Σχολή Αστυφυλάκων

tarx_12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tarx_12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
φιλε mourou αν δινεις πρωτη φορα πανελληνιες, εχεις υπολογισει λαθος τους βαθμους σου. ειναι πολυ δυσκολο να υπολογισεις ποσο θα γραψεις.(πρεπει να εχεις και την ανάλογη εμπειρία) καθως τα θεματα ζορίζουν στο τελος. ειναι και αλλοι παράγοντες που παιζουν καθοριστικο ρόλο. Η ΤΥΧΗ ΤΟ ΑΓΧΟΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mourou

Νεοφερμένος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
φίλε έχεις απόλυτο δίκιο αλλά λογικά οι βαθμοί μου εκεί θα κυμανθούν :) Εκτός και αν έχουμε καμιά δυσάρεστη έκπληξη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soares

Νεοφερμένος

Ο soares αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
εχω μια χαζη απορια στην σχολη αστυφυλακων τα αγορια κοιμουνται μαζι με τα κοριτσια στο ιδιο δωματιο ?:hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
βασικά νομίζω ότι είναι σε διαφορετικό στρατόπεδο...δεν το γνωρίζω αυτό...αλλά όντως χαζή ερώτηση :D :D όλοι αστυφυλάκων θα πάνε τότε χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Εσεις που ειστε για αστυφυλακων τι βαθμους γραφετε σε μαθηματα οπως οικονομια διοικηση κτλπ...γιατι οπως και να το κανουμε η βαση ειναι χαμηλη και με λιγο διαβασμα στο 5ο πεδιο βγαινουν τα μορια...πως τα πατε? (και εγω για εκει παω για αυτο ρωταω)
εγώ αοθ ελπίζω 17 με 19 (οχι 20) μαθηματικα γενικης πιστευω πανω απο 17 επισης (και εδώ όχι 20) οργάνωση απο 18 μέχρι και 20 , αεππ αν πιασω ενα 13 θα ειμαι υπερευχαριστημένος , εκθεση ενα 13 ελπιζω μαθηματικα κατ κανενα 10 και φυσικη κατ το πολυ 5 χαχαχαχα.αυτα,συμπληρώνω οτι ειμαι ειδικη κατηγορια (δεν παιζει σχεση αυτο αλλα οκ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fanis_17

Νεοφερμένος

Ο Fanis_17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Κυριακος αν γραψεις οσο λες περνας με 1000, θα σε παρακαλανε να πας...και εγω καπου εκει πιστευω με τη διαφορα στον προγραμματισμο που τα παω αρκετα καλα...κανα 15 μπορει και παραπανω...αλλα μην λεμε πολλα θα δουμε..Καλη επιτυχια σε ολους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιορδανης

Νεοφερμένος

Ο Ιορδανης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
έχει χαμηλή βάση αλλά μην είστε χαλαροί. Στις εξετάσεις παίζουν και άλλοι παράγοντες (άγχος, αδιαθεσίες) που μπορει να σε κάνουν να γράψεις πολύ πιο κάτω από ότι αξίζεις. Υπάρχει πάντοτε και ο παράγοντας τύχη (αλλά είναι πάντοτε μικρότετος). Άσχετα με την σχολή που στοχεύεται να διαβάζετΕ ΄όσο μπορείτε για να βγάλετε την μεγαλύτερο βαθμό που μπορείτε. Ποτέ μην λέτε είναι χαμήλή βάση θα περάσω άνετα. Μην σκέφτεστε τις βάσεις αλλά τις εξετάσεις όταν γράψετε με το καλό έχετε ολόκληρο καλοκαίρι να συζητάμε για τις βάσεις και τις σχολές (τώρα το μόνο που πρεπει να σκέφτεστε είναι τα μαθήματα και τίποτα άλλο (δεν είναι εύκολο αλλά σε λίγο τελειώνετε)

Άψογος
:up::up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

raf765

Νεοφερμένος

Ο raf765 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Γεια σας.Εχω ακουσει οτι οι ειδικες κατηγοριες για τριτεκνους και πολυτεκνους θα καταργηθουν.Ειναι αληθεια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Γεια σας.Εχω ακουσει οτι οι ειδικες κατηγοριες για τριτεκνους και πολυτεκνους θα καταργηθουν.Ειναι αληθεια?

ολα ειναι πιθανα ,γιατι τεθηκε το ερωτημα για τους ορφανους γιατι δεν ανηκουν σε καποια ειδικη κατηγορια και δεν εχουν αδικο.αλλα φετος λιγο δυσκολο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tarx_12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tarx_12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
χωρις να θελω να αγχωσω κυκλοφορει σαν φημη η περιπτωση να μην παρουν καθολου φετος! να παγωσουν οι προσληψεις! υπομονη να δουμε τι θα γινει με το ΔΝΤ καθως απο την δευτερα δεν θα κανει κουμαντο η ελληνικη κυβερνηση! οποτε δεν ξερουμε τι θα αποφασισουν. και να βγει προκυρηξη δεν σημαινει οτι θα τους παρει. παιζει να ισχυσει και στον στρατο το ιδιο,ασχετως με το αν βγηκε προκυρηξη! χλωμα τα πραγματα. τουλαχιστον για εμας που ειμαστε ηδη μεγαλοι, και τα περιθωρια στενεψαν......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
oτι να ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
παιδια οι προκυρηξη ισχυει κανονικα για ολους .απλα τα ατονμα δεν θα ειναι 2150 καπου εκει οπως περσι αλλα 1650 ακουγεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikostoul

Νεοφερμένος

Ο nikostoul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Πότε θα βγεί η προκύρηξη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raf765

Νεοφερμένος

Ο raf765 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Δλδ φιλε οσα ποιο λιγα ατομα τοσο πιο πολυ θα πεσει η βαση η το αντιθετο? Μακαρι να μην παει πανω απο 14.....!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zidane4ever

Νεοφερμένος

Ο zidane4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
βασικά νομίζω ότι είναι σε διαφορετικό στρατόπεδο...δεν το γνωρίζω αυτό...αλλά όντως χαζή ερώτηση :D :D όλοι αστυφυλάκων θα πάνε τότε χαχα

ναι οντως...επειδη ειμαι στη σχολη ως πρωτοετης γνωριζω τα πραγματα απο μεσα...
οχι τα αγορια κ κοριτσια κοιμουνται χωριστα...(τουλαχιστον στην σχολη ρεθυμνου χαχαχα)
αν καποιος θελει να με ρωτισει κατι μπορει να μου στειλει πμ παντως

να τονισω και εδω οτι αν καποιος εχει απορια σχετικα με την σχολη αστυφυλακων μπορει να μου στειλει πμ...

παντως να ξερεται οτι απο τι νεα χρονια το πιθανοτερο στην σχολη (εννοω το χορο-κτηριο) θα καθεστε 2 χρονια

σε αντιθεση με την σειρα την τελευταια που καθονται 1 χρονο στην σχολη και μετα πανε εξω για πρακτικη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

anestios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο anestios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
ναι οντως...επειδη ειμαι στη σχολη ως πρωτοετης γνωριζω τα πραγματα απο μεσα...
οχι τα αγορια κ κοριτσια κοιμουνται χωριστα...(τουλαχιστον στην σχολη ρεθυμνου χαχαχα)
αν καποιος θελει να με ρωτισει κατι μπορει να μου στειλει πμ παντως

να τονισω και εδω οτι αν καποιος εχει απορια σχετικα με την σχολη αστυφυλακων μπορει να μου στειλει πμ...

παντως να ξερεται οτι απο τι νεα χρονια το πιθανοτερο στην σχολη (εννοω το χορο-κτηριο) θα καθεστε 2 χρονια

σε αντιθεση με την σειρα την τελευταια που καθονται 1 χρονο στην σχολη και μετα πανε εξω για πρακτικη...
στο θεμα γυμναστικης τι κανετε;ποσα χιλιομετρα τρεχετε , τι ακριβως κανετε;επισης το φαϊ τρωγεται;ειναι καλο; τα μαθηματα ειναι δυσκολα;και τελος αμα εχει κανα παιχνιδι τσαμπιονς λιγκ μπορεις να το δεις ή αποχη 100% απο την τηλεοραση;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
από ότι ξέρω , 1650 είναι τα άτομα , τόσα έδωσε το ΥΠΕΠΘ ( κατά προσέγγιση ) , αυτό σημαίνει (όχι αποκλειστικά ) αύξηση των βάσεων , ποτέ δεν ξέρεις όμως , γιατί τόσο ντουβάρια που είμαστε , μπορεί να ρίξουμε και άλλο την βάση, μην ξεχνάτε ( !!!! ) από εμάς εξαρτάται η βάση!!!!


η προκήρυξη αναμένεται να βγει από Δευτέρα ...!!! Καλή επιτυχία στο διάβασμα ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikostoul

Νεοφερμένος

Ο nikostoul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
απο τα αθληματα κερδιζουμε καθολου μόρια????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anestios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο anestios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.

nikostoul

Νεοφερμένος

Ο nikostoul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Δηλαδη οτι παρουμε απο τισ πανελλαδικες????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top