Σχολή Αστυφυλάκων

Anna Sabbat

Νεοφερμένος

Η Anna Sabbat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 39 μηνύματα.

Alex097

Νεοφερμένος

Η Alex097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Αυτό για το ύψος ήθελα να γράψω δε ξέρω τι έγινε ! Τέλος πάντων συγγνώμη και πάλι 🙂 ευχομαι πάντως να έχεις γράψει ικανοποιητικά και να πετύχεις τον στόχο σου 😇
 

Anna Sabbat

Νεοφερμένος

Η Anna Sabbat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Αυτό για το ύψος ήθελα να γράψω δε ξέρω τι έγινε ! Τέλος πάντων συγγνώμη και πάλι 🙂 ευχομαι πάντως να έχεις γράψει ικανοποιητικά και να πετύχεις τον στόχο σου 😇
Θα δείξει αν και θα με φάει όλο το καλοκαίρι το αγχνος 😢
 

ΤΑΓΜΑΤΆΡΧΗΣ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΤΑΓΜΑΤΆΡΧΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 188 μηνύματα.

georgem23

Νεοφερμένος

Ο georgem23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμη & Τεχνολογία Υπολογιστών Μακεδονίας. Έχει γράψει 41 μηνύματα.

thanossimantiris@gma

Νεοφερμένος

Ο thanossimantiris@gma αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Βάση αστυφυλάκων 2022 θα πάει 15000-15300 γενική σειρά
14700-15200 τριτεκνοι12300-12600 πολύτεκνοι
 

angies

Νεοφερμένος

Η angies αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Με 17650 από επαλ υπάρχει ελπίδα;
 

spiroskrokidis5@gmai

Νεοφερμένος

Ο spiroskrokidis5@gmai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Φέτος κυνηγούσα την σχολή αξιωματικών. Τα πήγα αρκετά καλα στις Πανελλήνιες με εξαίρεση την ΠΑΝΩΛΕΘΡΙΑ της έκθεσης που ενώ περίμενα 17 τελικά πήρα 12!?. Ως αποτέλεσμα χάνω σίγουρα την σχολή αξιωματικών και είμαι γύρω στα 17.000. Η ερώτηση μου είναι ποιοί είναι οι τρόποι κάποιος να μεταβεί από σχολή αστυφυλάκων στην σχολή αξιωματικών (Χωρίς πανελλήνιες, δεν το ξαναπερνάω αυτό)
 

Nikosathins

Νεοφερμένος

Ο Nikosathins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Καλησπερα φιλε και συγχ;ριτηια για την προσπαθεια σου. Μπορειςνα μεταβεις αν βγεθς πρωτη 5αδα απο την σχολη αστυφυλακων και θα μπεις 2 ετος αξιωματικων αλλιως με τεμα
 

spiroskrokidis5@gmai

Νεοφερμένος

Ο spiroskrokidis5@gmai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Καλησπερα φιλε και συγχ;ριτηια για την προσπαθεια σου. Μπορειςνα μεταβεις αν βγεθς πρωτη 5αδα απο την σχολη αστυφυλακων και θα μπεις 2 ετος αξιωματικων αλλιως με τεμα
Μπορείς να παραθέσεις λίγες περισσότερες πληροφορίες επειδή δεν είμαι και πολύ ψαγμένος με αυτά?
 

Nino

Νεοφερμένος

Ο Nino αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Αξιωματικών γενική σειρά ποσό λέτε να πάει;
 

Nikosathins

Νεοφερμένος

Ο Nikosathins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Τι βλεπετε για πολυτεκνικη βαση αστυφυλακων φετος?
 

Alex097

Νεοφερμένος

Η Alex097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Βάση αστυφυλάκων 2022 θα πάει 15000-15300 γενική σειρά
14700-15200 τριτεκνοι12300-12600 πολύτεκνο
Τι βλεπετε για πολυτεκνικη βαση αστυφυλακων φετος?
εγω για καποιο λόγο πιστεύω στα ίδια με πέρυσι αφού στις πκε ήταν παρά πολλα άτομα !
 

Konstantinos11

Νεοφερμένος

Ο Konstantinos11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Καλησπέρα .Ήθελα να ρωτήσω σχετικά με το ποιες υπηρεσίες υπάρχουν στις οποίες τοποθετείται ένας απόφοιτος της σχολής αστυφυλάκων.Επισης,η απόφαση είναι δική του ή τοποθετείται με άλλα κριτήρια.Οποιος μπορείς ας με ενημερώσει .Σας ευχαριστώ.
 

georgem23

Νεοφερμένος

Ο georgem23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμη & Τεχνολογία Υπολογιστών Μακεδονίας. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Καλησπέρα .Ήθελα να ρωτήσω σχετικά με το ποιες υπηρεσίες υπάρχουν στις οποίες τοποθετείται ένας απόφοιτος της σχολής αστυφυλάκων.Επισης,η απόφαση είναι δική του ή τοποθετείται με άλλα κριτήρια.Οποιος μπορείς ας με ενημερώσει .Σας ευχαριστώ.
Δεν είναι κάθε χρόνο οι ίδιες υπηρεσίες, αν γράψεις στο google ''Που τοποθετήθηκαν οι νεοεξερχόμενοι αστυφύλακες'' θα σου βγάλει που τοποθετήθηκαν τον κάθε χρόνο
 

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Καλησπέρα .Ήθελα να ρωτήσω σχετικά με το ποιες υπηρεσίες υπάρχουν στις οποίες τοποθετείται ένας απόφοιτος της σχολής αστυφυλάκων.
Αλλάζει κάθε χρόνο.
Συνήθως τμήματα τάξης, τροχαία, άμεση δράση, διμοιρίες.
Πάντα Αθήνα.
Επισης,η απόφαση είναι δική του ή τοποθετείται με άλλα κριτήρια.Οποιος μπορείς ας με ενημερώσει .Σας ευχαριστώ.
Αν έχεις βύσμα διάβαινε..
 

Konstantinos11

Νεοφερμένος

Ο Konstantinos11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Καλησπέρα σας .Έχοντας συγκεντρώσει 17100 μόρια για τις σχολές αστυνομίας και λιμενικού και 17200 για τις πυροσβεστικής ,θα ήθελα να μου πείτε την γνώμη σας σχετικά με ποιες από αυτές έχω μεγαλύτερη πιθανότητα να περάσω ,έστω και ως επιλαχών!Σας ευχαριστώ.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top