Σχολή Αστυφυλάκων

Anna Sabbat

Νεοφερμένος

Η Anna Sabbat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Είναι τόσο καλύτερα στην αξιωματικών αστυνομίας σε σχέση με την πυροσβεστών; Γιατί αστυνομικοί με τους οποίους έχω μιλήσει δε λένε και τα καλύτερα για την αστυνομία, αστυφύλακες και αξιωματικοί και επίσης λένε ότι θα προτιμούσαν χίλιες φορές περισσότερο να είναι πυροσβέστες.
Κατά την ταπεινή μου άποψη η πυροσβεστική είναι πιο χαλαρά άμα δεν σου αρέσει η αστυνομία γενικά θα είναι δύσκολα γιατί έχει περισσότερο τρέξιμο από την Πυροσβεστική ...επέλεξε με βάση αυτό που θα σου αρέσει περισσότερο...αν θες στείλε μου προσωπικό μήνυμα...έχω άποψη πάνω στο θέμα
 

ntoialexandros@gmail

Νεοφερμένος

Ο ntoialexandros@gmail αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Καλησπέρα! Δεν θεωρείτε ότι 15.000 είναι πολλά με 800 άτομα και το μεγαλύτερο ποσοστό να μην έχει γράψει καλα..
 

Anna Sabbat

Νεοφερμένος

Η Anna Sabbat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Καλησπέρα! Δεν θεωρείτε ότι 15.000 είναι πολλά με 800 άτομα και το μεγαλύτερο ποσοστό να μην έχει γράψει καλα..
Δεν είναι 800 από το 90% είναι 600 κάτι μαζί με τους αξιωματικούς και δεύτερον είναι από 3 κατεύθυνσης η αστυνομία οπότε οριακά και εγώ πιστεύω θα είναι 14.800 με 15.000 από ότι είδα έκθεση γράψανε λίγο καλύτερα από πέρυσι ιστορία λίγο καλύτερα εκει που θα πέσουν οι βάσεις είναι από το 4 πεδίο που οι περισσότεροι πάτωσαν στα μαθηματικά ...θα δείξει ...είναι και αρκετοί που πέρασαν τις προκαταρκτικές εξετάσεις...γνώμη μου !!
 

Anna Sabbat

Νεοφερμένος

Η Anna Sabbat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 39 μηνύματα.

ntoialexandros@gmail

Νεοφερμένος

Ο ntoialexandros@gmail αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.

JasonPap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο JasonPap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 146 μηνύματα.
Κατά την ταπεινή μου άποψη η πυροσβεστική είναι πιο χαλαρά άμα δεν σου αρέσει η αστυνομία γενικά θα είναι δύσκολα γιατί έχει περισσότερο τρέξιμο από την Πυροσβεστική ...επέλεξε με βάση αυτό που θα σου αρέσει περισσότερο...αν θες στείλε μου προσωπικό μήνυμα...έχω άποψη πάνω στο θέμα
Και τα δυο είναι πολύ δύσκολα επαγγέλματα. Και στην πυροσβεστική δεν είναι όλα ρόδινα. Όταν χρειαστεί να πας σε τροχαίο με νεκρούς ή και σοβαρά τραυματίες που είναι ακόμα χειρότερο και καλείσαι να τους απεγκλωβίσεις ή σε φωτιά σε σπίτι που δεν ξέρεις άμα έχει καμιά φιάλη μέσα και καείς ζωντανός ή και σε κάτι πιο απλό όπως πυρκαγιά σε αμάξι που δεν ξέρεις άμα πίσω έχει υγραέριο και γίνει καμιά έκρηξη τότε μόνο καταλαβαίνει κανείς πόσο δύσκολη δουλειά είναι. Απλώς είναι πιο σπάνιο να σου τύχουν αυτά θεωρητικά καθ' όλη τη διάρκεια της καριέρας σου. Δεν είναι όμως και απίθανο να σου συμβούν ακόμη και συχνά.
 

Anna Sabbat

Νεοφερμένος

Η Anna Sabbat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Ααα Εντάξει νόμιζα έχεις περάσει. Πως τα πήγες αν επιτρέπεται
Εγώ έγραψα 15.140 είμαι στην κατηγορία τριτεκνων και όλας...αλλά μπορούσα και παραπάνω δεν έγραψα καλά πληροφορική επειδή ο καθηγητής μου δεν μου έδειξε την καινούργια ύλη ...έγραψα 16..ενώ μπορούσα 19 θα ήμουν σίγουρα δηλαδή στα 16.000 περίπου και θα ήμουν άνετη τωρα με λίγο άγχος
 

JOHN23

Νεοφερμένος

Ο JOHN23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Εγώ έγραψα 15.140 είμαι στην κατηγορία τριτεκνων και όλας...αλλά μπορούσα και παραπάνω δεν έγραψα καλά πληροφορική επειδή ο καθηγητής μου δεν μου έδειξε την καινούργια ύλη ...έγραψα 16..ενώ μπορούσα 19 θα ήμουν σίγουρα δηλαδή στα 16.000 περίπου και θα ήμουν άνετη τωρα με λίγο άγχος
Ακόμα και τώρα άνετη είσαι, πίστεψε με
 

spiroskrokidis5@gmai

Νεοφερμένος

Ο spiroskrokidis5@gmai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Μπορεί κάποιος να μου αναφέρει την βαθμολογική εξέλιξη των απόφοιτων του ΤΕΜΑ?
 

Anna Sabbat

Νεοφερμένος

Η Anna Sabbat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 39 μηνύματα.

One simple guy

Νεοφερμένος

Ο One simple guy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Παιδιά έχω αδερφό αξιωματικό στην αστυνομία και μου είπε κάπου στα 15000 το μεγαλύτερο
 

Anna Sabbat

Νεοφερμένος

Η Anna Sabbat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 39 μηνύματα.

ntoialexandros@gmail

Νεοφερμένος

Ο ntoialexandros@gmail αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Εγώ έγραψα 15.140 είμαι στην κατηγορία τριτεκνων και όλας...αλλά μπορούσα και παραπάνω δεν έγραψα καλά πληροφορική επειδή ο καθηγητής μου δεν μου έδειξε την καινούργια ύλη ...έγραψα 16..ενώ μπορούσα 19 θα ήμουν σίγουρα δηλαδή στα 16.000 περίπου και θα ήμουν άνετη τωρα με λίγο άγχος
Αρχικά συγχαρητήρια για τον κόπο σου και την υπομονή σου να δώσεις 2η φορά! Σου εύχομαι να περάσεις! Και εγώ 2η φορά έδινα έβγαλα 15.100 για αστυφυλακων γενική σειρά λες ειμαι μέσα; και εγώ για 16.000 υπολόγιζα αλλα με έριξαν η έκθεση και ιστορία περίμενα παραπάνω
 

Anna Sabbat

Νεοφερμένος

Η Anna Sabbat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Αρχικά συγχαρητήρια για τον κόπο σου και την υπομονή σου να δώσεις 2η φορά! Σου εύχομαι να περάσεις! Και εγώ 2η φορά έδινα έβγαλα 15.100 για αστυφυλακων γενική σειρά λες ειμαι μέσα; και εγώ για 16.000 υπολόγιζα αλλα με έριξαν η έκθεση και ιστορία περίμενα παραπάνω
Συγχαρητήρια και σε σένα για τον κόπο σου ...εγώ ξέρω ότι όταν θέλουμε κάτι πολύ γίνεται..και πιστεύω ότι θα μπεις με τόσο η βάση θα είναι κάπου στο 14.800
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Να προσθέσω ότι μας "σώζει " το γεγονός ότι παίρνει τόσα άτομα φέτος η αστυνομία οπότε πιστεύω από 15.000- 16.000 θα μπουν παιδιά για παραπάνω καλά δεν το συζητάω μπορεί και λίγα από την κατηγορία 14.800-14.999 για να είμαι ακριβής
 

ntoialexandros@gmail

Νεοφερμένος

Ο ntoialexandros@gmail αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Συγχαρητήρια και σε σένα για τον κόπο σου ...εγώ ξέρω ότι όταν θέλουμε κάτι πολύ γίνεται..και πιστεύω ότι θα μπεις με τόσο η βάση θα είναι κάπου στο 14.800
Μακάρι να μπούμε τουλάχιστον να δικαιωθεί ο αγώνας μας και οι αμέτρητες ώρες διαβάσματος..
 

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Μπορεί κάποιος να μου αναφέρει την βαθμολογική εξέλιξη των απόφοιτων του ΤΕΜΑ?
Βαθμολογική εξέλιξη αστυφυλάκων>

Από την στιγμή που θα μπεις στην σχολή:
Στα 10 χρόνια υπαρχιφυλακας
Στα 14 αρχιφύλακας
Στα 24 ανθυπαστυνομος
Στα 33 υπαστυνόμος β
Στα 37 υπαστυνόμος α


Από τεμα γίνεσαι υπαστυνόμος β και ανεβαίνεις όπως οι αξιωματικοί ανά 4-5 χρόνια
 

Anna Sabbat

Νεοφερμένος

Η Anna Sabbat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Μακάρι να μπούμε τουλάχιστον να δικαιωθεί ο αγώνας μας και οι αμέτρητες ώρες διαβάσματος..
Αυτό ακριβώς γιατί καμιά φορά το πολύ διάβασμα δεν σε πάει και στο 18.000 είχαμε ατυχίες ελπίζω να δικαιωθούν όλοι όσοι το θέλουν πολύ να μπουν εγώ πιστεύω είναι η χρονιά μας !
 

spiroskrokidis5@gmai

Νεοφερμένος

Ο spiroskrokidis5@gmai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Από την στιγμή που θα μπεις στην σχολή:
Στα 10 χρόνια υπαρχιφυλακας
Στα 14 αρχιφύλακας
Στα 24 ανθυπαστυνομος
Στα 33 υπαστυνόμος β
Στα 37 υπαστυνόμος α


Από τεμα γίνεσαι υπαστυνόμος β και ανεβαίνεις όπως οι αξιωματικοί ανά 4-5 χρόνια
Απο αστυφυλακας για αρχιφυλακας και ανθυπαστυνομος απο οτι εχω καταλαβει δινεις εξετασεις (για να πας πιο γρηγορα), και μετα ξανα εξετασεις για τεμα, σωστα?
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top