Σχολή Αστυφυλάκων

Vik25

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Vik25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Λοιπόν ως δόκιμος Ρεθύμνου θα σ πω καποια.Ρεθυμνο λίγα άτομα όποτε αυτό συνεπάγεται πολλές υπηρεσίες .Στις 3 ημέρες θα κανείς 2 υπηρεσίες περίπου εκ των οποίων η μια βράδυ.Επομένως θα κουράζεσαι αρκετά.Επιπλέον οι εγκαταστάσεις δεν έχουν κάποιο aircondition με αποτέλεσμα να βράζουμε το καλοκαίρι.Τώρα τα θετικά .Η κοινωνική ζωή του Ρεθύμνου είναι απίστευτη.Βγαίναμε και παντού φοιτητες παρ όλο που υπήρχε ο ιός.Επίσης η σχολή είναι μέσα στο κέντρο όποτε τα πάντα είναι κοντά .Για γυμναστική οποίος θέλει έχει γυμναστήριο αλλά σε εμάς δεν λειτουργούσε λόγω ιού.Εμείς κάναμε στα τέρματα καλλισθενικη .
Σειρουλα μου χωρίς κλιματισμό την βγάλατε εσείς;
 

Bgpanos

Νεοφερμένος

Ο Bgpanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Σειρουλα μου χωρίς κλιματισμό την βγάλατε εσείς;
Όταν σ λέω ότι βγάζαμε τις στολές το μεσημέρι και σταζαμε δεν είναι υπερβολή.Άσε σειρα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Από άποψη εγκαταστάσεων και εκπαίδευσης έχει να ζηλέψει κάτι από την Κομοτηνή και το Διδυμότειχο;
Ναι από ότι ακούω οι άλλες δυο σχολές ήταν καλύτερες από άποψη εγκαταστάσεων απλά εμείς έχουμε το θετικό ότι δεν τρώμε πολύ κρύο
 

Manolo165

Νεοφερμένος

Ο Manolo165 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Παιδιά μια τελευταία ερώτηση ισχύει ότι βγάζεις υπηρεσιακό δίπλωμα μέσα στην σχολή που μετά μπορείς να το κάνεις πολιτικό πληρώνοντας ένα παράβολο
 

Vik25

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Vik25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Παιδιά μια τελευταία ερώτηση ισχύει ότι βγάζεις υπηρεσιακό δίπλωμα μέσα στην σχολή που μετά μπορείς να το κάνεις πολιτικό πληρώνοντας ένα παράβολο
Όχι έχει καταργηθεί αυτό. Υπηρεσιακό βγάζεις στη σχολή, ναι, αλλά δε μπορείς να το κάνεις πολιτικό. Δίνεις κανονικά σε σχολή οδηγών. Για μένα προσπαθησε να βγάλεις δίπλωμα πριν μπεις στη σχολή.
 

Nikkkpat

Νεοφερμένος

Ο Nikkkpat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Αν έχεις δίπλωμα πριν μπεις στην σχολή τι γίνεται ; και για μηχανή και για αμάξι
.. Ευχαριστουμε πολυ για τις άμεσες απαντήσεις
 

Vik25

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Vik25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Αν έχεις δίπλωμα πριν μπεις στην σχολή τι γίνεται ; και για μηχανή και για αμάξι
.. Ευχαριστουμε πολυ για τις άμεσες απαντήσεις
Απλά θα είναι χρήσιμο στην πορεία για την μετακίνηση σου.
 

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.
Λοιπόν ως δόκιμος Ρεθύμνου θα σ πω καποια.Ρεθυμνο λίγα άτομα όποτε αυτό συνεπάγεται πολλές υπηρεσίες .Στις 3 ημέρες θα κανείς 2 υπηρεσίες περίπου εκ των οποίων η μια βράδυ.Επομένως θα κουράζεσαι αρκετά.Επιπλέον οι εγκαταστάσεις δεν έχουν κάποιο aircondition με αποτέλεσμα να βράζουμε το καλοκαίρι.Τώρα τα θετικά .Η κοινωνική ζωή του Ρεθύμνου είναι απίστευτη.Βγαίναμε και παντού φοιτητες παρ όλο που υπήρχε ο ιός.Επίσης η σχολή είναι μέσα στο κέντρο όποτε τα πάντα είναι κοντά .Για γυμναστική οποίος θέλει έχει γυμναστήριο αλλά σε εμάς δεν λειτουργούσε λόγω ιού.Εμείς κάναμε στα τέρματα καλλισθενικη .
Το γυμναστήριο λογικά δεν θα ανοίξει τώρα; Εμείς το καλοκαίρι νομίζω δεν θα είμαστε μέσα πάντως συμφωνώ με το πρόγραμμα που έχουν αναρτήσει...Από φαγητό πως ήτανε;
 

Nikkkpat

Νεοφερμένος

Ο Nikkkpat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Επίσης τι άλλο πρεπει να παρουμε μαζί μας μπαίνοντας ; από είδη υγιεινής σεντόνια εσώρουχα φόρμες κινητό κλπ.. Αν κάποιος έχει χρόνο και ξέρει ας μας πει 😁
 

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.
Επίσης τι άλλο πρεπει να παρουμε μαζί μας μπαίνοντας ; από είδη υγιεινής σεντόνια εσώρουχα φόρμες κινητό κλπ.. Αν κάποιος έχει χρόνο και ξέρει ας μας πει 😁
Θα μας τα πούμε και στο τμήμα ρε συ αυτά σίγουρα η θα ενημερωθούμε μέσω ιμειλ λογικά η γενικά κάπως
 

Vik25

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Vik25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Θα σας δωθει λιστα απο το Α.Τ. Συμβουλη μου ειναι να παρετε αρκετα εσωρουχα, καλτσες και κοντομανικα, οπως επισης και δευτερη ή και τριτη στολη γιατι η μια δεν φτανει προφανως. Κινητο αφηνουν στον ελευθερο χρονο.
 

Θαρσειν χρή

Νεοφερμένος

Ο Θαρσειν χρή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Αρχικά συγχαρητήρια σε όλους του συναδέλφους από ΕΠΑΛ είμαι και πέρασα αστυφυλάκων πρώτη σειρά αυτό σημαίνει ότι θα είμαι αρχηγός σχολής η πάει ο πρώτος από γελ αρχηγός; Επίσης ήθελα να ρωτήσω πότε πιστεύετε θα παρουσιαστουμε Δεκέμβριο η Οκτώβριο όπως έχω ακούσει
 

Vik25

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Vik25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Αρχικά συγχαρητήρια σε όλους του συναδέλφους από ΕΠΑΛ είμαι και πέρασα αστυφυλάκων πρώτη σειρά αυτό σημαίνει ότι θα είμαι αρχηγός σχολής η πάει ο πρώτος από γελ αρχηγός; Επίσης ήθελα να ρωτήσω πότε πιστεύετε θα παρουσιαστουμε Δεκέμβριο η Οκτώβριο όπως έχω ακούσει
Συγχαρητηρια για την επιτυχια! Και εγω ΕΠΑΛ ημουν. Σχετικα με την ιεραρχια στη σχολη πρωτα πηγαινουν του ΓΕΛ και μετα του ΕΠΑΛ. Επομενως δε θα εισαι βαθμοφορος στη σχολη. Το ποτε θα μπειτε ειναι αγνωστο.
 

Θαρσειν χρή

Νεοφερμένος

Ο Θαρσειν χρή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Στην πρακτική διαλέγεις υπηρεσία η σε πάνε όπου θέλουν αυτοί; Είναι αλήθεια ότι μετά τους στέλνουν όλους ματ για ένα μεγάλο διάστημα;Και τέλος τα μέτρα μέσα στην σχολή είναι πολύ αυστηρά η σε αφήνουν να βγάζεις και λίγο την μάσκα που λέει ο λόγος;
 

Vik25

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Vik25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Στην πρακτική διαλέγεις υπηρεσία η σε πάνε όπου θέλουν αυτοί; Είναι αλήθεια ότι μετά τους στέλνουν όλους ματ για ένα μεγάλο διάστημα;Και τέλος τα μέτρα μέσα στην σχολή είναι πολύ αυστηρά η σε αφήνουν να βγάζεις και λίγο την μάσκα που λέει ο λόγος;
1) Ανοιγουν θεσεις σε υπηρεσιες, διαλεγεις αναμεσα σε αυτες και πας αναλογα με το βαθμο σου.
2) Διαφερει απο σειρα σε σειρα
3) Ειναι αυστηρα, μας το υπενθυμιζαν αρκετες φορες μεσα στη βδομαδα. Μονο στη γυμναστικη τις βγαζαμε.
 

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.
1) Ανοιγουν θεσεις σε υπηρεσιες, διαλεγεις αναμεσα σε αυτες και πας αναλογα με το βαθμο σου.
2) Διαφερει απο σειρα σε σειρα
3) Ειναι αυστηρα, μας το υπενθυμιζαν αρκετες φορες μεσα στη βδομαδα. Μονο στη γυμναστικη τις βγαζαμε.
Άμα πας στα ΜΑΤ πρακτική παίρνεις και το επίδομα τους; Οι πιο πολλές θέσεις Αθήνα δεν είναι;
 

Vik25

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Vik25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 155 μηνύματα.

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.

Bgpanos

Νεοφερμένος

Ο Bgpanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Το γυμναστήριο λογικά δεν θα ανοίξει τώρα; Εμείς το καλοκαίρι νομίζω δεν θα είμαστε μέσα πάντως συμφωνώ με το πρόγραμμα που έχουν αναρτήσει...Από φαγητό πως ήτα
Το γυμναστήριο λογικά δεν θα ανοίξει τώρα; Εμείς το καλοκαίρι νομίζω δεν θα είμαστε μέσα πάντως συμφωνώ με το πρόγραμμα που έχουν αναρτήσει...Από φαγητό πως ήτανε;
Το φαγητό ήταν μεγάλη ποσότητα και αρκετά καλό απλά πολλοί υδατάνθρακες
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Στην πρακτική διαλέγεις υπηρεσία η σε πάνε όπου θέλουν αυτοί; Είναι αλήθεια ότι μετά τους στέλνουν όλους ματ για ένα μεγάλο διάστημα;Και τέλος τα μέτρα μέσα στην σχολή είναι πολύ αυστηρά η σε αφήνουν να βγάζεις και λίγο την μάσκα που λέει ο λόγος;
Πρακτική αν έχεις καλή σειρα μπορεί να πας εκεί που θες.Επίσης παίζει ρόλο αν έχεις σπίτι στην περιοχή.
 

Manolo165

Νεοφερμένος

Ο Manolo165 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Ελπίζω τουλάχιστον όσοι είμαστε εμβολιασμενοι να μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε το γυμναστήριο φέτος στο Ρέθυμνο
 

Vik25

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Vik25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Ελπίζω τουλάχιστον όσοι είμαστε εμβολιασμενοι να μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε το γυμναστήριο φέτος στο Ρέθυμνο
Τωρα με εσας πως ακριβως θα ειναι το καθεστως; Να βγαινετε ενα εξαμηνο ανα ετος για πρακτικη και μετα παλι πισω στις σχολες;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top