Σχολή Αστυφυλάκων

Makisd

Νεοφερμένος

Ο Makisd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Καλησπέρα.Βλεπετε να υπάρχει περίπτωση η αξιωματικών(τριτεκνοι) να πέσει στα 16.840?
 

Alex097

Νεοφερμένος

Η Alex097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 36 μηνύματα.

Makisd

Νεοφερμένος

Ο Makisd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Για αστυφυλακων το θεωρείτε σειφ το 16.840?
 

georgem23

Νεοφερμένος

Ο georgem23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμη & Τεχνολογία Υπολογιστών Μακεδονίας. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Καλησπέρα εγώ έχω 16.670 και είμαι πολύτεκνος, πιστεύετε είναι πιθανό για αξιωματικών;
 
Τελευταία επεξεργασία:

georgem23

Νεοφερμένος

Ο georgem23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμη & Τεχνολογία Υπολογιστών Μακεδονίας. Έχει γράψει 41 μηνύματα.

Alex097

Νεοφερμένος

Η Alex097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Παιδιά με 15 460 πολύτεκνη είμαι ασφαλής ; Πέρυσι είχε 15 203 ! Υπάρχει περίπτωση να ανεβεί πιστεύετε ;
 

Anna Sabbat

Νεοφερμένος

Η Anna Sabbat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
10000% πολυτέκνων θα πεσει παρά πολύ δεν το συζητάμε καν
 

georgem23

Νεοφερμένος

Ο georgem23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμη & Τεχνολογία Υπολογιστών Μακεδονίας. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Οι συντελεστές στην έκθεση και σε άλλο μάθημα δεν νομίζω ότι θα αυξήσουν τις βάσεις ίσα ίσα πιστεύω ότι μπορεί να τις μειώσουν.
 

Anna Sabbat

Νεοφερμένος

Η Anna Sabbat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Τυχεροί όσοι είναι πολύτεκνοι άντε να δούμε τι θα γίνει και με μας 😢
 

Alex097

Νεοφερμένος

Η Alex097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 36 μηνύματα.

georgem23

Νεοφερμένος

Ο georgem23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμη & Τεχνολογία Υπολογιστών Μακεδονίας. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Για σχολές αστυνομίας οι πιο αντιπροσωπευτικές βάσεις είναι αυτές του 2020 γιατί τότε είχε τον ίδιο αριθμό εισακτέων η αστυνομία
 

Alex097

Νεοφερμένος

Η Alex097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Μέτρια και

Μέτρια και αγχώνομαι
Έβγαλες πάνω από 1
Για σχολές αστυνομίας οι πιο αντιπροσωπευτικές βάσεις είναι αυτές του 2020 γιατί τότε είχε τον ίδιο αριθμό εισακτέων η αστυνομία
ναι αλλά δεν είχε το ύψος 1 63 για τις κοπέλες
 

Anna Sabbat

Νεοφερμένος

Η Anna Sabbat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 39 μηνύματα.

Alex097

Νεοφερμένος

Η Alex097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 36 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top