι επιπέδου αστυφυλάκων σε ότι έχει να κάνει με τον βαθμό δυσκολίας ,καψωνια και γενικά η κατάσταση που επικρατεί .
 

ΤΑΓΜΑΤΆΡΧΗΣ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΤΑΓΜΑΤΆΡΧΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 188 μηνύματα.

ΤΑΓΜΑΤΆΡΧΗΣ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΤΑΓΜΑΤΆΡΧΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Οι εκτιμήσεις στο 4ο πεδιο είναι ότι φέτος έγραψαν καλύτερα από πέρσι λόγω συντελεστών
 

Nikosathins

Νεοφερμένος

Ο Nikosathins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά...Έχω συγκεντρώσει 15.630 μόρια και είμαι γενική σειρά... θεωρείτε έχω ελπίδες;
Πιστευω 90% εισαι μεσα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Η γενικη δεν περναει το 15
 

ΤΑΓΜΑΤΆΡΧΗΣ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΤΑΓΜΑΤΆΡΧΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 188 μηνύματα.

Konstantinos11

Νεοφερμένος

Ο Konstantinos11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Σχετικά με τις υπηρεσίες που τοποθετείται ένας νεοεξερχόμενος αστυφύλακας,εκτος της άμεσης δράσης ,δεν υπάρχει κάποιος αξιοκρατικός τρόπος να επιλέγει κάποιος την υπηρεσία που θέλει να πάει,σε περίπτωση που τελειώσει με σχετικά καλό βαθμό ;Γιατί απ' ότι άκουσα ,μόνο γυναίκες και από τους άντρες μόνον βύσματα μπαίνουν .
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Υπάρχει ενεργό φόρουμ για την σχολή πυροσβεστών ;Γιατί έχω κάποιες απορίες και δεν θέλω να στέλνω εδώ ...
 

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Σχετικά με τις υπηρεσίες που τοποθετείται ένας νεοεξερχόμενος αστυφύλακας,εκτος της άμεσης δράσης ,δεν υπάρχει κάποιος αξιοκρατικός τρόπος να επιλέγει κάποιος την υπηρεσία που θέλει να πάει,σε περίπτωση που τελειώσει με σχετικά καλό βαθμό ;Γιατί απ' ότι άκουσα ,μόνο γυναίκες και από τους άντρες μόνον βύσματα μπαίνουν .
Σε ποια υπηρεσία θέλεις να πας?
 

JOHN23

Νεοφερμένος

Ο JOHN23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Οριακά είσαι
Ναι με 15.600 οριακά είναι, εγώ βλέπω πάνω από 16
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Οι εκτιμήσεις στο 4ο πεδιο είναι ότι φέτος έγραψαν καλύτερα από πέρσι λόγω συντελεστών
Αυτό που λες φιλαράκι δεν ισχύει, αφού η αστυνομία έχει βαρύτητα στα μαθηματικά που τα πήγαν χειρότερα πως γίνεται να πήγαν καλύτερα, η έκθεση όντως είναι λίγο καλύτερη, η πληροφορική στα ίδια επίπεδα, ενώ η οικονομία είναι χειρότερη και κάτω από 10 και ιδιαίτερα στους αριστούχους
 

Alex097

Νεοφερμένος

Η Alex097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Γενικη 14.600-14.900
Δε νομίζω να είναι τόσο
Ναι με 15.600 οριακά είναι, εγώ βλέπω πάνω από 16
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Αυτό που λες φιλαράκι δεν ισχύει, αφού η αστυνομία έχει βαρύτητα στα μαθηματικά που τα πήγαν χειρότερα πως γίνεται να πήγαν καλύτερα, η έκθεση όντως είναι λίγο καλύτερη, η πληροφορική στα ίδια επίπεδα, ενώ η οικονομία είναι χειρότερη και κάτω από 10 και ιδιαίτερα στους αριστούχους
και εγώ αυτό λεω
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top