Σχολή Αστυφυλάκων

apostolis123

Νεοφερμένος

Ο apostolis123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
κριμα ρε γαμωτο...ευχαριστω πολυ anament123 να σαι καλα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Καλα ειμαστε καλα στην ΑΘΗΝΑ δεν υπαρχει σχολη Αστυφυλακων..........?????? Υπαρχει ρε παιδια τι λετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Άμα κάποιος περάσει Αστυφυλάκων διαλέγει αυτός σε ποια σχολή θα πάει ή τον στέλνουν όπου θέλουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

apostolis123

Νεοφερμένος

Ο apostolis123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
κοιτα απ΄οτι γνωριζω σε καλουν απο το τμημα οπου εκανες τα χαρτια σου και επειτα διαλεγεις εσυ με σειρα προτεραιοτητας σε ποια σχολη θες να πας και μετα απο καμια βδομαδα ωγαινουν τα αποτελεσματα για το που θα πας!τουλαχιστον ετσι μου ειπαν απο το τμημα.

οποιος γνωριζει στα σιγουρα αν υπαρχει στην αθηνα σχολη αστυφυλακων ας με ενημερωσει παρακαλω!!ευχαριστβ εκ των προτερων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
ουσιαστικα αυτοι επιλεγουν ασχετο που θα δηλωσουμε εμεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
ουσιαστικα αυτοι επιλεγουν ασχετο που θα δηλωσουμε εμεις
Πρωτα εχουν προτερεοτητα οι τριτεκνοι / πολυτεκνοι και μετα αυτοι που εχουν πολλα μορια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
να δουμε και ποσο καιρο ειναι η σχολη τελικα γιατι ειμσατε και σε περιεργη χρονια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimmys

Νεοφερμένος

Ο dimmys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Αστα να πανε.Εγω εγραψα 15351 και περασα 600στος...Σφαγη εγινε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

dimmys

Νεοφερμένος

Ο dimmys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιδες ξερετε ποιες ειναι οι πολεις των σχολων Αστυφυλακων??? Γιατι ακουγονται πολλα..

paides 3erete pies einai oi poleis sxolon astifilakon??gt akougontai polla....
αστα να ακουγοντε!!Σε καμια εβδομαδα θα ξερουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
αστα να ακουγοντε!!Σε καμια εβδομαδα θα ξερουμε.

ακουστικε για μια μονο σχολη οτι θα λειτουργησει κομμοτηνη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andro222

Νεοφερμένος

Ο Andro222 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
ρε παιδια στη σχολη αστυφηλακων υπαρχουν αλλοδαποί?ειμαι απο την ισπανια..αν τελικα αποφασίσω να μπω στη σχολή θα μπορέσω να ισαχθώ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pirloandr

Νεοφερμένος

Ο pirloandr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Οχι φιλε μου δεν μπαινουν αλλοδαποι..τι ιθαγενεια εχεις?

μαγκες οποιος μαθει στα σιγουρα ποσα χρονια ειναι η σχολη αστυφυλακων(1 η 2)ας μας το πει γιατι δεν ξερουμε..ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
μαγκες οποιος μαθει στα σιγουρα ποσα χρονια ειναι η σχολη αστυφυλακων(1 η 2)ας μας το πει γιατι δεν ξερουμε..ευχαριστω!
Η σχολή είναι 2 χρόνια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pirloandr

Νεοφερμένος

Ο pirloandr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
φιλε ~LoVeR BoY~ μεσα στη σχολη θα κατσουμε 2 χρονια??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
φιλε ~LoVeR BoY~ μεσα στη σχολη θα κατσουμε 2 χρονια??
Όχι!Αν εννοείς ότι δεν θα σε αφήνουν να βγαίνεις καθόλου έξω θα σε αφήνουν αλλά όχι για υπηρεσία!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andro222

Νεοφερμένος

Ο Andro222 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Οχι φιλε μου δεν μπαινουν αλλοδαποι..τι ιθαγενεια εχεις?

μαγκες οποιος μαθει στα σιγουρα ποσα χρονια ειναι η σχολη αστυφυλακων(1 η 2)ας μας το πει γιατι δεν ξερουμε..ευχαριστω!

εχω ελληνικη υπηκοοτητα..αλλα ειμαι απο την ισπανια..δηλαδη δεν μπορώ να μπω αστυφηλακων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pirloandr

Νεοφερμένος

Ο pirloandr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
εχω ελληνικη υπηκοοτητα..αλλα ειμαι απο την ισπανια..δηλαδη δεν μπορώ να μπω αστυφηλακων?
φιλε η ιθαγενεια μετραει..κατα κυριο λογο για να μην πω αποκλειστικα!παντως ψαχτο λιγο μην σε παρω και στο λαιμο μου στο www.astynomia.gr και στειλτους mail αν θες..

Όχι!Αν εννοείς ότι δεν θα σε αφήνουν να βγαίνεις καθόλου έξω θα σε αφήνουν αλλά όχι για υπηρεσία!:)
φιλε μου θα ναι οπως περσι δηλαδη ενα χρονο σχολη και ενα χρονο τμημα ή οπως παλια 2 χρονια μεσα στη σχολη και μετα εξω?..ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Andro222

Νεοφερμένος

Ο Andro222 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
φιλε η ιθαγενεια μετραει..κατα κυριο λογο για να μην πω αποκλειστικα!παντως ψαχτο λιγο μην σε παρω και στο λαιμο μου στο www.astynomia.gr και στειλτους mail αν θες..

οκ ευχαριστώ φιλε μου..αλλα το ψάχνω το θέμα καιρό και δεν παίρνω μια σαφή απάντηση...αν τελικα μπορώ να ισαχθώ η όχι στη σχολή :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pirloandr

Νεοφερμένος

Ο pirloandr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
οκ ευχαριστώ φιλε μου..αλλα το ψάχνω το θέμα καιρό και δεν παίρνω μια σαφή απάντηση...αν τελικα μπορώ να ισαχθώ η όχι στη σχολή :(
παρε τηλεφωνο στο αρχηγειο φιλε μου να ρωτησεις και να σου δωθει μια ικανοποιητικη απαντηση,μη ψαχνεις για σοβαρα θεματα μεσα απο forums..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Κανεις δεν ξερει ακομι ποσα χρονια θα ειναι η σχολη ή που θα γινει η βασικη εκπαιδευση...Λογικα θα μας πουνε στα τμηματα σε λιγο καιρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top