Σχολή Αστυφυλάκων

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

Anna Sabbat

Νεοφερμένος

Η Anna Sabbat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω θα πάνε κάτω από 15.000 😜🙄 βασικά 14.500 κάπου εκεί ...έχω δώσει τα αθλήματα και τώρα θα με τρώει αυτό 🤣
 

Littlechemist

Νεοφερμένος

Η Littlechemist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Αξιωματικών Νοσηλευτικής (ΣΑΝ). Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Γενικά γνώμη ζητάω επειδή φέτος παίρνουν πολλά άτομα και το έχω απορία 😜
Φέτος θα πάρουν πολλά άτομα ,γεγονός που σημαίνει ότι οι βάσεις είναι λίγο πιο χαμηλές..Αλλά έχει έβε..Εγώ πιστεύω ότι θα κυμανθούν σχεδόν στα ίδια..Τώρα που έβαλαν και το ύψος 1.62 στις γυναίκες..Βέβαια ποτέ δεν ξέρεις τι μπορεί να παιχτεί με τις βάσεις..
 

Anna Sabbat

Νεοφερμένος

Η Anna Sabbat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Εγώ δεν πιστεύω ότι θα είναι στα ίδια αποκλείεται με 800 άτομα που περνούν να είναι στα ίδια επίσης στις γυναίκες έγινε πετσοκομμα..! Στην δική μου ομάδα που πήγα ήμασταν όλες γυναίκες και όλο τυχαίως πάνω από 1.70 όλες ..δεν ξέρω παιδιά η χρονιά είναι δύσκολη η ύλη μεγάλη η κούραση των παιδιών επίσης...εγώ πιστεύω θα κυμανθεί εκεί 14.500-15.000
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Και από 60 κοπέλες πέρασαν μόνο 5 στην δική μου ομάδα άμα το σκεφτείς σαν ποσοστό δεν είναι πολύ επίσης το γεγονός ότι τα αθλήματα δωθηκαν Μάρτιο μπορεί να επηρεάσει επίσης τις βάσεις καθώς πολλά παιδιά δεν μπόρεσαν να τα περάσουν εδώ καλοκαίρι και δεν τα έβγαζαν κάποιοι...δεν είναι εύκολα παιδιά ειδικά για τις γυναίκες !!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

georgia1213

Δραστήριο μέλος

Η georgia1213 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 510 μηνύματα.
Εγώ δεν πιστεύω ότι θα είναι στα ίδια αποκλείεται με 800 άτομα που περνούν να είναι στα ίδια επίσης στις γυναίκες έγινε πετσοκομμα..! Στην δική μου ομάδα που πήγα ήμασταν όλες γυναίκες και όλο τυχαίως πάνω από 1.70 όλες ..δεν ξέρω παιδιά η χρονιά είναι δύσκολη η ύλη μεγάλη η κούραση των παιδιών επίσης...εγώ πιστεύω θα κυμανθεί εκεί 14.500-15.000
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Και από 60 κοπέλες πέρασαν μόνο 5 στην δική μου ομάδα άμα το σκεφτείς σαν ποσοστό δεν είναι πολύ επίσης το γεγονός ότι τα αθλήματα δωθηκαν Μάρτιο μπορεί να επηρεάσει επίσης τις βάσεις καθώς πολλά παιδιά δεν μπόρεσαν να τα περάσουν εδώ καλοκαίρι και δεν τα έβγαζαν κάποιοι...δεν είναι εύκολα παιδιά ειδικά για τις γυναίκες !!!
τοσο λιγες κοπελες περασαν τα αθληματα;
το υψος νομιζω 1.63 εχει παει
 

Anna Sabbat

Νεοφερμένος

Η Anna Sabbat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Ναι στην δική μου ομάδα τόσες πέρασαν και επίσης δεν νομίζω να επηρεάσει τόσο το ύψος γιατί εγώ από όσο ξέρω κόβανε δηλαδή εγώ ήμουν η πιο κοντή από την ομάδα που πέρασε και δεν είμαι κάτω από 1,70 δεν ξέρω
 

georgia1213

Δραστήριο μέλος

Η georgia1213 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 510 μηνύματα.
Ναι στην δική μου ομάδα τόσες πέρασαν και επίσης δεν νομίζω να επηρεάσει τόσο το ύψος γιατί εγώ από όσο ξέρω κόβανε δηλαδή εγώ ήμουν η πιο κοντή από την ομάδα που πέρασε και δεν είμαι κάτω από 1,70 δεν ξέρω
πως γινεται αυτο;
δηλαδη αν σε βλεπαν κατω απο 1.70 σε κοβανε ατυπα στο αθλημα η κατι τετοιο;
 

Anna Sabbat

Νεοφερμένος

Η Anna Sabbat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Και από άλλα άτομα που άκουσα είπανε ότι αν δεν τα είχες τα αθλήματα η δεν ήσουν έτσι γεροδεμένος σε κόβανε εδώ ένα παιδί το κόψαν απλά για ένα λάθος στα χαρτιά αμα θέλουν να σε κόψουν μπορούν άνετα να ξέρετε
 

georgia1213

Δραστήριο μέλος

Η georgia1213 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 510 μηνύματα.
κτλβ
εσενα ειναι η πρωτη σου σχολη η αστυφυλακων;
 

Anna Sabbat

Νεοφερμένος

Η Anna Sabbat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Ναι ...θέλω να μπω στην δίωξη ήμουν και φοιτήτρια πληροφορικής βέβαια τα αθλήματα τα προσπαθώ αρκετό καιρό κάνω 3 χρόνια στίβο και έτσι μου βγήκαν εύκολα εμένα δεν μου έβγαινε το χιλιαρι ... βέβαια φέτος βγήκα πρώτη οπότε και να θέλανε ας με έκοβαν αχαχαχ🤣
 

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
κοιτα τα αθληματα ειναι ευκολα για καποιον που εχει ασχοληθει τυπικα με τον αθλητισμο.. για τις γυναικες το δυσκολο ειναι η σφαιρα το οποιο θελει εξασκηση ολα τα αλλα αν μαθεις τεχνικη βγαινουν ευκολα ακομα και το 1000αρι δεν ειναι τοσο τρελο οσο το αναφερουν ειδικα που τωρα τα αθληματα γινονται χειμωνα ειναι ακομα πιο βατο διοτι παλιοτερα γινοταν κατακαλοκαιρο στους 30-35+ βαθμους.. μου φαινεται απολυτως λογικο να ειναι αυστηροι διοτι αν δεν μπορεις να περασεις αυτα τα στοιχειωδη ορια τι πας να κανεις δηλαδη στις ενοπλες δυναμεις-σωματα ασφαλειας
 

Anna Sabbat

Νεοφερμένος

Η Anna Sabbat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
κοιτα τα αθληματα ειναι ευκολα για καποιον που εχει ασχοληθει τυπικα με τον αθλητισμο.. για τις γυναικες το δυσκολο ειναι η σφαιρα το οποιο θελει εξασκηση ολα τα αλλα αν μαθεις τεχνικη βγαινουν ευκολα ακομα και το 1000αρι δεν ειναι τοσο τρελο οσο το αναφερουν ειδικα που τωρα τα αθληματα γινονται χειμωνα ειναι ακομα πιο βατο διοτι παλιοτερα γινοταν κατακαλοκαιρο στους 30-35+ βαθμους.. μου φαινεται απολυτως λογικο να ειναι αυστηροι διοτι αν δεν μπορεις να περασεις αυτα τα στοιχειωδη ορια τι πας να κανεις δηλαδη στις ενοπλες δυναμεις-σωματα ασφαλειας
Θα διαφωνήσω μαζί σου για τον εξής λόγο πανελλήνιες δίνουν πολλά παιδιά τα οποία πρώτη φορά ασχολούνται με τον αθλητισμό και ξεκίνησαν προετοιμασία Κτλπ.. επίσης έγιναν πολλές διαμαρτυρίες λόγω κακών καιρικών συνθηκών σκέψου Ιανουαρίο Φεβρουάριο είχε χιόνια κι όλας ...ακόμα και εγώ που έκανα στίβο ο καιρός δεν βοηθούσε και έχανα πολλές προπονήσεις..επίσης δεν ξέρω πως ήταν για τους άντρες αλλά στις γυναίκες δεν υπήρχε καθόλου καλή αντιμετώπιση σκέψου ούτε διατάσεις μας άφησαν...δεν ξέρω οποίος πιστεύει ότι η αστυνομία θα μείνει στα ίδια θέλω επιχειρήματα γιατί έχω μιλήσει και με άτομα της αστυνομίας και λένε από 14-15 θα πάει χίλιαδες
 

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
Θα διαφωνήσω μαζί σου για τον εξής λόγο πανελλήνιες δίνουν πολλά παιδιά τα οποία πρώτη φορά ασχολούνται με τον αθλητισμό και ξεκίνησαν προετοιμασία Κτλπ.. επίσης έγιναν πολλές διαμαρτυρίες λόγω κακών καιρικών συνθηκών σκέψου Ιανουαρίο Φεβρουάριο είχε χιόνια κι όλας ...ακόμα και εγώ που έκανα στίβο ο καιρός δεν βοηθούσε και έχανα πολλές προπονήσεις..επίσης δεν ξέρω πως ήταν για τους άντρες αλλά στις γυναίκες δεν υπήρχε καθόλου καλή αντιμετώπιση σκέψου ούτε διατάσεις μας άφησαν...δεν ξέρω οποίος πιστεύει ότι η αστυνομία θα μείνει στα ίδια θέλω επιχειρήματα γιατί έχω μιλήσει και με άτομα της αστυνομίας και λένε από 14-15 θα πάει χίλιαδες
τα συγκεκριμενα ορια ειναι πολυ ελαστικα.. επισης το να μην μπορει να τρεξει ο αλλος τοτε ποιος ο λογος να μπει σε μια τετοια σχολη, και εγω δεν ασχοληθηκα ποτε σοβαρα με τον αθλητισμο.. ποδοσφαιρο επαιζα και παιζω για χρονια σε γηπεδα με φιλους και οχι οργανωμενα σε καποια ομαδα και οταν τα ειχα δοκιμασει τα περασα με ευκολια.. περα την τεχνικη που πρεπει να εξασκηθεις για τα αλματα ολα τα αλλα ειναι αρκετα βατα.. τωρα για τις κοπελες το δυσκολο ειναι η σφαιρα θεωρω και το 1000αρι ισως.

Οσο για τις βασεις.. πρεπει πρωτα να βγουν βαθμοι.. κανενας δεν μπορει να προβλεψει τιποτα..
 

Σωτηρία

Νεοφερμένος

Η Σωτηρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Θα διαφωνήσω μαζί σου για τον εξής λόγο πανελλήνιες δίνουν πολλά παιδιά τα οποία πρώτη φορά ασχολούνται με τον αθλητισμό και ξεκίνησαν προετοιμασία Κτλπ.. επίσης έγιναν πολλές διαμαρτυρίες λόγω κακών καιρικών συνθηκών σκέψου Ιανουαρίο Φεβρουάριο είχε χιόνια κι όλας ...ακόμα και εγώ που έκανα στίβο ο καιρός δεν βοηθούσε και έχανα πολλές προπονήσεις..επίσης δεν ξέρω πως ήταν για τους άντρες αλλά στις γυναίκες δεν υπήρχε καθόλου καλή αντιμετώπιση σκέψου ούτε διατάσεις μας άφησαν...δεν ξέρω οποίος πιστεύει ότι η αστυνομία θα μείνει στα ίδια θέλω επιχειρήματα γιατί έχω μιλήσει και με άτομα της αστυνομίας και λένε από 14-15 θα πάει χίλιαδες
Εγω θεωρω οτι ή θα ανεβουν οι βασεις στην αστυφυλακων και αξιωματικων αστυνομιας θα μεινουν το ιδιο ψηλα. αρχικα σκεψου οτι πολλες κοπελες δεν πηγαιναν αστυνομια επειδη δεν περνουσαν το υψος και τωρα που κατεβηκε 7 ποντους εχουν τρεξει, οπως βλεπω και απο γνωστες μου, ολες να δωσουν. Και ακριβως επειδη πολλα κοριτσια φετος θα δωσουν για αστυνομια εκ των οποιων πολλες θα γραψουν και καλα, οπως συνηθιζουν καλως ή κακως τα κοριτσια στις πανελληνιες, θα ανεβασουν και τις βασεις. Επισης αυτο που λες για τα αθληματα δεν πιστευω οτι ισχυει. Εγω εδωσα στη ΣΣΑΣ επειδη θελω και σχολες οπλων και σωματων ασφαλειας και υπηρχαν παρα πολλες κοπελες που ηθελαν μονο αστυνομια αλλα δηλωσαν να δωσουν στον στρατο απλα και μονο επειδη εκει ειναι μακραν πιο ελαστικοι (πολυ έξυπνη κινηση να το πουμε κι αυτο). Υπηρχαν ατομα που παιζει να εκαναν 1000αρι 5 λεπτα πλην κατι και να δηλωναν 4.20 (μεταξυ μας αυτα ομως). Το ακουσα και εγω αυτο που ειπες οτι στις πκε της αστυνομιας πετσοκοψαν αλλα στο στρατο ηταν πολυ χαλαροι και σχεδον ολοι της σειρας μου πηραμε μετα και βεβαιωση ικανοτητας για αστυνομία. Εκει που πιστευω οτι θα πεσουν πολυυυυ οι βασεις ειναι στη πυροσβεστικη για παρα πολλους λογους, αλλα αυτο ειναι ολοκληρο αλλο θεμα .. Αυτααααα
 

Nino

Νεοφερμένος

Ο Nino αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Πρόβλεψη για σχολή αξιωματικών 6% δηλαδή 10% από το 2021
 

georgia1213

Δραστήριο μέλος

Η georgia1213 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 510 μηνύματα.
Εγω θεωρω οτι ή θα ανεβουν οι βασεις στην αστυφυλακων και αξιωματικων αστυνομιας θα μεινουν το ιδιο ψηλα. αρχικα σκεψου οτι πολλες κοπελες δεν πηγαιναν αστυνομια επειδη δεν περνουσαν το υψος και τωρα που κατεβηκε 7 ποντους εχουν τρεξει, οπως βλεπω και απο γνωστες μου, ολες να δωσουν. Και ακριβως επειδη πολλα κοριτσια φετος θα δωσουν για αστυνομια εκ των οποιων πολλες θα γραψουν και καλα, οπως συνηθιζουν καλως ή κακως τα κοριτσια στις πανελληνιες, θα ανεβασουν και τις βασεις. Επισης αυτο που λες για τα αθληματα δεν πιστευω οτι ισχυει. Εγω εδωσα στη ΣΣΑΣ επειδη θελω και σχολες οπλων και σωματων ασφαλειας και υπηρχαν παρα πολλες κοπελες που ηθελαν μονο αστυνομια αλλα δηλωσαν να δωσουν στον στρατο απλα και μονο επειδη εκει ειναι μακραν πιο ελαστικοι (πολυ έξυπνη κινηση να το πουμε κι αυτο). Υπηρχαν ατομα που παιζει να εκαναν 1000αρι 5 λεπτα πλην κατι και να δηλωναν 4.20 (μεταξυ μας αυτα ομως). Το ακουσα και εγω αυτο που ειπες οτι στις πκε της αστυνομιας πετσοκοψαν αλλα στο στρατο ηταν πολυ χαλαροι και σχεδον ολοι της σειρας μου πηραμε μετα και βεβαιωση ικανοτητας για αστυνομία. Εκει που πιστευω οτι θα πεσουν πολυυυυ οι βασεις ειναι στη πυροσβεστικη για παρα πολλους λογους, αλλα αυτο ειναι ολοκληρο αλλο θεμα .. Αυτααααα
το οτι τα κοριτσια γραφουν καλα ποιος το λεει;
αν δεις οι αριστουχοι πανελληνιων ειναι ισαριθμα αγορια και κοριτσια
γενικα αυτο ισχυει σε καθε βαθμολογικο κλιμακιο
(μεμονωμενα σχολεια δεν νομιζω οτι εχουν σημασια)
 

Anna Sabbat

Νεοφερμένος

Η Anna Sabbat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Εγω θεωρω οτι ή θα ανεβουν οι βασεις στην αστυφυλακων και αξιωματικων αστυνομιας θα μεινουν το ιδιο ψηλα. αρχικα σκεψου οτι πολλες κοπελες δεν πηγαιναν αστυνομια επειδη δεν περνουσαν το υψος και τωρα που κατεβηκε 7 ποντους εχουν τρεξει, οπως βλεπω και απο γνωστες μου, ολες να δωσουν. Και ακριβως επειδη πολλα κοριτσια φετος θα δωσουν για αστυνομια εκ των οποιων πολλες θα γραψουν και καλα, οπως συνηθιζουν καλως ή κακως τα κοριτσια στις πανελληνιες, θα ανεβασουν και τις βασεις. Επισης αυτο που λες για τα αθληματα δεν πιστευω οτι ισχυει. Εγω εδωσα στη ΣΣΑΣ επειδη θελω και σχολες οπλων και σωματων ασφαλειας και υπηρχαν παρα πολλες κοπελες που ηθελαν μονο αστυνομια αλλα δηλωσαν να δωσουν στον στρατο απλα και μονο επειδη εκει ειναι μακραν πιο ελαστικοι (πολυ έξυπνη κινηση να το πουμε κι αυτο). Υπηρχαν ατομα που παιζει να εκαναν 1000αρι 5 λεπτα πλην κατι και να δηλωναν 4.20 (μεταξυ μας αυτα ομως). Το ακουσα και εγω αυτο που ειπες οτι στις πκε της αστυνομιας πετσοκοψαν αλλα στο στρατο ηταν πολυ χαλαροι και σχεδον ολοι της σειρας μου πηραμε μετα και βεβαιωση ικανοτητας για αστυνομία. Εκει που πιστευω οτι θα πεσουν πολυυυυ οι βασεις ειναι στη πυροσβεστικη για παρα πολλους λογους, αλλα αυτο ειναι ολοκληρο αλλο θεμα .. Αυτααααα
Λοιπόν ας πάρουμε την περίπτωση ότι έχεις δίκιο ...θα σου πω την εξής άποψη η αστυνομία πάνω από 15.000 δεν πρόκειται να πάει διότι αυτές οι κοπέλες που λες ότι πήγαν από τις στρατιωτικές οκει πήγαν όλες όσες ήταν από θετική και οικονομίας ..και δεν πιστεύω ότι ήταν πάρα πολλές και πάλι ειδικά η θετική δεν είναι εύκολο να γράψεις τέλεια γιατί έχει τα πιο δύσκολα μαθήματα όλων των κατευθύνσεων ...αυτοί που κάνουν τις ζημιά στις αστυνομικές σχολές είναι οι θεωρητικοί που δεν μπορούν να πάνε από στρατιώτες ..οπότε ένα αυτό δεύτερον...όσο αναφορά τις γνωστές σου που λες ότι έτρεξαν και πέρασαν ωραία να τα δούμε και στα γραπτά γιατί και εγώ που ξανά δίνω δεν το θεωρώ εύκολο ...με τόση ύλη ..και δεν συμφωνώ ότι οι γυναίκες γράφουν απαραίτητα πιο καλά..πολλοί παράγοντες μπορεί να επηρεάσουν και τα δύο φύλλα πχ ο χρόνος το άγχος ..μην προτρέχεις και δες τα πράγματα αντικειμενικά αυτά και από μένα
 

georgia1213

Δραστήριο μέλος

Η georgia1213 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 510 μηνύματα.
αποκλειεται να ανεβει γιατι γενικα οι κοπελες αν και δινουν για εκει εν τελει στο μηχανογραφικο δεν πολυεπιλεγουν στρατικο αστυνομικες σχολες
μπαλα παιζουν κυριως τα αγορια
 

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top