Σχολή Αστυφυλάκων

angie1

Νεοφερμένος

Η Αγγελικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
ευχαριστω dias, αυτο το σαιτ το ξερουμε, απλα ακουσαμε φημες οτι αλλαζουν φετος οι τοποθεσιες...... θα δειξει, μην σας λεω κ ραδιοαρβυλες:/:
effie90 (σορι για το μπερδεμα, εχω μπει απ το λογαριασμο της αδερφης μου:redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ν.

Δραστήριο μέλος

Ο ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 490 μηνύματα.
Πες μου σχετικα με το χερι. Εχεις προβλημα ή μπορεισ???? Ακομη και οταν τελειωσεισ δεν μετρανε τα πτυχια ουτε στο μισθο. Ισχυει για ολα τα ετη. ΝΑ ΤΟ ΛΕΣ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΛΟΓΙΚΟ. Παντωσ το τμημα διαβατηριων υπαγεται στην τροχαια. Μαλιστα εκει ημουν προχθεσ Οσον αφορα το ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΛΟΓΙΚΟ αφου τελειωσεισ τη σχολη πρεπει για να μπεισ πιο ευκολα να εχεισ πτυχιο μιασ αλλησ σχολησ που θα σπουδασεισ σ' αυτην τα επομενα 4 χρονια σχετικη με το αντικειμενο των υπολογιστων ἠ τησ βιολογιας αλλα μπορεισ να μπεισ και ωσ αστυνομικοσ που θα ασκεισ τα καθηκοντα σου εκτοσ γραφειου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Παντωσ το τμημα διαβατηριων υπαγεται στην τροχαια. Μαλιστα εκει ημουν προχθεσ
καλά μιλάμε η παραπληροφόρηση η ίδια είσαι ρε φίλε........ αυτό που μου αρέσει είναι ότι το παίζεις ότι ξέρεις και είσαι χαλαρός...

τα διαβατήριά ανήκουν στην ασφάλεια........και η διεύθυνσή διαβατηρίων ανήκει στο αρχηγείο.....το ξέρω γιατί εκεί είμαι.......

εσύ δηλαδή αυτά που λες παραπάνω και παραπληροφορείς που τα ξέρεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikostoul

Νεοφερμένος

Ο nikostoul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
ξερουμε κανενα νεο οσο αφορα τις βασεις???? που θα κυμαινονται????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pirloandr

Νεοφερμένος

Ο pirloandr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
ξερουμε κανενα νεο οσο αφορα τις βασεις???? που θα κυμαινονται????
σου απαντησα φιλε μου ηδη σε αλλο topic..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Που βλεπετε την βαση φετος???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anament123

Νεοφερμένος

Ο anament123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
παιδια μια καινουργια εκτιμηση απο την κυριακατικη λεει 14300-14700 αστυφυλακων για να δουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
παιδια μια καινουργια εκτιμηση απο την κυριακατικη λεει 14300-14700 αστυφυλακων για να δουμε!
Μπορεις να δωσεις λινκ???

Το βρηκα οκ!Μακαρι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Αν καποιος περασει Αστυφυλακων μπορει να δωσει καποιες εξετασεις για Αξιωματικων...?? Εξεταζονται σε μαθηματα της Αστυνομιας η πρεπει να δωσει ξανα πανελληνιες :worry:
Πειτε οτι εγω τελειωνω αστυφυλακων μετα γινεται να σπουδασω σε καποιο ΑΕΙ-ΤΕΙ για Πληροφορικη???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Αν καποιος περασει Αστυφυλακων μπορει να δωσει καποιες εξετασεις για Αξιωματικων...?? Εξεταζονται σε μαθηματα της Αστυνομιας η πρεπει να δωσει ξανα πανελληνιες :worry:
Πειτε οτι εγω τελειωνω αστυφυλακων μετα γινεται να σπουδασω σε καποιο ΑΕΙ-ΤΕΙ για Πληροφορικη???
Νομιζω οι 5 καλητεροι που τελιωνουν αστυφυλακων πανε αξιωματικων.Και επεισης μπορεις μεσω πανελλαδικων.
Μπορεις να σπουδασεις σε οποιο τει - αει θες αφου τελιωσεις την σχολη.Αλλα απαγορευετε απο το νομο να κανεις 2η δουλεια αμα εισαι αστυνομικος.Και για να κανεις 2η δουλεια πρεπει να παρεις εγγρηση απο τον διοικητη σου ή και εγω δεν ξερω τι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andro222

Νεοφερμένος

Ο Andro222 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
τι εννοεις οι 5 καλήτεροι...?κατα τν διαρκεια της εκπαιδευσης? πως γινεται η επιλογη..δινουν ολοι καποιο τεστ στο τελος ? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
τι εννοεις οι 5 καλήτεροι...?κατα τν διαρκεια της εκπαιδευσης? πως γινεται η επιλογη..δινουν ολοι καποιο τεστ στο τελος ? :hmm:
Ολες οι σχολες εχουν εξεταστικες καθε εξαμηνο :P Στην σχολη δεν κανει μονο τρεξιμο και "εν δυο κατω" .. εννοειτε πως κανεις παρα μα παρα πολλα μαθηματα θεωριτικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Ωχ και μαθηματα........:( ??????????? Την πατησαμε Χαχαχα!!!

Ρωτησα για τον αν μπορεις να σπουδασεις σε αλλη σχολη γιατι μια γνωστη μου ειναι ψυχολογος στην Αστυνομια και λεω πως ειναι δυνατον αυτο? Ευχαριστω παντως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 267122

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ρωτησα για τον αν μπορεις να σπουδασεις σε αλλη σχολη γιατι μια γνωστη μου ειναι ψυχολογος στην Αστυνομια και λεω πως ειναι δυνατον αυτο? Ευχαριστω παντως!
αφου αποφοιτησεις απο την Σ.Α.Ε.Α. εχεις το δικαιωμα με εξετασεις να κανεις σπουδες της επιθυμιας σου... πολλοι ειναι οι αξιωματικοι που σπουδαζουν νομικη ψυχολογια οικονομικα υπολογιστες... φυσικα το ιδιο ισχυει και για αστυφυλακες!

Παιδια καλησπερα!
Ο αδερφος μου δηλωσε πρωτη επιλογη αστυφυλακων και αφου εβγαλε 17000 μορια λογικα περναει.
Εχω μια ερωτηση: Ξερει κανεις σε ποιες περιοχες βρισκονται οι μοναδες? Υπαρχει καμια κοντα στην Αθηνα? Γιατι κατι για Διδυμοτειχο μου λεγε και μας πεφτει λιγο μακρια:P

Τμηματα Δοκιμων Αστυφυλακων υπαρχουν (τουλαχιστον μεχρι περσυ) σε διδυμοτειχο, κομοτηνη, ξανθη, ναουσα, γρεβενα, καρδιτσα, ρεθυμνο και σητεια!
φετος φημολογειται να μην λειτουργησουν ορισμενα ΤΔΑ λογω οικομικων προβληματων.... περσυ πιθανολογοταν να λειτουργησουν μονο οι σχολες της θρακης... θα δειξει στην πορεια οταν θα σας καλεσουν απο τις Α.Δ. για να δηλωσετε προτιμισεις!... καλη επιτυχια σε ολουσ σας παιδεσ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Α ξερεις πολλα πραγματα εσυ...:D Να σε ρωτησω και κατι αλλο,αν περασω Αστυφυλακων οπως ειπες υπαρχουν αρκετα τμηματα (Ξανθη,Καρδιτσα κτλπ) θα διαλεξω εγω που θελω να παω ή η επιλογη γινεται αναλογα απο που ειμαι. Για παραδειγμα εγω ειμαι απο Λαρισα θα παω στην Καρδιτσα...?? Κατι τετοιο γινεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Α ξερεις πολλα πραγματα εσυ...:D Να σε ρωτησω και κατι αλλο,αν περασω Αστυφυλακων οπως ειπες υπαρχουν αρκετα τμηματα (Ξανθη,Καρδιτσα κτλπ) θα διαλεξω εγω που θελω να παω ή η επιλογη γινεται αναλογα απο που ειμαι. Για παραδειγμα εγω ειμαι απο Λαρισα θα παω στην Καρδιτσα...?? Κατι τετοιο γινεται?
Νομίζω ότι εσύ επιλέγεις σε ποια σχολή θες να πας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Α ξερεις πολλα πραγματα εσυ...:D Να σε ρωτησω και κατι αλλο,αν περασω Αστυφυλακων οπως ειπες υπαρχουν αρκετα τμηματα (Ξανθη,Καρδιτσα κτλπ) θα διαλεξω εγω που θελω να παω ή η επιλογη γινεται αναλογα απο που ειμαι. Για παραδειγμα εγω ειμαι απο Λαρισα θα παω στην Καρδιτσα...?? Κατι τετοιο γινεται?
Η τοποθέτηση γίνεται ανάλογα με τις προτιμήσεις αλλά και την βαθμολογία του καθενός.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Michaelgr2009

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Michaelgr2009 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Γεια σας σκέφτομαι να περάσω σε αστυνομικές ακαδημίες και θέλω να σας ρωτήσω 2 απλά πράγματα 1ον πόσες φορές την εβδομάδα μπορείς να βγεις απο τη σχολή?2ον είανι αλήθεις οτι παίρνεις στα καλα του καθουμένου ποινή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Γεια σας σκέφτομαι να περάσω σε αστυνομικές ακαδημίες και θέλω να σας ρωτήσω 2 απλά πράγματα 1ον πόσες φορές την εβδομάδα μπορείς να βγεις απο τη σχολή?2ον είανι αλήθεις οτι παίρνεις στα καλα του καθουμένου ποινή?
Τεταρτη και μετα απο παρασκευη μεσημερι μεχρι κυριακη μεσημερι αμα θυμαμε καλα...
Και τι εννοεις στα καλα του καθουμενου??Αμα εισαι σωστος και κανεις οτι σου λενε δεν εχεις προβλημα...Τωρα αμα εχεις νοοτροποια μαθητη δημοσιου εννιαιου λυκειου αστα να πανε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Η τοποθέτηση γίνεται ανάλογα με τις προτιμήσεις αλλά και την βαθμολογία του καθενός.:)


Βασικα εγω εχω βγαλει 1791.5 (με Αριστα το 2000) θα μπορω να διαλεξω εγω που θελω να παω..?? Και οπως ειπα ειμαι απο Λαρισα,που με βολευει να παω καλυτερα (ΑΝ ΠΕΡΑΣΩ)? Καρδιτσα δεν μ'αρεσει καθολου :/:

Τεταρτη και μετα απο παρασκευη μεσημερι μεχρι κυριακη μεσημερι αμα θυμαμε καλα...
Και τι εννοεις στα καλα του καθουμενου??Αμα εισαι σωστος και κανεις οτι σου λενε δεν εχεις προβλημα...Τωρα αμα εχεις νοοτροποια μαθητη δημοσιου εννιαιου λυκειου αστα να πανε :P

Καλοο......:D
Οι μερες αυτες που ειπες εινα σιγουρες???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top