Σχολή Αστυφυλάκων

effie90

Νεοφερμένος

Η effie90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
παιδια, ξερει καποιος ποιες ημ/νιες περιπου δηλωνουμε προτιμησεις σε σχεση με τις περιοχες? και πως θα μαθουμε το ποτε αν δεν ειναι ηδη γνωστο;(αν ειναι αυτη η διαδικασια γτ δεν ειμαι κ σιγουρη) ευχαριστω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lefteris_92

Νεοφερμένος

Ο lefteris_92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
παιδια, ξερει καποιος ποιες ημ/νιες περιπου δηλωνουμε προτιμησεις σε σχεση με τις περιοχες? και πως θα μαθουμε το ποτε αν δεν ειναι ηδη γνωστο;(αν ειναι αυτη η διαδικασια γτ δεν ειμαι κ σιγουρη) ευχαριστω.
αφου πηγε ο αδερφος σου στο τμημα και εχει κανει ολα τα χαρτια του με το απολυτηριο και το πιστοποιητικο, θα τον παρουν τηλεφωνο για να του πουν ποτε να παει για να δηλωσει τη σειρα των σχολων που θελει να παει... εμενα μου ειπαν να μην απομακρυνομαι και πολυ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anestios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο anestios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
εχω ελληνικη υπηκοοτητα..αλλα ειμαι απο την ισπανια..δηλαδη δεν μπορώ να μπω αστυφηλακων?
μπορεις να μπεις φιλε.εισαι Ελληνας πολιτης αρα εχεις το δικαιωμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
παιδια μερες εμειναν ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raf765

Νεοφερμένος

Ο raf765 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Για να δουμε ποσο θα παει φετος η βαση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
εχω ελληνικη υπηκοοτητα..αλλα ειμαι απο την ισπανια..δηλαδη δεν μπορώ να μπω αστυφηλακων?

αν είσαι έλληνας πολίτης μπορείς να μπείς 100% ανεξάρτητα απο το πού είναι η καταγωγή σου ή το πού μένεις τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pirloandr

Νεοφερμένος

Ο pirloandr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
μαγκες ακουγεται οτι η σχολη θα ναι 2 χρονια και βασικη θα κανουμε στη κομοτηνη..κανα νεο αλλος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
σημερα εμεισ δηλωσαμε που θελουμε να παμε .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pirloandr

Νεοφερμένος

Ο pirloandr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
τελικα ολες οι σχολες θα λειτουργησουν..σε καθε σχολη αναλογει ενα συγκεκριμενο ποσοστο απο εμας..η ναουσα πχ παιρνει 70 ατομα..εγω ναουσα εβαλα 1η επιλογη και μετα κομοτηνη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

astynick

Νεοφερμένος

Ο astynick αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Μπράβο σας παιδιά που μετά από σκληρή προσπάθεια μπήκατε στη σχολή που θέλατε.

Ήταν ο αγώνας αυτός δύσκολος όσο έχει να κάνει με τις πανελ. εξετάσεις.?Σας δυσκόλεψαν τα μαθήματα της Γ' Λυκείου???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Μπραβο σας παιδια που με τα απο σκληρη προσπαθεια μπηκατε στη σχολη που θελατε.

Ηταν ο αγωνας αυτος δυσκολος οσο εχει να κανει με τις πανελ. εξετασεις.; Σας δυσκολεψαν τα μαθηματα τς γ λυκειου;;;
Οχι ιδιαιτερα.Εσυ δινεις φετος για αστυφυλακων να φανταστω??Το δυσκολο κομματι δεν ειναι μονο να περασεις αλλα να τελιωσεις την σχολη και να βγεις εξω στον δρομο και να αντυμετωπησεις ολη τη σκαρταδουρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Hypernova

Νεοφερμένος

Ο Hypernova αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Γεια σας παιδια και τα συγχαρητηρια μου σε αυτους που περασαν! Εγω μονο αστυφυλακων ειχα δηλωσει αλλα εβγαλα 1624 μορια στην κατηγορια ΤΕΕ :(
Παιδια μηπως ξερετε αν μπορω να ξαναδωσω? Ειμαι γεννημενος 23/08/1985
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Γεια σας παιδια και τα συγχαρητηρια μου σε αυτους που περασαν! Εγω μονο αστυφυλακων ειχα δηλωσει αλλα εβγαλα 1624 μορια στην κατηγορια ΤΕΕ :(
Παιδια μηπως ξερετε αν μπορω να ξαναδωσω? Ειμαι γεννημενος 23/08/1985


φιλε μου και εγω απο τεε εδωσα φετος και περασα δυστυχως νομιζω πως οχι δεν μπορεις κανε τα χαρτια σου για ειδικος φρουρος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pirloandr

Νεοφερμένος

Ο pirloandr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
ελα διδυμοτειχο σου ρχομαστε στις 4..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

apostolis123

Νεοφερμένος

Ο apostolis123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
παιδια σας πηραν τηλεφωνο απο τμημα για το σε ποια σχολη θα φοιτησετε??εγω πηρα τηλεφωνο το τμημα της περιοχης μου και μου παν οτι δεν ξερουν ακομα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pirloandr

Νεοφερμένος

Ο pirloandr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
ναι φιλε εμενα προσωπικα με πηραν..σε καποιους νομους λογικα τα τμηματα δεν θα εχουν ενημερωσει τα παιδια..μην αγχωνεσαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
παιδια σητεια εγωωωωωωω ναιιιιιιιιιιιι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Σητεια μωρε!!!!
Αντε να δουμε τι θα δουμε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Σητεια μωρε!!!!
Αντε να δουμε τι θα δουμε!!!

και εσυ φιλε?δωσε ρε σειρα γερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

apostolis123

Νεοφερμένος

Ο apostolis123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
μαγκες εγω καρδιτσααααααααααααα!!!!!μια χαρα κομπλε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top