Σχολή Αστυφυλάκων

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Ετσι μου εχει πει ενα παλικαρι που το εχει ψαξει πολυ...
εγω εχω 15258 (εννιαιο) ελπιζω να περασω ...με εχει φαει η αγωνια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 267122

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Να κάποιες ερωτήσεις τις οποίες ρωτάνε: σου αρεσουν οι κουκλες ?Πιστευεις στον Θεο ?Αγαπας τα ζωα ?Οταν πας καπου εξω βλεπεις εαν πατας στις γραμμες του πεζοδρομιου η στο πλαισιο του ?Φοβασε τα φιδια ?
Μπορεί να σας τύχουν οι εξής:."Νοιώθεις απεσταλμένος του Θεού;"
"Ακούς φωνές μέσα σου;"
Μην απαντήσετε "ναι"!:warn: :P
Επίσης προσοχή, πιθανόν να σας τύχει 2 φορές η ίδια ερώτηση. Θα πρέπει να δώσετε και τις 2 φορές την ίδια απάντηση!
Η πιο επικίνδυνη ερώτηση κατά την άποψη μου είναι: "Αγαπούσες τον πατέρα σου?" Η σωστή απάντηση είναι όχι. Αν απαντήσεις ναι, σημαίνει ότι ο πατέρας σου έχει πεθάνει.
Αυτές είναι μερικές ερωτήσεις από τις ψυχοτεχνικές εξετάσεις ;)

παιδες συγνωμη κιολας για την παρεμβαση... δεν συμβαινει κατι τετοιο πλεον.. αυτες οι ερωτησεις γινοντουσαν παλια... εγω απ'οσο θυμαμαι μας ρωτησαν να γραψουμε για τον εαυτο μας , τον χαρακτηρα μας και να γραψουμε πως πιστευουμε οτι μας βλεπουν οι αλλοι, να ζωγραφισουμε ενα ατομο και υστερα ενα αλλο ατομο του αντιθετου φιλου, τελος περνας συνεντευξη ανα 5 ατομα... οι ερωτησεις εχουν σχεση με το τι εχεις απαντησει στις 2 ερωτησεις που σας βαλαν να γραψετε.... αυτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 267122

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
πιστευεται οτι η αστυφυλακων θα παει πανω απο 16500?

μπα... 15,5 το κοβω προσοπικα... στ τυχη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
μπα... 15,5 το κοβω προσοπικα... στ τυχη!
Φιλε εσυ εισαι μεσα στη σχολη ή εισαι εξω πρακτικη?
Εγω εχω 15258 και θελω να πιστευω οτι ειμαι μεσα...φετος πεσανε δυσκολα θεματα και μαθηματικα γενικης ειχαμε πολλες αποτυχιες και στις προκαταρτικες εξετασεις κωβοταν αβερτα ατομα επειδη περνουν φετος την μικροτερη σειρα οποτε ειμαι αισιοδοξος :P Τωρα το 16500 που ειπε το παιδι ενταξη απλα δεν υπαρχει αμα παει τοσο οι αστυφυλακων τα πανεπιστιμια ποσο θα πανε 20.000μορια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orbikt

Νεοφερμένος

Ο orbikt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά. Είμαι καινούριος στο forum. Έχω βγάλει 1842 μόρια με άριστα το 2000 και ενδιαφέρομαι για ΣΤΥΑ. Πως το βλέπεται; Δύσκολα ε ;

Κώστα εγώ θα σου πρότεινα να επιλέξεις την περιοχή που θες περισσότερο και όχι αυτήν που είναι πιο κοντά στην πόλη σου. Άποψη μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Γεια σου Orbikit....!! Απο ΕΠΑΛ κ εσυ ε???

Δεν ξερω γ αυτο....Δεν ξερω καταρχας που αλλου να παω?! Καρδιτσα παντως με τπτ,Αθηνα παλι με τπτ...Τι αλλες επιλογες εχω?
Να ειχε κ σχολη στην Θεσσ/νικη ανετα πηγαινα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andro222

Νεοφερμένος

Ο Andro222 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
παιδια οταν βγουν οι βασεις για αστυφηλακων μπορει καποιος να το κανει post? thx.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
παιδια οταν βγουν οι βασεις για αστυφηλακων μπορει καποιος να το κανει post? thx.

Αστυφυλάκων γεν.σειρά 15211 μόρια (2010),Πέρσυ είχε 13124 και ανέβηκε 2087 μόρια :eek::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.

Αστυφυλάκων γεν.σειρά 15211 μόρια (2010),Πέρσυ είχε 13124 και ανέβηκε 2087 μόρια :eek::worry:
Ναι ασε στο θεο πηγε φετος χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raf765

Νεοφερμένος

Ο raf765 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
σε λιγο θα την κανουν και 19000!! ΕΛΕΟΣ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
σε λιγο θα την κανουν και 19000!! ΕΛΕΟΣ!!!
Περασες εσυ φιλε?
Παντως εγω ξαφνιαζομε δηλαδη τοσο ζητηση εχει...675 ατομα γενικη σειρα και ο τελευταιος εχει 15211...πωπω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raf765

Νεοφερμένος

Ο raf765 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Εγω του χρονου δινω φιλε! Παντος εχει καταντησει αηδια! Απο 13.000 την πηγαν 15.000!! Ελεος! Μακαρι να πεσει του χρονου εστω και λιγο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Εγω του χρονου δινω φιλε! Παντος εχει καταντησει αηδια! Απο 13.000 την πηγαν 15.000!! Ελεος! Μακαρι να πεσει του χρονου εστω και λιγο!
Για να πεσει πρεπει να παρει περισσοτερους...Λογικα θα παρει περισσοτερους του χρονου...Αμα παρει ιδια σειρα θα ειναι εκει η βαση παλι λογικα μπορει και παραπανω...Ασε δυσκολα τα πραγματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anament123

Νεοφερμένος

Ο anament123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
ενταξει μην τον αποθαρρυνεις το θεμα να προσπαθησεις να βγαλεις οσο πιο πολλα μορια μπορεις και ας παρουν και 600 ατομα που λεει ο λογος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
ενταξει μην τον αποθαρρυνεις το θεμα να προσπαθησεις να βγαλεις οσο πιο πολλα μορια μπορεις και ας παρουν και 600 ατομα που λεει ο λογος
Δεν θελω να αποθαρρυνω κανεναν φιλε αλλα δεν θελω να δινω και ψευτικες ελπιδες!!Εννοειτε πως αμα διαβασει καποιος περναει!!Αλλα το κακο ειναι οτι η σχολη εχει παρα πολυ ζητηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

namata

Νεοφερμένος

Ο namata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Πραγματικα υπαρχει ατομο που πιστευει πως του χρονου θα παρει πιο πολλούς;;;Ελεος ρε παιδια........Δεν εχετε καταλαβει μαλλον σε τι κατασταση βρισκεται η χωρα.....Με τετοια οικονομικη κριση που σε λιγο δεν θα μπορει να πληρωνει μισθούς το κράτος και εσεις λετε οτι θα παρει πιο πολλους;;Εννοειται οτι οσο περνανε τα χρόνια οι σειρες θα ειναι ολο και πιο λιγότερες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

apostolis123

Νεοφερμένος

Ο apostolis123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
παιδια να ρωτησω κατι?επειδη εχω μπερδευτει λιγο..που υπαρχουν σχολες αστυφυλακων?περασα αστυφυλακων και τωρα εμεινε να δηλωσω σχολη..ξερω οτι εχει καρδιτσα ναουσα κομοτηνη κρητη αλλα υπαρχει και στην αθηνα σχολη αστυφυλακων??αξιωματικων ναι υπαρχει το γνωριζω αλλα αν καποιος γνωριζει ας με ενημερωσει!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
παιδια να ρωτησω κατι?επειδη εχω μπερδευτει λιγο..που υπαρχουν σχολες αστυφυλακων?περασα αστυφυλακων και τωρα εμεινε να δηλωσω σχολη..ξερω οτι εχει καρδιτσα ναουσα κομοτηνη κρητη αλλα υπαρχει και στην αθηνα σχολη αστυφυλακων??αξιωματικων ναι υπαρχει το γνωριζω αλλα αν καποιος γνωριζει ας με ενημερωσει!!
Νομίζω ότι υπάρχει σχολή αστυφυλάκων και στην Αθήνα αλλά δεν είμαι και σίγουρος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

apostolis123

Νεοφερμένος

Ο apostolis123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
ευχαριστω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anament123

Νεοφερμένος

Ο anament123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
σχολη αστυφυλακων στην αθηνα δν υπαρχει!Υπαρχουν ξανθη,κομοτηνη,ναουσα,γρεβενα,διδυμοτειχο,σητεια,ρεθυμνο και καρδιτσα!Πιστευω να βοηθησα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top